Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

BUS satanlar dikkatinizi çekmiyormu ?

nocom

Öne çıkan mesajlar

ya bilader nasıl olurda bir adam 3000 kusur bus satar aklım almıyo (dupe dısında tabe kine :P). magic anvilin oradaki bus satanlara bakın kesın 3-4 kişi 150-200 busun ustunde satıo bellı aralıklarda. oyunun içine ettiniz etmeyede dewam ediyorsunuz[signature][hline]Yerin kulağı wardır derler, benimde kulağım war ben şimdi yermiyim? Yememmmm. Yaşın çift haneli olunca gel konuşalım :P i loav yu muckiii
Sosyal ağlarda paylaş

onur xD bilader sence mantıklı bır acıklamsı war mı 3000 küsür busun[signature][hline]Yerin kulağı wardır derler, benimde kulağım war ben şimdi yermiyim? Yememmmm. Yaşın çift haneli olunca gel konuşalım :P i loav yu muckiii
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ji_Ber, 02 Ocak 2006 14:59 tarihinde demiş ki:
yanlız her aşırı derecede bus satanda dupeci diemeyz bazn bi bakıyosn oradan buradan düşedüşe 300-400 tane oluo ama yinede
[spo1=tık]DUPEYE HAYIR[/spo]

oradan buradan düşerek 300-400 bus yap alnından öpecem senin[signature][hline]Yerin kulağı wardır derler, benimde kulağım war ben şimdi yermiyim? Yememmmm. Yaşın çift haneli olunca gel konuşalım :P i loav yu muckiii
Sosyal ağlarda paylaş

biraz zor lwl kasr ama :D:Dneyse tartışmaya değmez ikimide aynı şeyi dioz dupe olmasın ama ne yaparsın:([signature][hline]nick/lwl/karakter/server/ırk
rodrigueztr/60/ezikmage/ares/human

[Bu mesaj Ji_Ber tarafından 02 Ocak 2006 15:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bak her gun cz de arkadaslarla atross falan kesıoz 2-3 tane anca bus dusuo eleman 3000 kusur bus satıyor. a1 moradon yaparsam buraya ss lerı koycam.[signature][hline]Yerin kulağı wardır derler, benimde kulağım war ben şimdi yermiyim? Yememmmm. Yaşın çift haneli olunca gel konuşalım :P i loav yu muckiii
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nocom, 02 Ocak 2006 15:00 tarihinde demiş ki:
said:
Ji_Ber, 02 Ocak 2006 14:59 tarihinde demiş ki:
yanlız her aşırı derecede bus satanda dupeci diemeyz bazn bi bakıyosn oradan buradan düşedüşe 300-400 tane oluo ama yinede
[spo1=tık]DUPEYE HAYIR[/spo]

oradan buradan düşerek 300-400 bus yap alnından öpecem senin

Ben sahıtım volkan yanı tanıdıgım bi adam da war 5k bus hemde dupe deıl pazar kasarakoluyo tuhaf deil .... bu ısle urasan adamlar war opal safır felan :D yanı scroll al sat gıbı bunun alım satımı yapanlar xD
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nocom, 02 Ocak 2006 15:06 tarihinde demiş ki:
bak her gun cz de arkadaslarla atross falan kesıoz 2-3 tane anca bus dusuo eleman 3000 kusur bus satıyor. a1 moradon yaparsam buraya ss lerı koycam.

3000 ok haklısn yani bn ayda max. 300 dedim bu adm 1 yıldır bu işle uğraşsa ancak:D:D[signature][hline]nick/lwl/karakter/server/ırk
rodrigueztr/60/ezikmage/ares/human
Sosyal ağlarda paylaş

uğraşan nothing clanından birisi ise dikkat çeker xD fazla söze gerek yok[signature][hline]Yerin kulağı wardır derler, benimde kulağım war ben şimdi yermiyim? Yememmmm. Yaşın çift haneli olunca gel konuşalım :P i loav yu muckiii
Sosyal ağlarda paylaş

bakın bide şöyle birşey var KO varken abbsynin 10. katında sanırım Scroll satan bir npc var ordan 300-400 tane alıp 100k yada 200k karla satan arkadaşlar var.. yani bir nevi parasını faize yatırıyor.. 100 bus alsa 100k karla satsa 10milyon para yapar. böyle br yöntemde var[signature][hline]Nick : _TiKiTo_
Nation : Karus
Server : Diez
Level : 63
Clan : Dream
Np : 7x.xxx

deli_berki, 11 Eylül 2005 00:00 tarihinde demiş ki:reserler 30 taşla kaldırınca niye 15 taş geliyo ee 15 taş nereye gidiyo bunların hepsi tekrar canavarların içine ve satıçıyas gidiyo
Sosyal ağlarda paylaş

ewt abys 10. katta satan npc war. cz de atrostan düşüyor yada hell abyste yanlıs hatırlamıosam 18. kattan düşüyor[signature][hline]Yerin kulağı wardır derler, benimde kulağım war ben şimdi yermiyim? Yememmmm. Yaşın çift haneli olunca gel konuşalım :P i loav yu muckiii
Sosyal ağlarda paylaş

:) poliyannalar sizi

Vakti zamanında moda olan BUS dupeleme sanatının icracılarından kalan eserlerdir o buslar.

Eş dost da zamanında gözlerimin önünde dupeler dupeler satarlardı ki en pahalı ve rağbet gören itemlerdendir bus.

Çok rahat satılır, hiç uğraşmadan NPC ye bile iyi fiyatla satabilirsiniz.

Satıcının merchantında 500+ bus varsa bilinki o buslar dupedir.

İftira ise günahını çekmeye bile razıyım.
Sosyal ağlarda paylaş

şu anda 10. kattaki npc fiyatları ile moradondakılerı karsılastırmanızı rica ediyorum ...[signature][hline]Server : Arez (not Ares)
Nick : AltaTurk (not AtaTurk)
lvl : 65
Clan : Eternal_Knightz (not old)
Np : 54k
Fans r : /town
Lakabı : Kamyon (not tank)
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadas Tamam iyi Guzel.. Bilmemkactane Bus Satan Dupecidir Diyosunuzda.. Atıyorum Ben Bir 500m lik bir İtem Satiorum Adam Bana Sana 350m Ve 1000 Adet Bus Dedi.. Kabul Etmicemmi..Şahsen Ben Ederim.. Merc Charıda Koyarim.. 1000 Bus u.. 1 Yada 1.25 M den.. Alan Alir.. Bunun Ustune Siz Gelirsiniz.. Benim Charı MErcte Gorursunuz " Aha Gördümmmm KLC Duper Dersiniz.. NeGüzelde Dersiniz.. Hoş Olmazmı.. :D[signature][hline]KLC Cypher Rogue 5x 2x.xxx UNNAMED

UNNAMED....REBURN...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...