Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

karizma

ozkolous

Öne çıkan mesajlar

• Admin
imaj olarak da bakar isek diger kisilerin, biyik olsun sac olsun simdiye hic hitap etmiyor. ve o zamanlar moda olsada suan pek guzel gorunmuyor goze. Atatürk'ün imaji ise ileri görüslülügü gibi gelecege de hitap ediyor. Önder dedigin böyle olur. her yönü ile güzel.[signature][hline]*
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Zeytin, 01 Ocak 2006 17:13 tarihinde demiş ki:
Etrafının silik çıkmasının sebebi bence fotoğraf makinesi.
Neyse

Abi ben tip olarak durus olarak dıyorum :o)[signature][hline]Apache, 05 Eylül 2005 12:20 tarihinde demiş ki:
ankara bes tepe iki tepe acıgı var atom bombası yıyebılırız
Sosyal ağlarda paylaş

Resme bakar bakmaz direk Atatürk'ü gördüm. Çok etkileyici. Her yönüyle dünyaya gelmiş en büyük insan.
said:
Eaglewingg, 01 Ocak 2006 17:08 tarihinde demiş ki:
yalnız karizmanın yanı sıra neredeyse 100 yıl öncesinin Türkiyesinde Büyük önderin yanında bi tane sıkma baş yok.Ama şimdi Atatürk ün tırnağı olamıycak adamlar yanında sıkma başlarla benim ülkemi temsil ediyo.Altlarında özel uçaklarla sıkma başlı karılarını alıp dünya turuna cıkıyolar.

Ve son olarak daha bi kac gün önce bakan eşi ayrı masada yemek yiyordu bakan başka bir masada,haremlik selamlık oturmuşlardı.İki farklı tablo birisi 2000 yılların Türkiyesi diğeri büyükönderin genç cumhuriyeti...

+1 demeden geçemeyeceğim.[signature][hline]Holigan Team
The Paticik Cup =o= II

[Bu mesaj toggie tarafından 01 Ocak 2006 17:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bu resimin tarihini, o masada hiç türban kullanan olup olmadığını ve Türkiye Cumhuriyeti olup olmadığını birisini bana sölesin.[signature][hline]Misiskickass, 26 Aralık 2005 00:56 tarihinde demiş ki:
rezil etcem seni ayrıca attırcam seni tek amacım bu :) benimle hiç ilgilenmiyorsun bu pati yüzünden !!
Sosyal ağlarda paylaş

Daha öncede gönderilmişti foruma bu resim ama aradım aradım bulamadım. Hatta Atatürk'e depth of field falan yapılmış demiştik, O yüzden Atatürk dikkat çekiyo demiştik. alla alla bulamadım onu. Depth bile yapılmasa dikkat çekiceği kesin.[signature][hline]:rock: Kings Of Metal .:. :rock: Orphaned Land .:. :rock:
! - Grrr - ! - ! - www.ultimatr.net - ! - DIABOLICAL - !
Sosyal ağlarda paylaş

öeahh, yobazların putperest demesinde haklılık payı var hakketen be. bu ne yahu, fotoğraf işte. hayır anlamadım, sarı çizmeli mehmet ağa da aynı şekilde parlasaydı(!) fotoğrafta, yine böyle mi yorum yapacaktınız? yöhea dedim.[signature][hline]ben BombaciMulayim
Sosyal ağlarda paylaş

Sadece bu resımde gormedık ki nerdeyse her gıttıgımız yerde en az bır tane Atatürk resmi bulunuyor..Yani biz de parlatıldıgının farkındayız Fakat hakkaten karızma bir kişiligi var[signature][hline]Apache, 05 Eylül 2005 12:20 tarihinde demiş ki:
ankara bes tepe iki tepe acıgı var atom bombası yıyebılırız

[Bu mesaj SmoLaFein tarafından 01 Ocak 2006 19:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Eaglewingg, 01 Ocak 2006 17:08 tarihinde demiş ki:
yalnız karizmanın yanı sıra neredeyse 100 yıl öncesinin Türkiyesinde Büyük önderin yanında bi tane sıkma baş yok.Ama şimdi Atatürk ün tırnağı olamıycak adamlar yanında sıkma başlarla benim ülkemi temsil ediyo.Altlarında özel uçaklarla sıkma başlı karılarını alıp dünya turuna cıkıyolar.

Ve son olarak daha bi kac gün önce bakan eşi ayrı masada yemek yiyordu bakan başka bir masada,haremlik selamlık oturmuşlardı.İki farklı tablo birisi 2000 yılların Türkiyesi diğeri büyükönderin genç cumhuriyeti...

+5[signature][hline]la la la..lay
Sosyal ağlarda paylaş

yanlız oturma biçimi ellerin masanın üzerinde oluşu oranın hakimi olduğunu gösteriyor suratında da ciddi bir ifade var duruşu bile karizma Ata'nın...[signature][hline]camiye gittim ama allah bilir niye
ne namaz kılmaya ne dua etmeye
eskiden bir kilim aşırmıştım camiden
o eskidi, gittim yenisini yürütmeye
ömer hayyam
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LiquiD, 01 Ocak 2006 19:22 tarihinde demiş ki:
öeahh, yobazların putperest demesinde haklılık payı var hakketen be. bu ne yahu, fotoğraf işte. hayır anlamadım, sarı çizmeli mehmet ağa da aynı şekilde parlasaydı(!) fotoğrafta, yine böyle mi yorum yapacaktınız? yöhea dedim.

Bırakta abartalım...Cumhuryetten geriye kalan şu Türkiye'nin haline baktıkça yıkılmamızı engelleyen tek şey Atatürk...[signature][hline]Güç nedir?Güç insanları etkileyebilme becerisidir...
Sosyal ağlarda paylaş

açikçasi öle çok fotograflari filan görmedim ama belki de siyah beyaz oldugundan, gördüklerim arasında en kötü çiktigi fotograf diyebilirim.

bunun yaninda bu fotografta o kadar insan arasindan en belirgin olani, yani fark var.

bir de fotograf çekilirken odak noktasi olarak Atatürk alinmasida bunda çok büyük etken.

bence bu daha karizma, daha baska da vardi illa fotograflara bakip iç geçirmek isteniyorsa

said:
Eaglewingg, 01 Ocak 2006 17:08 tarihinde demis ki:
yalniz karizmanin yani sira neredeyse 100 yil öncesinin Türkiyesinde Büyük önderin yaninda bi tane sikma bas yok.Ama simdi Atatürk ün tirnagi olamiycak adamlar yaninda sikma baslarla benim ülkemi temsil ediyo.Altlarinda özel uçaklarla sikma basli karilarini alip dünya turuna cikiyolar.

Ve son olarak daha bi kac gün önce bakan esi ayri masada yemek yiyordu bakan baska bir masada,haremlik selamlik oturmuslardi.Iki farkli tablo birisi 2000 yillarin Türkiyesi digeri büyükönderin genç cumhuriyeti...

Atatürk insanlarin baslarini örtmesine karsi bir insan oldugunu düsünmüyorum

basörtülü biriyle fotografi olunca degisen ne ?[signature][hline]be the vanquisher, to forgive

[Bu mesaj forgiver tarafından 01 Ocak 2006 23:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Forgiver sanırım o yağlıboya bir çalışma çok suni duruyor. Fotoğrafları daha güzel. Kameranın Atatürke Odaklanması olayına katılıyorum. Odaklanmadıysa bile daha sonradan yapılmıştır.[signature][hline]:rock: Kings Of Metal .:. :rock: Orphaned Land .:. :rock:
! - Grrr - ! - ! - www.ultimatr.net - ! - DIABOLICAL - !
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...