Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şifre değiştirme mağdurları....Blackwinds yardım.

Polithe1st

Öne çıkan mesajlar

iyi günler sizden bir ricam olacak benim çarımın 4 gün önce şifresini değiştirmek
istedim fakat galiba yanlış birşeyler yaptım ve şifrem hala mailime gelmedi.
bana şifremi gönderirseniz çok sevinirim

ARKADAŞLAR BANA BUNU İNGİLİZCE OLARAK ÇEVİREBİLECEK BİRİSİ VARMI[signature][hline]Nick: Sonyolcehennem
LvL: 61...yolu 62 ye gider
Server : Ares

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
said:
NoobGenc, 24 Aralık 2005 21:13 tarihinde demiş ki:
oh polifeonik osuruk kendininkini açtı biz mail yolladık açmıo

Adam elinden geleni yaptı ama Gm suçu adam ilgilenmiyo hepsinin cnn ceheneme gitti 61 lvl assasien :'([signature][hline]Nick:SOLDIER_TR
Server:Ares
Nation:El Morad
Job:Rogue
Level:5x
Clan:Daha Yok
NP:100
Sosyal ağlarda paylaş

said:
daldan_dala, 25 Aralık 2005 09:26 tarihinde demiş ki:
walla ben bi kurtlar vdisi akşamı değiştirmiştim şifreyi . daha hiç mail gelmedi mail adresime. üstünden 3 bölüm geçti, dizideki adamların yarısı öldü ama ben hala cz ye çıkamıyom çıldırmak üzereyim.

Sheron Stone bile geldı xD
Sosyal ağlarda paylaş

lanet olsun ya şu an askerde olduğum için üstüne fazla düşemiyorum lanet olsun nerden girdim şu resmi siteye ben bu char ı arkadaştan almıştım yok şifreniz filan muhabbeti oldu bizde yazık mailimizi ama bi zıkkım gelmedi şu an amasya da askerim poli sana özel msj gönderdim tel numaram askeriyenin numarası bile var bunu blackwinds e iletirsen sevinirim BLACKWİNS duy sesimi pls orda benim gecelerim gündüzlerim var poli lütfen mailine yolla ne zaman net e bağlanabilirim bilmiyorum ama kesinlikle charımı geri istiyorum :(
Sosyal ağlarda paylaş

pff al işte aynı şey oldu 1 saat önce siteye girdim..id pass yazdım bi hotmail yeri çıktı bi de altta confirm hotmail..ikisinede aynı daha önce kullanmadığım 3gün önce yeni açtığım hotmailimi yazdım..sonuç : bir saattir şifrenin gelmesini bekliyorum..refresh yapıp duruyorum bir saat az bir zamanmı?yoksa şifreden ümidi kesimmi?çünkü daha önceki baska charlardaki şifre değiştirmelerimde 2dakka içinde geliyordu:(
Sosyal ağlarda paylaş

Eger şifreni deiştirdigine %100 eminsen yani denedin mi belki deişmemiştir.Neyse deiştirdiysen we accountunada şifreni deiştirmek için yazdıgın hotmail kayıtlı ise(ki deiştirdiysen kesin odur.)KESİNLİKLE gelir.Merak etme.Banada oldu ama daha sonra gelir.[signature][hline]NİCK:ANDREY not:offf bu kadar uğraşın sonu bu mu?yeter ya şifreler gelsin .
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...