Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

.tiger hunting competetion görevi

marksman

Öne çıkan mesajlar

buraya soru sormadan önce oyun içinde yapabileceklerini araştır: oyun içinde sorabilirsin nerede olduğunu, q tuşuna basıp questlerin yanındaki bilgi tuşuna basabilirsin(parşomen şeklindeki tuş).. vs
sorunun cevabı: jangan batı kapısında general sonhyeon'a gideceksin.[signature][hline]Bilginliğin en açık görüntüsü sürekli bir sevinçtir.
Sosyal ağlarda paylaş

tiger killing competition questi 3 kere yapılıyor.
1.sinde 20 young tiger, 20 tiger, 1 champion tiger öldürmeniz gerekiyor.
2.sinde 30 30 3.
3.sünde 50 50 5.
2. ve 3. questlerin sayma fonksiyonu çalışmıyor fakat yeterli sayıda öldürdüğünüz zaman quest infoda object completed görünüyor(tamamlanmış görünüyor yani, turuncu renkte.)
Avlamaya devam edin.[signature][hline]Bilginliğin en açık görüntüsü sürekli bir sevinçtir.

[Bu mesaj Sacros tarafından 31 Aralık 2005 16:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Questleri alırken eğer tiger's grinding tooth questini önce almışsanız, önce onu bitirmeniz gerekiyor. 10 kaplan dişi toplamadan sayaç çalışmaz.[signature][hline]Bilginliğin en açık görüntüsü sürekli bir sevinçtir.

[Bu mesaj Sacros tarafından 31 Aralık 2005 17:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

çıkar çıkar, merak etme sen. archer ve bowman kestiğin zaman çıkıyor. adamlar tahminimce drop sistemini lvl atlatacak şekilde geliştirmişler, o yüzden questi aldığın levelda yaparsan quest itemlar biraz zor düşüyor, bikaç lvl beklersen daha kolay düşüyorlar.
doğru olmayabilir, sadece deneyimimden söylüyorum.[signature][hline]Bilginliğin en açık görüntüsü sürekli bir sevinçtir.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sacros, 31 Aralık 2005 17:13 tarihinde demiş ki:
çıkar çıkar, merak etme sen. archer ve bowman kestiğin zaman çıkıyor. adamlar tahminimce drop sistemini lvl atlatacak şekilde geliştirmişler, o yüzden questi aldığın levelda yaparsan quest itemlar biraz zor düşüyor, bikaç lvl beklersen daha kolay düşüyorlar.
doğru olmayabilir, sadece deneyimimden söylüyorum.

+1 aynen böyle sanırım.. çünkü lvl19 ken unutmuş olduum bi lvl 6 yada belki daha az fazla tam emin deilim ama bi quest vardı
water ghosts poison questi.. toplamda 35 tane öldürdüm ve 20 tane itemi topladım hemen.. 2 tanesinden kesin çıkıodu nerdeyse.. şoka girmiştim : )

ama şölede bişey var.. verdii reward vs. hiç bi işine yaramıo ilerde.. o yüzden questin lvl ı ile kendi lvl ın yakın yada yanı olursa çok daha işe yarar hale gelio quest.[signature][hline]Sanırım içmek,
ertesi sabah tekrar hayata dönülebilen ve her gün tekrarlanabilen bir intihar biçimidir.
Sosyal ağlarda paylaş

sadece bu görev için değil bütün görevler için...
görevi bitirdiğinizde quest menüsünde aktif olan görevi seçip haritaya bakarsanız görevi size veren veya size ödülü verecek olan NPC'nin yerini haritada sarı bir okla gösterir. bu oku takip ederseniz NPCye daha kolay ulaşabilirsiniz.[signature][hline]Guild : MiddleEast
Class : 21lvl Ice-Archer
( the post-modern SP farmer.. lvl gap-9! : )
Server : Aege
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...