Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KE oyuncularına uyarı!!!

TreMorS

Öne çıkan mesajlar

Oyunda bilginiz olsun artık veri tabanı kaynaklı tarama yapıyorlar ve kosp vb.hile programlarını bu yolla tespit ediyorlar aman ha kosp koxp veya skill bug kullanmayın ne olduğunu anlamaz ban yer ve burda annecim anneciiim diye sızlanırsınız ona göre!!!(agbim meksikada yaşıyor oradaki ispanyollardan alındı istihbarat)[signature][hline]şşşt yanlış olmasın!
Sosyal ağlarda paylaş

Bozmayın lem hemen,koskoca ispiyanyol olm onlar ehueheueheu
şaka bi yana orda bu oyunu baya klas oynayanlardan öğrenmiş bizimkisi,olm herifler kol adminle chat yapıyolarmış sürekli..uğraşamamışlar kosp vb.ile sisteme yazılım atmışlar,hile programları kullanılınca otomatik algılayıp ban lıyomuş.bana söyleyenin yalancısıyım inanmayan kosp kursun denesin,işim olmaz.![signature][hline]şşşt yanlış olmasın!
Sosyal ağlarda paylaş

ya bende kol admin le konusuodum da kol admin pek takmio bole seyleri kosp ilk ciktigi zmnlar solemistim arrow shower hack kullaniolar diye
'' :@ '' trip i yapmisti msnden ismini filam verdim adamin hic bisi yapmadi 1 hafta sonra savasta yine arrow shower yedik.
sorabilirsin ::Informer:: da benimle beraberdi yannis hatirlamiosam yapan W0W diye bi herifti.[signature][hline]CamthalionTasardur
§ ANCIENTS §
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Christoph_Vassel, 02 Ocak 2006 17:12 tarihinde demiş ki:
abim grönland da yaşıyor, bu kış sert geçecekmiş , bilgi ondan alındı
eziqsin ne diyim?sana agbimin türk istihbarat elemanı olduğunu 10 yılda 20 ülke gezdiğini söylesem vassel???agbine söyle sana buz göndersin:-P[signature][hline]şşşt yanlış olmasın!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TreMorS, 02 Ocak 2006 17:28 tarihinde demiş ki:
LOL..ben yeni ırk istiyom..ent ırkı olsun:-p

lütfen 5 bin $ ödeme yapınız ırk ınz en kısa sürede hazır olacaktır puhahaha :horace:[signature][hline]nick/lwl/karakter/server/ırk
rodrigueztr/60/ezikmage/ares/human
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...