Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ares / karus mage

fiyakatr

Öne çıkan mesajlar

ya arkdaşlar şu aresteki mageler hayran kalmamak mümkün değil özellikle gs_bozi & polifonik_osuruk ve arkadaşları artık karus town giderken yok aha taşın arkasından cıkacak ha çimenlerdedir diyorum :D
ya bizi karuslar kovaladığı zaman herkez kaçıyor town cekiyor ama biz onları kovaladığımız zaman 8 mage saklanıyorlar hepsi 1 nova atıyor ve herkez yerde
( gs_bozi ya sen walla town bomb da eli öpülcek adamsın ... sen üstündeki itemleri falan soylermisin yada kuleler sana vurmadan nasıl sağ tarafa cıkabiliryorsun .. bugun farkettim kesecektim lord_tayrus u cektin :D )[signature][hline]nick:fiyaka_pichTR
server:ares
clan:immortalknights
lvl : 61 lvl mage
np: 4,2 k
Sosyal ağlarda paylaş

walla ist da ise gider srf onu izlerim bende öğrenirim :D zaten onların town bomb vidou sunu izledim bende grup topladım 3 gündür bizde sizi bombalıyoz :D[signature][hline]nick:fiyaka_pichTR
server:ares
clan:immortalknights
lvl : 61 lvl mage
np: 4,2 k
Sosyal ağlarda paylaş

said:
S3XY, 01 Ocak 2006 21:57 tarihinde demiş ki:
sen hiç town bomb yapmamışın belli saga nasıl kaçıyon sola nasıl :)

ewt ben hiç human bomb yapmadım zate o ne demek onu bile bilmiyorum :D nuke diorlar bizim oralarda ama
talkative,merlin1stt,defeated,souldace

tabe bizim tayfa eski biz 4 mage human townu warior indiriyorduk kime sorsan human olarak tanır beni sen daha yenisin sanırım ben oyunu 2 aydır oynamıyorum ve 210 k np vardı 2 ay önce ^^[signature][hline]Nick >> ::TaLkative::
Np >> 225 k
Server > Ares
Sosyal ağlarda paylaş

Walla townda otururken can1m1z s1k1ld1 biri dedi bomb town neyse yapalım felan ben assassin olmama ragmen bende giriyorum hb ye :D bi kaç arkadaşımıs dı$arda kalmı$ (party dı$ında) bende topladım clanı 2 party hb'yi bastk bi kac kayp war ama olsun kalan saglar bizimdir :D walla action dolu tawsiye ederim ( Justice 4ever)[signature][hline]Clan: Justice
Name: : : : : : Dead : : : : :
310k+ Np....
I've Become So Numb...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BesT, 01 Ocak 2006 21:55 tarihinde demiş ki:
iş itemda diil char ı kullanda bence ^^

alakası yok dicem olmuyacak aslında evet haklısın ama birazda da hatta birazında fazlası iş partyde hacı party sağlamsa çok iyi oluyo birlik kuvvet meselesi =)[signature][hline]Lvl 70 Archer @ Cypher
hacklendik şifre deişmiyo cypher zaten bitti.

arese dondum lvl kasıyorum =) x
:Stuner: > ares > 6x
Sosyal ağlarda paylaş

laa benim adım yok burda darıldım valla poli ve bozi gibi 2 noobun adı var koskoca ojenin yokk tüh size yaziklarr olsunn :)))

not 3 haftadır sadce level kastım cz yapmaya zaman olmadı 63 level oldum buseferde oyundan sogudum :))[signature][hline]karakter: paper mage
level:63
ırk: org:)
np:168 k
Clan justice

KARAKTER SATILIKTIR ARTIK BIRAKIYORUM satin almak isteyen ler [email protected] sorabilir

Sosyal ağlarda paylaş

said:
fiyakatr, 02 Ocak 2006 14:34 tarihinde demiş ki:
xD ama walla sizi bakıpta haytan kalmamak mümkün değil ya ben yana geçiyorum kuleler vuruyor :D
3 kere öldüm orda :D

Alla alla bana wurmuyo sana gene cok wurmus bana 2.5 wurus apıo kule fr 80 :D
Sosyal ağlarda paylaş

Mgeyle o işleri yapmakta bişey yok,nova açılınca hepsi aslan oluyo:-p
at novayı kaç..oyun mu bu??canı azalan party member'ı tp yap,sıkışınca tank warrioru yanına çek seni korusun..ben 62 rouge yapacağıma mage oynasaydım bu serverda(ares) şu an lvlim 65 olmuştu..pk da kaç vur harpyde kaç vur oh ne ala:-)[signature][hline]şşşt yanlış olmasın!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TreMorS, 02 Ocak 2006 15:08 tarihinde demiş ki:
Mgeyle o işleri yapmakta bişey yok,nova açılınca hepsi aslan oluyo:-p
at novayı kaç..oyun mu bu??canı azalan party member'ı tp yap,sıkışınca tank warrioru yanına çek seni korusun..ben 62 rouge yapacağıma mage oynasaydım bu serverda(ares) şu an lvlim 65 olmuştu..pk da kaç vur harpyde kaç vur oh ne ala:-)

lol sin de farklı bişi mı ? ahahha bız kacıp wuruyoz sız gızlenıp wuruyosunu aha kotu :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...