Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Scrollar artık satılmıyor mu?

Polithe1st

Öne çıkan mesajlar

ya bugün dikkatimi çekti daha önce konu açıldı mı bilmiyorum ama scrolla trade/merchant olmuyo neden ki acaba?ha bu arada denedigim scrollar power uptan yeni aldıgım scrollar degil :S[signature][hline]Ares
Mage
Level 62/%70
200k+nps
Polifonik_Osuruk

[Bu mesaj Polithe1st tarafından 01 Ocak 2006 19:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Uff uzun sürerse bug yandım demektir, bütün nakiti yatırmışdım scroll' lara :(

Bir günümüzde yeni bir bug kurbanı olmadan geçse, önümüzdeki bayram deve kesicem :)[signature][hline]----------------

Nick:Nynaeve/Sir_Sparhawk
Class:Archmage/Assasin
Server:Beramus/Olimpia
Lvl:62/55
Np:205.xxx/1xxx
Klan:Adren4linE/Adren4linE (for ever)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
__sak_suka__, 01 Ocak 2006 19:50 tarihinde demiş ki:
said:
KILIC, 01 Ocak 2006 19:49 tarihinde demiş ki:
Scrollar Bozuk Zaten Cabuk Bitior...:D

sana öle geliyodur tabi +10sword brekerla zaman coq cabuk geciyodur senin için

Sbreaker Bende Diil.. 62+ Olmadan Asasa Donmeyecegim.. Enion +7 ile Takılıyorum Ben..[signature][hline]KLC Cypher Rogue 5x 2x.xxx UNNAMED

UNNAMED....REBURN...
Sosyal ağlarda paylaş

Power up store a gb ve item konulcak diyolardı eğer onuda yaparlarsa bi dahada scroll satılmaz ve böylece premium almayan 123454534 kişinin 13435413 üde ya kc yada premium almak zorunda kalır.
Millet yinede kc veya premium almıyosa başka seçenekleri yok gidip oyunu paralı yaparlar bizde bırakırız :D
premium satmak için başka taktikleri kalmadı (ne aç adamlar ya milleti soyup soğana çevirdikleri yetmedi dahasını istiyolar)[signature][hline]-1,2,3,4,.....28,29,30,31
-Eeee bişey olmadı
-Du bi daha deniyeyim. 1,2,3,...
Sosyal ağlarda paylaş

off offff[signature][hline]Nick : _TiKiTo_
Nation : Karus
Server : Diez
Level : 63
Clan : Dream
Np : 7x.xxx

deli_berki, 11 Eylül 2005 00:00 tarihinde demiş ki:reserler 30 taşla kaldırınca niye 15 taş geliyo ee 15 taş nereye gidiyo bunların hepsi tekrar canavarların içine ve satıçıyas gidiyo
Sosyal ağlarda paylaş

Paralı servera donuyorlar iste. Ellerinden ne geliyorsa yapıyorlar para almak icin, Ben anlayıslada karsılıyorum ama servislerini adam gibi verdikleri surece :( Kaybolan sıfreler, gelmeyen preler, tutulmayan sozler artık insani enayi yerine koydukları anlamına geliyor.

Mesela, isim degistirmek icin 2000 cash aldırıyolar sora da gidip basvuruyorsun. Ama sitede bir acıklamaları var. Ozur dileriz isim degisikligini simdilik yapamıyoruz dikkat ederseniz cash pointleriniz kasanızda duruyor. E ne farkeder sen bana 2000 cash aldırtmıssın Kkartımdan bu para cıkmıs. Sen simdi onu kullansan nolur kullanmasan nolur. Hem ismin degismiyor hem afaki 2000 cash almıs oluyosun..

Abudik Gubudik isler..
Bas parayı al s crollu diyolar size iste.

[Bu mesaj JadeReal tarafından 02 Ocak 2006 12:33 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

aslında tamamen ticaret amaclı scrolları tezgaha koydurmuolar. bug felan yoktur. 5 6 gün koydurmazlar o arada scroll ihtiyacı olanlara kc aldırırlar. parayı kazanırlar fazladan. sonra scrollar tezgaha düşer gene[signature][hline]Bana bir Iron Belt verenin, kırg yıl kölesi olurum.
Server Ares Name Freisan
Lvl 62 %15 rogue
Sosyal ağlarda paylaş

debuffera döncem ama scroll alamıom kaldım böle ortada speed pot desen son 9 tane acil bi durum olmadıkça town çekip swift plisss aga baba oke yazıom :D[signature][hline]tüm cemaat-i orG burdan size sesleniorum
eger cz de BuFFs_BuNNy adında bi priest görürseniz dalmayın fındık fıstık o:D
Sosyal ağlarda paylaş

Bunun bi bug olduğundan %99 eminim, neden derseniz kasıtlı olduğunu düşünecek olursak Gold Pre dışındaki servislerinde kaldırılması lazım bu durumda, velhasıl böyle bir uygulama Pre ye değil direk gold Pre ye dayatma anlamına gelir, bu yüzden sakin olun yeni patch i bekleyin ..:D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
iMaNCoRe, 02 Ocak 2006 13:48 tarihinde demiş ki:
Bunun bi bug olduğundan %99 eminim, neden derseniz kasıtlı olduğunu düşünecek olursak Gold Pre dışındaki servislerinde kaldırılması lazım bu durumda, velhasıl böyle bir uygulama Pre ye değil direk gold Pre ye dayatma anlamına gelir, bu yüzden sakin olun yeni patch i bekleyin ..:D

nedemek isteyen premiuma üye olmadanda knight cash alıp scrollara ulaşabilir her turlu paa kazanacaklar ve bence onlar adına çok stratejik bir karar olur
Sosyal ağlarda paylaş

neden olmasın?
Gold premium alarak %30 exp arttırıo
ve 1000kc ile scroll alınıodu
Bronze premium ben %20 exp alayım yeter bana diyenler için
1000 kc ile scroll alınıodu
Silver premium yok kardeşim bana %20 exp versin yeter diyenler için KC , MC istemiom ben diyenler için (yada server a rahat girebilmek fln filan)

adam GP aldı 1000 kc ile gitti power up store da atıyorum 100kc ye satılan scroll aldı .ve onu oyun parasına sattı. alan memnun satan memnun.
ama satan dediki yok kardeşim ben bu parayla yetinemem scroll her zaman işe yarıo oyunda para kasıp dupe yapan gidip scroll alıo bana para vermio o zaman naapmalıyım scroll satılmasın oyun parasıyla alıcak olan gelsin bana dolar versin ben satayım (hesabı) şimdi anlamışındır umarım.
demek istediğim şu
premiumdan yararlanmak isteyen dolar vermek zorunda.
scroll almak isteyen ise oyun parasıyla alabilio.
scroll satıp oyun parası yapmak isteyen gold bar alıcak onun için değişen bişey olmucak. değişen tek şey scroll kullanmak isteyen kişi seve seve (tabiiki değil) KC veya premium alıcak.[signature][hline]-1,2,3,4,.....28,29,30,31
-Eeee bişey olmadı
-Du bi daha deniyeyim. 1,2,3,...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...