Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mirage Dagger +8

_Lycaon_

Öne çıkan mesajlar

%1 gibi onun yanma ihtimal'i fakat Blessed Elemental Scroll ile basmanı tercih ederim. $u zamana kadar dmg basarken hiç yakmadım.

Bide onu alcak kadar paran olduguna göre trina alicak kadar da paran vardir,madem yanıcak diye korkuyosun trina ile bas.[signature][hline]Dolls
62 lvl
Rogue/Archer
Ares
Owned_By
Sosyal ağlarda paylaş

Trina alıp +9 mu basıcam ben posion basıcam diorum kardes:) elementalscroll la yanma ihtimalı bende %1 diye biliorum ama 20gb+shard+7 verdim adama ... bi yanarsa dagger gider para gider ... risk alamam! bi danışiim dedim bu arada +8alıcaksan yanmaıkdan sonra anlamı yokdur diye bastım .. ve yanmadı.. posionda yanmazmış:) bütün cafe söyledi.. Ama herşeyde az bi yanma ihtimali var neden mi çünkü +7 shell dex basarken yakmıştım düşün.. O kadar dex basıorum yanmıo gelio shell +7de yanıo neyse ben oyuna döniim:D
Sosyal ağlarda paylaş

blassed elementalla yanma riski yok die biliorum ama bence de basma bazen attack olarak direk pos. dmg yi vuruyo yani spike ile 1k vuracakken 80 dmg verebiliosun .[signature][hline]Artık oynamıyacagım bu oyunu zaten Oss vardı bu sene son olaylarda (sifreler buglar ) iyicene tuzu biberi oldu. Arada sırada takılacam buraya...
Sosyal ağlarda paylaş

Poison basınca sekme olduğunda skill boşa gidiyor(80 vuruyorsun ).Fakat poison yoksa failed veriyor.
Ben böyle biliyorum :D
Bence Poison basmana hiç gerek yok.
[signature][hline]KE'yi kesinlikle bıraktım.
Char felan istemeyin.Silebilirsem sileceğim.

[Bu mesaj 256 tarafından 01 Ocak 2006 15:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Combo kullanmayı biliyosan bas poison damage zaten poison damage i olmassa +7 mirage daggerdan farkı kalmaz ..

Ozamanda +7 shard+20 gb idi sanırım bosuna vermis olursun ..

Sana sukadar söyliyim;+8 mirage dagger yerine +7/70 mirage daggerı tercih ederim ..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_Lycaon_, 01 Ocak 2006 15:32 tarihinde demiş ki:
20gb+shard+7 verdim adama ...

kazık yemişsin 15gb be +8 poison lu mirage bide +7 shard vermıssın 30 gb :S 15 gb daha kat madem o kadar cok gb var sende gıt bıtane +8 shard al[signature][hline]Dark_Shady lvl 60 %90,01
UniqueTurK
Sosyal ağlarda paylaş

+7 shard la +8 poison olmayan mirage arasında yok denicek kadar az fark war..yanlış yapmısın..birde hangi servar da o kadar para verdin mirage +8 e anlamadım..benım gibi yap dual +8 shard...[signature][hline]x1
lvl61
np10xxxk
shadow vain
Sosyal ağlarda paylaş

poison basarken bende hiç yakmadım hatta cafede 7 ye kadar normal 7den sonra 8e bus ile elementaL basanlar vardı şans artıo falan diodular ne kadar doğru bilemem.[signature][hline]Nick: bırakın gizli kalsın.
Server: Ares
Irk: Karus
Level:64>
NP: Yorumsuz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...