Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Turkiyede Upload/Download Hizli Share sitesi ?

Alis

Öne çıkan mesajlar

Turkiyede hic dusundunuz mu neden hizli bir internet baglantisi olan bir rapidshare.de gibi bir share sistemi yapilmior ama turkiyede Yani turkiyede host edilcek vs bugun yarin hizmete girecek genc arkadaslarimizin sistemi sizlerle paylasmak istedim.

Bildigim kadariyla test suresindeler;

Bir takim aciklari vs kapatmak icin.En guzel yani bu isi tamamen sponsorlarla yapacaklar ve ucret talep etmeyecekler.

Reklam amacli yazmiorum bilgi paylasimi sonucta burda .

www.webhizmet.gen.tr

Umarim iyi is cikartirlar
Sosyal ağlarda paylaş

Keşke olsa dicem ama arama konusunda nasıl google bir numara ise rapidshare'da bu konuda bir numara. Adamların serverı almanyada ama türkiyeden 32Kb'le download yapabiliyorum. Neyse başarılar dileyelim.[signature][hline]wildpervert, 27 Aralık 2005 15:11 tarihinde demiş ki:
ölülcez ulan biri para yollasın ölücez
Sosyal ağlarda paylaş

benim amatorce yaptıgım bişi var kendim için kullanıyorum :) bi kaç kişi görmüş onlarda kullanıyor 300 mb olmus simdiden :)

http://www.klasorum.com yurt içi baglantı değil tabi o ayrı mevzuu[signature][hline]İşte Hizmetlerim
1- Web Tasarım ve Hosting
2- Ücretsiz 250MB @chaos.gen.tr Mail
3- MMOTURK Online Oyun Tanıtımları
4- Ücretsiz Blog Hizmeti
Sosyal ağlarda paylaş

Nasil anlamadim sponsorlarla yurutecekler bu isi yani bekleme yok sinir yok birsey yok anladin mi ve ayrica calisior gayet iyi

http://www.webhizmet.gen.tr/dosya/ bu dosya icin
http://www.webhizmet.gen.tr/resim/ bu resim upload icin

Baska sorunun sitey'e girip okusaniz ne mutlu oluruz ya =)

Turkiye adina mutlu olurum yani.
Sosyal ağlarda paylaş

rapidshare.de nin hattına bak bi.

googleın sana vericeği paralar ile ki türklerin hiç biri o reklamlara tıklamıyor. 622Mbit alamassın 50 milyar veriyorsa google çek 622mbit i sonra 622mbit yeticek mi diye düşün.

boş işler bunlar sömür rapiti[signature][hline]Misiskickass, 26 Aralık 2005 00:56 tarihinde demiş ki:
rezil etcem seni ayrıca attırcam seni tek amacım bu :) benimle hiç ilgilenmiyorsun bu pati yüzünden !!
Sosyal ağlarda paylaş

Peqi kardesim sana gore bos isse buyur hic yazma zaten su moddan cikamadiniz yahu bosver ya birak baskalari yapsin sen ugrasma onlar zaten yapior en iyisini . Bu yuzdende ne ugrasioruz nede ugrasmak istiorsunuz bu yuzdende neden bu ulke bole diorsunuz hey allahim..

Bu cocuklar belki okadar 622mbt veremese bile ugrasior 622 deilse bile turkiyede en iyi yapabilcegini yapior bunada saygin yoksa bence birakin gidin yazmayin saygili olun lutfen.

Anlatabildim mi =)[signature][hline]www.inboxhosting.net Sinirsiz iletisim icin sinirsiz hizmet.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kickass, 01 Ocak 2006 22:06 tarihinde demiş ki:
rapidshare.de nin hattına bak bi.

googleın sana vericeği paralar ile ki türklerin hiç biri o reklamlara tıklamıyor. 622Mbit alamassın 50 milyar veriyorsa google çek 622mbit i sonra 622mbit yeticek mi diye düşün.

boş işler bunlar sömür rapiti

biz türkler hep bu yüzden kaybettik :([signature][hline]Night Elf - Rogue lvl 52 ( Kulak )
Magtheridon = Undead [ name : Updead] Lvl 41

tee eskiden uo oynarken nickim Azeroth du
Sosyal ağlarda paylaş

megaupload.com var oda güzel[signature][hline]Gelin sizde bize katılın !
- Öncelikle hakim beye tşk ederim
- Neden
-Saydıklarının arasında Şerefsizlik, Gasp, Hırsızlık, Irza Geçme, Vatan Hainliği gibi suçları işlemediğimizi kamuoyuna anlattığı için.Polat abimin bir lafı vardı.Bir insan Babasız yaşar ama Anasız yaşayamaz diye. Bizimde Anamız vatanımız,devletimiz.Bugünde Anama Dil uzatanın dilini keserim, El uzatanın elini kırarım.
Sosyal ağlarda paylaş

Webhizmet Photo Upload! Sitesine Hosgeldiniz Web Sitemizde Amac Dosyalarınızı Ve Resimlerinizi En Kaliteli Sekilde 90 Gün Boyunca! Webhizmet Photo Upload Sitemizde Saklamaktır Hızlı Serverimiz İle Download Ve Upload Hizi Bakımından En iyi Hizmeti Sizlere Sunmayi Hedefledik! Gerekli Kuralları Buradan Okuyabilirsiniz
,

bosversene[signature][hline]MZ : Vimpir Sk / snn
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Alis, 01 Ocak 2006 21:40 tarihinde demiş ki:
Turkiyede hic dusundunuz mu neden hizli bir internet baglantisi olan bir rapidshare.de gibi bir share sistemi yapilmior ama turkiyede Yani turkiyede host edilcek vs bugun yarin hizmete girecek genc arkadaslarimizin sistemi sizlerle paylasmak istedim.

Bildigim kadariyla test suresindeler;

Bir takim aciklari vs kapatmak icin.En guzel yani bu isi tamamen sponsorlarla yapacaklar ve ucret talep etmeyecekler.

Reklam amacli yazmiorum bilgi paylasimi sonucta burda .

www.webhizmet.gen.tr

Umarim iyi is cikartirlar

Alis sen başkalarına bakma kardeş yoksa hep en iyisi başkalarında var dersen kendin hiç bir şey üretemezsin ister servis olsun, ister teknoloji olsun, ister marka olsun...

Umarım hızla gelişir ve iyi bir iş çıkartırlar[signature][hline]Arloth "You shall burn in flames"...
Waiting for Dark & Light and Dungeons & Dragons Online
-What is done , can not be undone-
-I come from the depths-

[Bu mesaj Arloth tarafından 02 Ocak 2006 09:40 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
None_, 02 Ocak 2006 01:00 tarihinde demiş ki:
tcpip in verdiği hizmet daha bir hoşuma gitti sanki biraz yavaş ama. örneğin;

ikisiyle aynı anda resim upload etmeye calistimda

[Bu mesaj None_ tarafından 02 Ocak 2006 01:01 tarihinde değiştirilmiştir]

1kb mi =) 1mb tkr bak bence

Bu arada beni anlayan arkadaşlara teşşekür ederim burda benim anlatmaya çaliştiğim tamam ultra mukkemel birşey yapilmamiş ama elindekileriyle en iyisini yapmaya çalişmiş olmalari sadece bu deil bunun gibi bir sürü şey var ama nedense arkadaşlarimiz şunu derler.

Ya boşversene megaupload rapid fileshare varken size ne gerek var tamam bize gerek yok belki bu cocuklar onlarin karşilaştirmasi olamayabilir ama sonuçta yapip ugraşmişlar .

Turkiyede bole şeylerin sizde bende nekadar zor oldugunu bilioruz Turk Telekom Saolsun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...