Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Scrollar nerde?

soulsinter

Öne çıkan mesajlar

Sabahk pk yapim diye niyetlendim girdim maradona scrol alacam o ne? hiç kimsede yok! Arkadaştan alim dedim, trade edilmiyor hemde 10 gun önce aldığı scrollar. Anlayan eden varmı? Yoksa buda K E nin gir power up tan al yoksa pk yapma taktiğimi? Premium olmayanların serverlara giremediği gibi felan!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
soulsinter, 02 Ocak 2006 10:05 tarihinde demiş ki:
Yoksa buda K E nin gir power up tan al yoksa pk yapma taktiğimi?

Hayır.. Serverda Prest / Buffer Kalmadı.. Onların Degerini Bil Taktiği :D :D[signature][hline]KLC Cypher Rogue 5x 2x.xxx UNNAMED

UNNAMED....REBURN...
Sosyal ağlarda paylaş

çoğu kişi o scrolları satmak için alıo satıp oyun parasına çevireyim diye ama Power Up Store a item ve/veya gb koyabilirler yakında. o zaman K2 ye para vermiycem diyenler biraz daha zorlanıcak. Eninde sonunda paranızı alıcam demeyegetiriyolar ama vermiom paralı yapta bırakayım :)[signature][hline]-1,2,3,4,.....28,29,30,31
-Eeee bişey olmadı
-Du bi daha deniyeyim. 1,2,3,...
Sosyal ağlarda paylaş

Cidden bune ya kredi kartımın limiti yok zaten :S off pkda yapamıcaz adam akıllı[signature][hline]Nick : _TiKiTo_
Nation : Karus
Server : Diez
Level : 63
Clan : Dream
Np : 7x.xxx

deli_berki, 11 Eylül 2005 00:00 tarihinde demiş ki:reserler 30 taşla kaldırınca niye 15 taş geliyo ee 15 taş nereye gidiyo bunların hepsi tekrar canavarların içine ve satıçıyas gidiyo
Sosyal ağlarda paylaş

said:
endless_night, 02 Ocak 2006 10:53 tarihinde demiş ki:
ben fazla kullanmazdım scroll ama sürekli kullananınlar için kötü oldu isyan çıkarmak lazım :D

Sorma Neguzelde Gidiorduk :D[signature][hline]KLC Cypher Rogue 5x 2x.xxx UNNAMED

UNNAMED....REBURN...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...