Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İlk actıgınız car neydi adı neydi nasıl actınız...

0ttavio

Öne çıkan mesajlar

benimde arklarım ares de human mage acmıslar lvl 35 falan kasıolardı basta hıc sevmedım oyunu.bi gun char acıp deneyım dedım benımle bırlıkte bı arkadasım daha char acıodu ve bırbırımızle yarısıoduk kım daha once lvl atlıcak falan fılan bende dier arklarım gıbı human mage actım statlar yusunde hatun mage di :P deısık nickler denedım kullanılıo die bıde benle baslıcak olan arkım nicki ni koyup oyuna gırıodu bende acele edıp peny koydum.sona 3 ay kas 60 a kadar baqtım mage le para item kasamıosun zevklıde gelmedı bıraktım.penyle daha once goblınlerde opal gorevı ıcın kastırdıgım rouge la oynamaya basladım :P charı arkadasıma actırdım nickinide o koydu wildrain simdilere o charla takılıom...[signature][hline]Name : wildrain / PenY
Clan : LasTRounD / YoQ!
Lvl : 6x / 6x
Class : Kasar Hood / Arch mage
Nation: El Morad / El Morad
Np :3xxxx / YoQ!
Server: Ares / Ares
Sosyal ağlarda paylaş

ilk charım deneldior du areste warriordu level 45 e kadar kasabilmişitm 1 yıl once bıraktım su anda galiba baska biri oynuo :D statlarsan 12 tane dexe vermiştim seri vursun die[signature][hline]Artık oynamıyacagım bu oyunu zaten Oss vardı bu sene son olaylarda (sifreler buglar ) iyicene tuzu biberi oldu. Arada sırada takılacam buraya...
Sosyal ağlarda paylaş

ilk charım mageydi. mage açmamın nedeniyse
oyundan hiç mi hiç anlamıyodum. o zamanlar benim bi arkadaşım areste patriot clanındaydı. patriotta o zamnanlar şimdiki gibi değil. +60 olan bir tek bayrem vardı. jade bile 56ydı.
açtık neyse girdik oyuna ne açıcaz. arkadaş geçti hemen mage açtı. üstüne ice yaptı. bende anlamıyomya başladım oynamaya.
ilk adamım warrior olsaydı ya da asas dağıtırdım ortalığı varya
Sosyal ağlarda paylaş

said:
cado, 30 Aralık 2005 19:00 tarihinde demiş ki:
şimdide herkez rogue açıyo (kosp danda olabilir :)) olimpia nın %56 sı rogue

sorma eskiden rogue olan ya harbi saglam oyuncuydu.. yada oyunu hic bilmiordu :)[signature][hline]KLC Cypher Rogue 5x 2x.xxx UNNAMED

UNNAMED....REBURN...
Sosyal ağlarda paylaş

oyuna bir arkadaşımın tavsiyesi üstüne başladım , ilk charımın adı Informer idi, :: yada xx yada bilmemneli değildi sadece nickimdi , kasmaya başladım lvl 17 oldum arkadaşım orclar çok çirkin gel human aç dedi ben olmaz dedim iyi senbilirsin dedi o lvl 20 oldu pianayagitti ben pianaya gidemiyorum diye 17 lvl charımı bırakıp yeni bir id aldım ismimide InFoRmeR2 yaptım çok traş olmuştu versiyon 2 yada grade 2 havası vardı bu kadar kasçağımı bilmezdim , sonradan orc olmadan önce ::Dias:: yaptım , 1-2 ay sonrada eski ismimi özler oldum ismimden çok info diye hitap ediyordu herkes ve sonunda :: modasına uyup ::Informer:: oldum[signature][hline]::Informer::

[Bu mesaj Informer tarafından 31 Aralık 2005 03:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Benim ilk charım Wrath_of_DaRk tı areste..
diez acılmamıştı. bende ares2 ye gecersem charın silinecegini sanıyodum :D
arkadaşla beraber kasacaktık o orc actı bende human :D
moradondan baska yer bilmiyoduk. moradonda 28 lvl oldum ben.
Bi de bu oyundan once MU online oynamıştım. ordada magem vardı. Dex basınca hızlı büyü yapıyodu.KO dada mageye 12 dex stat basmışım taaa 58 lvl de anladım yanlış bastıgımı :D

sonracııma Moradonda kasıyoz yine biz magenin biri geldi blizzard attı biz böyle agzımız acık izliyoz...sorduk lvlini 46 dedi
biz direk omg moduna gectik.
Bi ara areste herkese 2000 kc vermişlerdi biz hala moradonda :D

bilmiomya respawn kagıdı almıştım kci le bi sürü. ölünce 250 xp felan gidiodu. direk basıp oldugum yerde kalkıyodum vay be diodu herkes heehehe :D

[Bu mesaj DaggerPhobia tarafından 31 Aralık 2005 04:04 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ilk charim Roywedas ti kastik kastik 53 yaptik biraktik sonra bunu actim You_are_death bunuda kastik
tam keyif almaya baslarken bir zamazingo
sonunda char gitti

warriora devam edicem sanirim chari vermeye niyetleri pek yok ...:([signature][hline]Server: Ares
Level: 61
Job: Arch Mage / human
Nps:43 XXX

Asassinleri ellerim :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...