Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İlk actıgınız car neydi adı neydi nasıl actınız...

0ttavio

Öne çıkan mesajlar

Walla ben önce oyunu semiodum ark pokemona benzetiyodu sonra bi tene mage actılar kasacaqlardı beni şifresini unuttum gene actılar bu sefer ID unuttum en son basımda beqlediler prest accaqtım ahhaaa kız acmıs derler die mage actım okadar isim denedim ama hiç birini kabul etmedi ben de sak_suka koydum kabul etti aklım basıma lwl 40~45 lerde geldi coq dalga gecmeye basladılar
ewet sizinkinler :[signature][hline]Name: sak_suka
LeVeL:55
Np:1k ciwarı
Class:mage
skill:Glacier/Lighting
Ped ice
Sosyal ağlarda paylaş

ilk açtığım charı 3 ay boyunca kasmıştım ve 41 level olabilmiştim :D Diezdeydi Mage'di Nickide : Dragium du :D:D[signature][hline]Bende hep derdim bu K2 Network kahrolsun diyenlere bunlar suçludur diye ama bilmiyorki insanın başına gelmeyince.Okuyun lütfen..

http://forum.paticik.com/view.php?id=165441
Sosyal ağlarda paylaş

ares ilk açıldığında açtım warriorla bulcan party yapıyorduk süper zevkliydi o zamanlar:Dnick lucifertr ydi[signature][hline]camiye gittim ama allah bilir niye
ne namaz kılmaya ne dua etmeye
eskiden bir kilim aşırmıştım camiden
o eskidi, gittim yenisini yürütmeye
ömer hayyam

[Bu mesaj lucifertr tarafından 30 Aralık 2005 18:48 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj lucifertr tarafından 30 Aralık 2005 18:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ben sadece ırk seçimimi arkadaşlarımın yönlendirmesiyle yapmıştım. Oyun ve karakterler bana anlatıldığı zaman kesinlikle büyücü olmak istedim. Aslında benim kafamda buzcu olmak vardı ama, skill verirken flame vermişim. (ki bu da arkadaşımın kafasına göre yönlendirmesiyle oldu). Seçmek istediğim nick "Cassey_Jones"ti. bir karışıklıktan dolayı bu olmadı. Ben de aman hiç uzatmayın, adımı yazın yeter dedim. Ve nickim ALPTEKIN oldu.
(şimdi düşünüyorum da, tamamen benim dışımda geliimiş herşey yaf) :)[signature][hline]Come let me love you, let me give my life to you, come love me again... You fill up my senses......
------------------------------
Server:Xigenon
Nation: Karus
Job: Elemantal Lord
Clan: New_Age (Leader)
Lvl: 6x
Np: şimdilik yeterli değil
Sosyal ağlarda paylaş

Genelde ilk charlar mage veya warrior oluyor.Bu oyuna başladığında insan biraz b00b olup karakterleri bilmeyince aksiyon bir kafası varsa bakıyo direk hobaa warrior dağıtır bu ortalıın .... ım ben bunla hesabı yapıyor veya daha önce online oyun oynayanlar fln mage olayım büyüleri sağlamdır ortamı büyülerim hesabıyla harekete geçiyorlar.Bu oyuna ilk başladığında priest olan çok az kişi vardır.Rogue ismide biraz farklı geleceğinden Mage ve Warrior çoğu kullanıcının ilk tercihi olmuştur. :D[signature][hline]Bende hep derdim bu K2 Network kahrolsun diyenlere bunlar suçludur diye ama bilmiyorki insanın başına gelmeyince.Okuyun lütfen..

http://forum.paticik.com/view.php?id=165441
Sosyal ağlarda paylaş

hahaha bizimde bi ark wardı ama carı acarken basında kims yoqtu cocugun bide bana öreten ark wardı diezdeki ark bişeyi yanlış yapsın karısırdı ona inat dierine weridi cocugun lwl 42 prest oldugu halde yarısı dexde yarısı mp de birası hp deydi skillerde 42 extasy 19 healed 5 tanesde talismandaydı taa lwl42 de duzelti 42 ye kadar oyle bilmiodu işde stat sıfırlamayı garibim abilerde bu car oynanmaz diodu[signature][hline]Name: sak_suka
LeVeL:55
Np:1k ciwarı
Class:mage
skill:Glacier/Lighting
Ped ice
Sosyal ağlarda paylaş

Karus ta Priest acmıstım sonra bi heal bi buff fln gıdıodum.Arada bir hızlı vursun mantıgı ıle dex. e fln werıodum int.e biraz verıodum biraz str ye fln sımdı hatırladıgımda eskı halime cok gulerım[signature][hline]Apache, 05 Eylül 2005 12:20 tarihinde demiş ki:
ankara bes tepe iki tepe acıgı var atom bombası yıyebılırız
Sosyal ağlarda paylaş

ben bigün arkadaşlarla kafedeyiz halflife oynadık neyse ben age of oynayacam olm dedim çıktım yan tarafta bi priest vardı lvl 54 tü sanırım 1200 buff veriyodu dts kesiyolardı gerçi adamı tanımam ama nasıl üyelik açıyon falan dedim öğretti açtık neci olacan dedi warrior priest roque bu 3 ü en ii leri dedi warrior olam dedim seçti barbarı bende o sıralar bursadayım ismini Cehennem16 koyduk açtık falan biraz gösterdi kalanı sen öğren dedi o sıralar boramir brial ıslak tosba kızın1i hiç biri 60 deildi :Pp o charı 55 e kadar kastım sonra bi ark bi roque verdi bana lvl 60 onu 61 yaptım ve beramus açıldı oraya geçtim.[signature][hline]Azraile selamımı ilet xD!
Sosyal ağlarda paylaş

ben ilk BuFFeT açtım human küçük warrior kötü olmasına bile bile sadece şekili için öyle açmıstım mutluydum characterimi tam lvl 60 olmusken hemde immortalsouls gibi bir clandayken çaldılar en son duyumlarım baskası oynuyormus ama su sıralar oyuna girilmiyor onunla namechangedir sanırım su anda ::BuFFeT:: la oynuyorum
Sosyal ağlarda paylaş

iLk açtığım charın Adını YanLış yazDım salaq gibi Zaten bu online Oyun Paralıdır girMez dedim Baktım girmiş ilk günde 30 olunCa dayaNamayıp ismiNi DüzelteMedim Yardımlarnızla Change Name Scrool aLıp ismini düzelteLim yazık Daha Çok Genç Ve Alay konusu oluyor Scrool pls ok :P[signature][hline]They Cant Know they Cant See Who we Are..
Fear is the Enemy!!
Sosyal ağlarda paylaş

valla bende ilk açtığımda hiç bişi bilmiyodum..
bi arkadaş getirdi oyunu yükledi kafeye solucan kesiyodu..
bizde onla dalga geçiyoduk solucan mı kesiyon die..
sonra bizde açalım dedik ve o gün başladım..ilk günden 25 olmuştum...
mage açmıştım areste nicki a_aa ydı ve 55 e kadar kastım ..sonra sıkıldım warrıor açtım artvinli08 die lvl 52 oldum...
daha sonra arkadaş bana 54 lvl warrıor verdi kertenqele die onu 61 yaptım...hep areste takıldık kafece 7 kişi 2 asas 2 mage 1 priest 2 warrıor ve herkes 60+ oldu..
itemler de en iyi itemlerdi..derken kertenqele hacklendi ve herşeyi gitti..
daha sonra da şifrewi deişmiş hiç bişi yapamadan 61 lvl karakterim gitti...
sonunda cypera geçtim ve şu an lvl 55 bi asas var onla kasıyom...
keşke bu lanet oyuna hiç başlamasaydım...[signature][hline]Nick: Kertenqele(Warrıor)
Level: 6x
Np: 1xxxx
Clan: canım nereye isterse :D
Server:Ares
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...