Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

50 np bu kadar değerlimi ?

Sayk0

Öne çıkan mesajlar

kaçarken beni kovaladılar 50 np içinmi yoksa 3 dakika beni kovalamak zevklimi neyse yorum sizde :)
Cz de kosp bitti rahatız.
[spo2=50 np ][/spo]

[spo1=wow][/spo]

Nick : Sayk0
lvl : 62
Server : Cypher
Job : Warrior
Clan : Endless

Sayko

[Bu mesaj Sayk0 tarafından 31 Aralık 2005 12:14 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Sayk0 tarafından 31 Aralık 2005 12:15 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

said:
DuranzaL, 31 Aralık 2005 12:20 tarihinde demiş ki:
50 np senin için önemli deilse;
sen neden 3 dk kaçtın seni kesmelerine izin verseydin?

ahahha. böle şey olur mu? 3 dk kasıcam oyun gibi sonra gidip bilerek yatıcam. şaş falan oldum yani. orda gerçek zevki alan sayko zaten:)[signature][hline]Ağzimı yormadan,oynatmadan konuşabildiğim yer..
Sosyal ağlarda paylaş

zuhaha valla benide salak mage'in teki tp etti orcların arasına 8 kişin falan arasında kadım elimde 135def 40 speardef kalkan var worrıorlar indiremedi daha lvl 54'um habire 960heal basıyorum kendime arada buff bitti orcların kral galiba kesmişti beni[signature][hline]Lvl54 priestlikde guzel
Turkish_Lokum_Priest ama Vince_of_Jersey (Buyuyecek tank olcak Destroy abisi gibi veya Soul_Slayer o_O)
Sosyal ağlarda paylaş

61 olmaya gerek yok valla cz veya arenada ozellikle arenada giriyorum 8-9 kişinin arasına worrıorlar bırakıyo asasler kesiyo anca dd olsa onlarda kesemez valla int priestim daha lvl54 arenada orclar kesemeyince milletle sohbet ediyoruz valla bu sayede tanıştıgım bicok orc oldu :D[signature][hline]Lvl54 priestlikde guzel
Turkish_Lokum_Priest ama Vince_of_Jersey (Buyuyecek tank olcak Destroy abisi gibi veya Soul_Slayer o_O)
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bunu hiç sevmiyorum işte :hrr:
Ya abicim adam ister hp sini kapatır ister açar sizene ya kendine kalmış bişey neden milletin hp si sizi bu kadar ilgilendiriyo kendi işinize baksanıza ya..Adam göstermek istememiş ve kapatmış ve bu gayet normal..[signature][hline]Nick : SyNe®GeNX
LvL : 6x
Job : Berserker Hero
Server : Ares
Nation : Karus
Np : 8xxxx
Clan : GODz
--------------------------------------------
SyNeRGeNx
Sosyal ağlarda paylaş

valla cz de ıkı char la oynuyorum bırı 63 asas bırıde 60 healer healerle oldugum zaman tırmalıolar kesmek ıcınde asas da aynı sayko nun durumuna cok dusuyorum party le gezıosun bıde 12 12 gelmıo np bı oluyon 50 gıdıo 4 kişi kesilcek party le anca oldugunu kazanıyorsun bu np ısıne bı care bulunması lazım :)[signature][hline]Dark_Shady lvl 60 %90,01
UniqueTurK
Sosyal ağlarda paylaş

said:
FoR, 31 Aralık 2005 12:44 tarihinde demiş ki:
Hp ve mp bardan adamin nasi itemlere sahip oldugu anlasilir ve llvl göre o itemlerin sahip olunmasi yada normalde o itemlerin sahip olunmasi +2 +3 felan hayalse bu adam duper dir..duper olan biriniinde aramizda bulunmasi yada ahkam kesmesini istemioruz yetermi??

Sanane ?
Yapmışsada ve banlamamış sada helal olsun diceksin arkadaşım..Sonuçta bu bi oyun üzerinde ister +3 olsun ister +4 takılar olsun bu ne seni ne beni ilgilendirir.. Serverin GM'i düşünsün ve banlasın..[signature][hline]Nick : SyNe®GeNX
SyNeRGeNx
Sosyal ağlarda paylaş

Hic Affetmem Kacan Adamın Arkadasından : )) Acid RLZ.

Zaten Ben Rogue ile oynarım Sen Kacarken o HP dolduramazsın .

Combo Basladıgım Zaman kimse hp icerek dolduramaz o yuzden ya minor bascaklar yada heal sen istedigin kadar kac :) Set patlayınca nasıl olsa town cekiceksin :)[signature][hline]Bir Zamanlar Gururlu Bir Rogue Vardı :(
Sosyal ağlarda paylaş

said:
IRON___MAIDEN, 31 Aralık 2005 12:47 tarihinde demiş ki:
millete b.k atmaya çalışıyorlar işte ben söliim adamın 4xxx hp si var mutlu oldun mu!!!!! Hey şeyini macrıya bağlamış aciz insan!!!!

+9999[signature][hline]Nick : SyNe®GeNX
SyNeRGeNx
Sosyal ağlarda paylaş

said:
FoR, 31 Aralık 2005 12:48 tarihinde demiş ki:
Doru pardon sana arkadasini söle sana kim olduguu söliyim hesabi..Ares Mejere mantigi senin bu dediklerin oda ayni tarzda sende....

Senin gibi eziklere cevap vermicem.... Benim anlamadığım sen şimdi Ares'in si..e neden atladın hemen ?
Neyse anlaşıldı sen eziksin muhatap olmaya değmez..[signature][hline]Nick : SyNe®GeNX
SyNeRGeNx
Sosyal ağlarda paylaş

said:
IRON___MAIDEN, 31 Aralık 2005 12:47 tarihinde demiş ki:
millete b.k atmaya çalışıyorlar işte ben söliim adamın 4xxx hp si var mutlu oldun mu!!!!! Hey şeyini macrıya bağlamış aciz insan!!!!

Arkadasim bok atma niyetim yok....4 degil 5 olsun umrumda olan bi durum degil..ama ortada saklancak kadar kötü bise yoksa neden saklanir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...