Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

arcanum

mulgear6

Öne çıkan mesajlar

mmo genel bolumune de actim ama orda gorunmez diye
simdi bi arkadasimda varmis orjinali bana vericek ama oyun hakkinda guzel disinda bisi solemedi netten oyniyan var mi varsa hangi server ve oyunun genel ozelliklerini anlatir misiniz?[signature][hline]the truth is out there...
Luke: I can't believe that
Yoda: That's why you failed
FB
may the force be with you
Sosyal ağlarda paylaş

MP yok diye biliyorum. Dünyada büyü çok az. Teknoloji yaygın. İlk videoda goblinler uçaklarla bi zeplin balon karışımı şeye saldırıyolardı. Zevkli bir oyun. Marifetlerin arttıkça parçaları birleştirip kendine tabanca falan yapıyosun. Bulsam ben de iyi olurdu oynardım tekrar :)[signature][hline]Herkese mutlu bir 2006 yılı diliyorum.
"Senin baban Superman oldu"
In Rock We Trust
K.A.L Forever!
Sosyal ağlarda paylaş

süper oyundur :)
multipalyer ı bulunmakta (nazar deymesin eylenceli gbi gözüküyo ama hiç deneyemedim.. Bilmmene town var. bi bildiiğim MP haritası)

Büyü az falan değildir sadece insanlar cücelerde elflerle olduklarından daha fazla haşır neşir olmuş böylece teknolojide baya bi sıçarama yapmışlardı ama haritanın geri kalanında karşına bol bol büyülü alet edavat çıkar korkma :).. hatta büyücülüğü şiddetle tavsiye ederim teleport gibi bir büyü varken :D[signature][hline]KOC da destek olmak için tıkla.
Dark Throne
http://www.londinivm.com]
Sosyal ağlarda paylaş

teknoloji-büyü çatışır arcanım evreninde, takım elbiseli half orclar, smokinli elfler falan gezinir, konsept müzikler falan mükemmeldir
de nedense kolay geldiydi bana :)
multisi var bildiğim kadarıyla, ama (gene bildiğim kadarıyla) bir tek şehir var vs. single olarak bi denenmeli tabi, olsa da yesek hatta :)[signature][hline]beş hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

aslı kim :)

harm güçlü gözüküyor ama magic apt.i fullemezsenzi okadar da aşmış dğeil.. (ha sonradan çoşuyon o ayrı:P)

bide oyunda hikayeyi bozmaktan korkmayın pönünüze geleni biçebiliyorsunuz..
A ların saflarını seçip yoldaki kilit npcleri öldürdüm.. B miş gibi dönüştürdü. B leride kestim.. ama devam edebildim :P (otomatik gidiyo o malum yere (oynamayanlar sapıtmasın sansür koyduk))[signature][hline]KOC da destek olmak için tıkla.
Dark Throne
Sosyal ağlarda paylaş

E büyücüyse fuller zaten apt. i, ki başlardada bayaa iyi.
Ha ama yanlış hatırlamıyorsam harm mekanik şeylere ve undead lere pek bi zarar veremiyodu.

Güçlü şeylerden söz açılmışken o köpek neydi yaw...böyle şirin portresi felan vardı,karakter ekranındanda pek bişey anlaşılmıyodu."e ilk combatta gider bu" demiştim.Bi baktım demonları dağıtıyo ufacık şey. :)

Summon okuluda(yoksa conjuration mıydı?) iyiydi.O ogre,familiar filan bayaa güçlüydü.

ahh raven ahh...
Sosyal ağlarda paylaş

gerçi balanced sword a elektrik aletii takınca da dehşet bir arkadaş oluyordu :)

oyunda tek yapamadığım "all-father" tarzı mekanik tanrısına adak adıyamadım (magic apt 100 dü beki ondan) altara çıkar çıkmaz ölüyodum.. virgül de resliyodu :P[signature][hline]KOC da destek olmak için tıkla.
Dark Throne
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...