Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

%1 sorunu olanlara kesin çözüm...

enerji

Öne çıkan mesajlar

Evet %1 sorunu olan oyuna giremeyenler için kesin çözüm ben girdim bunu yaptıktan sonra. Baya bi uğraştım. Sonunda bir çözüm buldum...

C:Program FilesKnightOnline altında " HsUserUtil.txt " diye bir text dosyası var. Bu Hackshieldın bulduğu hataları yazdığı dosyadır. Bunu knightonlineklasörünü çok karıştırdığımdan biliyoum... Uzun lafın kısası
HsuserUtil dosyasını shift + del ile yada sildikten sonra geri dönüşüm kutusundan da silerek yani tamamen yok ediyoruz... Evet şimdi oyuna girebilirsiniz. Ben yaptım oldu... Size iyi oyunlar...
Sosyal ağlarda paylaş

Son Bir Çözüm Daha şuan ElimiZe ulaşMış Bulunuyor :D
Arkadaşlar Öyle Yapıomuş Bir Deneyin Derim Bu sorun Oyun Girişde TaKılanlar için K2 yazısında Enter a basıp GeçMeyin bekleyin giriYomuş Ben Denemedim Bizzat Takılmıyo Çünkü Siz Deneyebilirsiniz Kesin Bir Garantisi Olup Olmadını Bilemiyorum..[signature][hline]They Cant Know they Cant See Who we Are..
Fear is the Enemy!!
Sosyal ağlarda paylaş

Ya beyler onunla pek alakası yok girebilir belki ama bende girmedi niye dersiniz hs 1313'e kadar sersiyonu 00.00.034 du ama 1313 geldi ve bunu 00.00.041 yaptılar ve bu hatalı bir versiyon bunu yaptılar cunku kospa karşı bir anti yazılım olarak geldi bu041 versiyonu ama hatalı ve bunu yeni patchde deiştirirler umarım
@ bu arada hs versiyonu 034 yapıp girmeyi denersebniz sizi 3rd parti prog kullanıyo diye oyundan atıyor bunu burdan anlayabilirsiniz(yeni pach umarım yarın gelir)[signature][hline]Lvl54 priestlikde guzel
Turkish_Lokum_Priest ama Vince_of_Jersey (Buyuyecek tank olcak Destroy abisi gibi veya Soul_Slayer o_O)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...