Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türko ?

indream

Öne çıkan mesajlar

Mesela:

Alt yapı ve diğerleri için 1 yıllık gerekecek masraf gözden çıkarılsa

Oyun programlaması, grafik birimleri ve motoru hakkında gerekli bilgi az da olsa mevcut olsa

Programlamadan anlayan ekibimsi 3 - 5 kişi hazır olsa

Aklı başında yöneticiler ve oyuncular tarafından gerzek oyuncular ayıklansa

Oyuncu yerine reklamlardan masraf gideri karşılama güdüsüyle yola çıkılsa USKOdan kimse gelirmi ?
Sosyal ağlarda paylaş

Herşeyi tek tek açıklamam gerektiğini bilmiyordum afedersiniz.

Akıllı yönetici ve iyi oyuncular derken:
Aga plis ok, küfür,
dupe,
buglar,
macrolar
vesaireyi kullanmasalarda akıllı dediğim iyi oyuncular zaten biliyor değilmi ?

Bahsi geçen iyi oyuncu kötü olanı anlayacak gerekeni yapacaktır nasıl olsa.

Edit char diyenlere:
LVL70 süper bir char yaptım sana verdim

Diğer oyuncular azimle ve süper muhabbetlerle worm kesiyor ve en çok oynayanı LVL20 - 40 sen 70

Çekinmeden seeking party açabileceksen
veya
yanlarından gururla geçebileceksen neden olmasın ?

1 gün takılman ve oyunun sadece XP ve NP için oynanmadığını anlaman için gerekli ders olur sanırım veririm neden olmasın ?
Ama Official siteye adını yazar bakın bu lvl 70 diye not düşerim.

Şahsen süper bir komplo ile adım kospcuya çıkmış meşhur bir oyuncu olsamda
hiç xp np için oynamadım bu oyunu
genelde zaman geçirmek, keyif almak ve eş dosttur bu oyunda tutan beni, sizi bilmem.

Lütfen 2 kere okuyun
OYUNCUYU sömürmek değil amaç, yeterince para kazanıyorum fazlasında gözüm olsa tutup bitmek üzere olan bir oyun için yatırım yaparmıyım ?

Bu edebi eseri yazarken scrollarımın 10ar dakikası bitmiş ağlamak üzereyim.
TÜRKOda scrollar bedava :P
Sosyal ağlarda paylaş

Sadece Suan Yasamakta Oldugum Olayı Anlatayım...

C1 de Pianada Oturuyorum.. Clan Uyelerimden bir Bayan KLC Sen Banmı Yedin diye sordu.. Bende Yoo Dedigimde Burda Birisi Sen Oldugunu İdda Edior Dedi.. Kalktım Gittim.. Pm Attim.. Slm KLC Diye.. As. Nasılsın Dedi.. Yüzsüzlüge Bakarmisin..

Arkasindan.. Hayirdir Ben KLC diyormussun Mİllete Dedim.. Evet İtem Clan Uyelerinden İtem Almak icin Soyluyorum Dedi..

Simdi Verecegim Cevabı Dusunuyorum Ben Buna Ne Diyeyim

Senin Sorunun Cevabı.. Ben Clanımla Birlikte Gelirim.. Elimden Gelen Yardimida Yaparim..[signature][hline]KLC Cypher Rogue 5x 2x.xxx UNNAMED

UNNAMED....REBURN...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ShadowFax, 31 Aralık 2005 17:12 tarihinde demiş ki:
Gothic te kalkıstı ama zor sanırın TURKO hayali

sanırın - sanırım.

Zor olan birşey yok
Anlaşma sonucunda client ve server dosyalarını K2 zaten vermekte.

Alt yapı dersen 10 yıl önceydi atla deve deticated server alma hayalleri
şimdi oyun sunucusu olabilecek konfigürasyona sahip serverlar pek de büyük para değil.

JAPKO güzel bir örnek, "japonlar yapmış abi" dedirtecek birşey de yok motor aynı grafikler ve oyun biraz farklı uskoya nazaran hoşda.

Amaç zaten yatırım, para kazanmak değil !

tek amaç kenjuroyu oyuna almamak :p

[Bu mesaj indream tarafından 31 Aralık 2005 17:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Türk server ı olacaksa ve yabancıları almayacaksak ben varım her turlu yani çizim konusunda da yardımcı olabilirim eger oyle bişi varsa yani[signature][hline]Büyü sanatı gizemlidir ve genellikle yanlış anlaşılmıştır. Necromancer olarak kendimiz ne aydınlığa ne de karanlığa teslim etmişizdir ve kendi dünyamızın dışındaki insanlar sanatımızı yine de kara sanat olarak nitelendiriyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Zayl, 31 Aralık 2005 17:33 tarihinde demiş ki:
Türk server ı olacaksa ve yabancıları almayacaksak ben varım her turlu yani çizim konusunda da yardımcı olabilirim eger oyle bişi varsa yani

ahaha öle şey olurmu olem o zaman seni de usko ya almasalrdı hos olurmuydu bu kadar aaşırı milliyetçi türk idealist olma her milletden ii war kötü war onu sen anlayamassın önemli olan yapcakları kötülüklere engel olabilmek..ayrıca teknik olarakta böle bişe mümkünmü şüpelerim war zor yane türkiye dısı butun ıp lere ban atmak lazım sen biras ii düşün iimser oL ^^[signature][hline]elemental lord 85k np ^^
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...