Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

k2 Den gelen Mail

Diablo_Angel

Öne çıkan mesajlar

hmm kısaca şöyle anlatıyım charım hackleniyodu biri şifremle login oluyodu itemleri aktarırken dc ettirmiştim adamı sonra hemen knightın sitesine girip şifremi deiştirdim ama mail adresime şifre gelmedi aradan 1 ay süre geçti ne yapiyim diye düşünürken en sonunda custommer supports a msj attım gizli sorumu falan da bilmiyodum acc min şifresini deiştirdim ama mail adresime gelmedi eger şifremi tekrar mail adresime yollayarsanız 4000 kc ve gold premium alıcam ama eger 1 hafta içinde mailime şifrem gelmez ise aldıgım premium üyeliklerin parasını geri çekicem dedim ve 2 saat sonra passwordum mail adresime geldi ve özür dilediler :D ne diim knight cash ve gold premium herşeyi hallediyo sizde deneyin çok sevinçliyim şu an :)[signature][hline]Diablo_Angel lvl 61
nation:karus
server:diez
Clan:WeAreHistory

''Playing BUİLT_FOR_THE_KİLL in Cypher''
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Diablo_Angel, 30 Aralık 2005 23:38 tarihinde demiş ki:
hmm kısaca şöyle anlatıyım charım hackleniyodu biri şifremle login oluyodu itemleri aktarırken dc ettirmiştim adamı sonra hemen knightın sitesine girip şifremi deiştirdim ama mail adresime şifre gelmedi aradan 1 ay süre geçti ne yapiyim diye düşünürken en sonunda custommer supports a msj attım gizli sorumu falan da bilmiyodum acc min şifresini deiştirdim ama mail adresime gelmedi eger şifremi tekrar mail adresime yollayarsanız 4000 kc ve gold premium alıcam ama eger 1 hafta içinde mailime şifrem gelmez ise aldıgım premium üyeliklerin parasını geri çekicem dedim ve 2 saat sonra passwordum mail adresime geldi ve özür dilediler :D ne diim knight cash ve gold premium herşeyi hallediyo sizde deneyin çok sevinçliyim şu an :)

HANGİ ADRESE mail attın ? önemli pls....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
warrior18, 30 Aralık 2005 23:44 tarihinde demiş ki:
kardeş customer supportun mail adresini verirmisin aynı sorun bende de var lütfen sana zahmet 61 lvl admımla 1 aydır oynayamıyorum birde maili nasıl yazdın ingilizce biraz zayıf derdimi anlatamıyorum lütfen aga cevap yazarsan sevinirim...
Sosyal ağlarda paylaş

aşağıda okuyacağınız ingilizce yazıyı [email protected] adresine mail attım ingilizcesi iyi bir arkadaş bunu kontrol edebilirmi acaba doğrumu anlatmışım derdimi

I have signed in at www.knightonlineworld.com on December 5,2005. I reset my email , but I haven't recieved my e-mail password yet. As i couldn't remember my secret question & my answer ; ı couldn't reset my password too.

Now I'm the member of Gold Premium. The followings are my other personel information.

two day for also new password sent to ı'am mail adress, 4000 kc and gold premium member to tace.

opposite in the event of pay pal with to pay members eqivalent back to pull...

please new password mail address to send please...
Sosyal ağlarda paylaş

aramıza tekrar hoşgeldin diablo :D:D lem şu imzadakini degiştir artık :D[signature][hline]Nick : _TiKiTo_
Nation : Karus
Server : Diez
Level : 63
Clan : Dream
Np : 7x.xxx

deli_berki, 11 Eylül 2005 00:00 tarihinde demiş ki:reserler 30 taşla kaldırınca niye 15 taş geliyo ee 15 taş nereye gidiyo bunların hepsi tekrar canavarların içine ve satıçıyas gidiyo
Sosyal ağlarda paylaş

Hani Acc yi geri verirseniz 4000 kc yok premium felan alacam dionuzya.

onlar şifreyi gonderdikten sonra dediklerinizi yapmayınca neoluyo acaba?

merak ettim walla :Pp[signature][hline]Nick : DaggerPhobia
lvl : 62
Class : Shadow Vain
Np : 228k
Clan : :::Lasombra:::
Server : Cypher
SATILIK !
www.clanlasombra.tk

Nick : Intruder
Lvl : 20
Class : Heuksal
Server : Troy
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Jabba, 31 Aralık 2005 00:39 tarihinde demiş ki:
iyi o zmn ben lvl 70 bir karakterin idsini biliyorum senin gibi mail atim hooop accounta konim..

ben inanmadım sorry..

inanıp inanmaman çokta umrumda deil charımı geri aldım herkeze sorabilirsin..!!! bu arada adımı soyadımı dogum tarihimi falan baya bilgimi verdim[signature][hline]Diablo_Angel lvl 61

Sosyal ağlarda paylaş

[email protected] custommer supportsun kendi mail adresidir buraya yolladım şifreyi yollıycakları mail adresinide verdim birsürü kimlik bilgimi falan yazdım 2 saat sonra şifremi yolladılar[signature][hline]Diablo_Angel lvl 61

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Jabba, 31 Aralık 2005 00:39 tarihinde demiş ki:
iyi o zmn ben lvl 70 bir karakterin idsini biliyorum senin gibi mail atim hooop accounta konim..

ben inanmadım sorry..

e yani yuh bu kadar bitek id ile olacak olsa ben orc_championu istiyim :D sana lolololololololol diyorum JabbaR siee[signature][hline]Knight OFFline artık :D
sieeeeeee
Sosyal ağlarda paylaş

[email protected] bu adrese bende dün gece yazdım mail bütün bilgilerim gönderdim derdimi anlattım şifremi verirseniz üye olacam ve kc alacam diye vermezseniz ödediğim paraları geri çekeceğim dedim aynen anlattınğın gibi ama şu ana kadar gelen bir şey yok beklemedeyim çok şanslısın valla 2 saat sonra cevap geldi dedin bize gelne bir şey yok daha ne bahtsız adamım ben ya
Sosyal ağlarda paylaş

tamam pardon msn e yaptım oldu dogru werdiginiz site.Simdi ön sayfadaki sizden aldıgım şeyi kopyala/yapıştır yaptım we gene ıd ismimi acc deki name yi surnameyi yazdım.Dogum tarihinide tam olarak hatırlamamakla beraber yazdım.ama eskiden o dogum tarihimden şifremi deiştirmiştim inş olur.[signature][hline]NİCK:ANDREY not:offf bu kadar uğraşın sonu bu mu?yeter ya şifreler gelsin .
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...