Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

might and magic 99999 yardım edin leannnnnn

nukbasliklikiz

Öne çıkan mesajlar

yeni nik almaya üŞendİm
forumumuda silmişiniz

nese bAşka forumlara YazdIM AMA bari burayada yazam dedim

dün SabAh bAşLaDım OyUnA BAYAğI oYNADIM
stUrm şehRindeki krAL tacıNı Kafasına Geçirmİş adAmın verDiği
anskarm keep GöReviNi bİtİrDim
DrAgnheim de BaŞka Bir AdAm Yine Bu kAlEyle İlGili görev Verdi
GiTtiM yİnE oRaYA,Kol'u bu SeFer Oynatabiliyorum,lağım kapağı gibi olan kapak açılıyor.İngİlizCem çok üst düzey deĞiL OnUn içİn yaNlışta Anlamış olabilirm ama Adam AşağI iNen YerDen MerDivEndEn mİ ne BahSediyor.Zaten Aşadaki Kapıdan GiRince
HaRitada öyle Merdiven gibi Bi yer gözüküyo ama Hiç biŞey YapamıyorUm.AyrIcA KAlenin Üstünde bi de açıLmayan kapı Var.BuNu çözEmeDim Draghneim de Dier görevlere Geçtim.Ama bUnudA oyun İçİn taMamLamAM laZım HeLP mE pLs B@B The Kenk000
Tenk yu veri maç
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 03 Şubat 2003 15:56 tarihinde demiş ki:
Kafa atıcam sabrediyorum bak iyi niyetimden faydalan:

Dirty Little Helper
GameFAQs

Bu iki sitede bulursun aradığın oyunların çözümleri, hileleri vesairesini.

Yeni gençler de çok saygısız oluyor, di mi Cevat Abi?[hline]

Aslanım teşekkür ederim de faqs da benim sordUğum oyuNun çözümü yok.
dlh de şu an inanılmaz yavaş ve açamıyorum sonra deneyecem
bilen biri varsa söylesin yine de
tenks
Sosyal ağlarda paylaş

Abi senin yazılarını okumaya çalışırken kör olcam bi gün heh adam gini yazsana ne kasıyosun sürekli shift bas bırak shift bas bırak sanada yazık bizede[hline]''Daha fazla gururla yaşama imkanı kalmayan bir savaşçı gururuyla ölmelidir'' - Friedrich Nietzsche
Bu savaşın tek galipleri kudretli insanlar olmalıdır. Kara Taht İmparatorluğu ve Lordu ElNor Daermon
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LethE, 03 Şubat 2003 18:16 tarihinde demiş ki:
boşver sana boyle aptal bi gorev veridği için kralı öldür..
zaten ilerde gebercek..[hline]Join Today Get 2 Free Human Slaves!

yahu kralın kale ile ilgili verdiği görevi yaptım.başka bir adam o kale ile ilgili görev verdi sigmund diye.hem ne söylüyosun gebercek diye oyunun heyecanının içine etmeyin Pls
madem biliyosun söylesene ne yapcamı
Sosyal ağlarda paylaş

Sigmundda ölcek şimdiden öldür bence üzerinde Pink + 15 Sentient Flaming Keen Holy Silver Blessed Barbarian Two-Handed Sword o' returning throwing flashing and burning and gorilla slaying ......... çıkıyo[hline]''Daha fazla gururla yaşama imkanı kalmayan bir savaşçı gururuyla ölmelidir'' - Friedrich Nietzsche
Bu savaşın tek galipleri kudretli insanlar olmalıdır. Kara Taht İmparatorluğu ve Lordu ElNor Daermon
Sosyal ağlarda paylaş

goril ben bitireli çok oldu ynai konuyu hatırlıyom questleri diel..
bu arada kzımıon dmei avatar çok şirin adın goril oalrak kaldı yok nukbashlıklı kızda deirm ynai..
bonecrusher sende agresif takılma pls
bak karpuz ve biri daha nvardı karpuz yakınlarda bitirdi o dieri hla oynuyodu aramaya gel "might & magic" yaz "might" yaz "magic" yaz "might and magic yaz" ordaki konuları gözden geçir olmadı orda oynamış olanlara mesaj çek (pm)[hline]Join Today Get 2 Free Human Slaves!
Sosyal ağlarda paylaş

kalenın ust kısmında acılmayan kapı var adı ustunde o kapı acılmıyor ...
hemen yanından asagı gıttın bır kol var onu ıdırdın bu kapının ındırılmesını (kalenın on kapısı) saglıyor ...
bunu yaptıkltan sonra kalenın on kapısını tutan zıncırlerı oklayacaksın (2 tane bınadan kapıya gıden zıncır var onlar) ...
quest tamamlanmıs olacak ...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
The_Delucian, 03 Şubat 2003 21:46 tarihinde demiş ki:
kalenın ust kısmında acılmayan kapı var adı ustunde o kapı acılmıyor ...
hemen yanından asagı gıttın bır kol var onu ıdırdın bu kapının ındırılmesını (kalenın on kapısı) saglıyor ...
bunu yaptıkltan sonra kalenın on kapısını tutan zıncırlerı oklayacaksın (2 tane bınadan kapıya gıden zıncır var onlar) ...
quest tamamlanmıs olacak ...

ha çok karanlık göremedim herhalde.öperim canım teşekkür ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...