Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

stajyerler neden hep ezilir????

darkness87

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
paspatur said:

fede said:

previously on arda bey..

Aykan said:

Ya varya aynı Sorun bendede var.
Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü Son sınıf öğrencisiyim Staj yapmakta olduğun network firmasında aynı dertleri çekiyorum :( işe girdiğimden beri çay getir götür ofis boy oldum :(
Hele müdürüm manyağın biri, herifin masasında 10 tane ihale dosyası.. paso çay kahve isteyip duruyor. Hesapta bildiklerini öğretecekti.
Daha Staj Notlarımı verecek ondan sesimi çıkartmıyorum ama elbet bişey yapacağım

Thalion said:

Aykan, sen hangi firmada staj yapıyorsun ?

Aykan said:

Ya Tükürecem ama adama kıyamıorum bi yerde aslında ii biri ama bilmiyorum damarıma basarsa düşünmeden yaparım..
@Thalion:Ya Ankarada Nurol ' un bi firmasında

Thalion said:

Aykancım, staj dosyanı alıp odama gelebilirimisin lütfen, biraz konuşalım...

Aykan said:

Arda Bey ??

Thalion said:

Hı hıı...

konuyu bilmeyenler için fedenin özet çalışmasını bir kez daha paylaşmayı borç biliyorum. Yeni nesil patilerde ejdadlarını iyi tanısın

ahahaha fatih koptum ya ahah
Sosyal ağlarda paylaş

off bu neymiş yaa, kendimden geçtim ofiste zor tuttum kendimi baştan 5 sayfa okudum nerede fake olduğu ortaya çıkıcak diye ama gerçek galiba hahaha çok iyi yaaaa :)

bu arada aykan hala aramızdaymış, bu olaydan sonra pati'ye bir daha girmezdim sanırım :)

Üniversitedeki 3. stajım yaklaşık 8. ayım filan toplam yaptığım stajda, sağolsun hiçbiri ayak işi vermedi. Hatta çaycılar çayımı bile getirdiler. Ne keyifli stajım varmış benim ..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...