Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

stajyerler neden hep ezilir????

darkness87

Öne çıkan mesajlar

ben turizm meslek lisesi çıkışlıyım.
bi 5 yıldızlı otelde F&B'de komiydim.
ulan bi şef mutlu vardı. kılın tekiydi. kıldım adama.
adam buldu ben gibi adamı ezer mi döver mi söver mi artık yapmadığı şey kalmadı.
eh napim bi gün adam şampanyaları getir dedi 6 koli şampanya getirdim depodan dizicem bara adam bana şunu da getir gibi bişi yaptı lan dur yeter artık derken fırlattım üzerine doğru şampanyaları patladı hepsi iyi de oldu.
neyse okul tutanak falan çıkarmadı allahtan. :D
Sosyal ağlarda paylaş

previously on arda bey..

Aykan said:

Ya varya aynı Sorun bendede var.
Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü Son sınıf öğrencisiyim Staj yapmakta olduğun network firmasında aynı dertleri çekiyorum :( işe girdiğimden beri çay getir götür ofis boy oldum :(
Hele müdürüm manyağın biri, herifin masasında 10 tane ihale dosyası.. paso çay kahve isteyip duruyor. Hesapta bildiklerini öğretecekti.
Daha Staj Notlarımı verecek ondan sesimi çıkartmıyorum ama elbet bişey yapacağım

Thalion said:

Aykan, sen hangi firmada staj yapıyorsun ?

Aykan said:

Ya Tükürecem ama adama kıyamıorum bi yerde aslında ii biri ama bilmiyorum damarıma basarsa düşünmeden yaparım..
@Thalion:Ya Ankarada Nurol ' un bi firmasında

Thalion said:

Aykancım, staj dosyanı alıp odama gelebilirimisin lütfen, biraz konuşalım...

Aykan said:

Arda Bey ??

Thalion said:

Hı hıı...

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Wow, konu buralara kadar uzamış :) Az önce MSN'den arkadaşım link gönderince gördüm..

Olay tamamen gerçek, o günlerde ne kadar eğlendiğimi anlatmam mümkün değil.. o mesajı attıktan sonra Aykan'ın surat ifadesi tam anlamıyla görülmeye değerdi.

Sorulara cevap, evet stajını bitirdi hemde epic bir staj oldu.. Bir daha stajyer kabul etmedim ama sonrasında Aykan ile iyi geyik döndü.

Bu arada tabiiki Aykan pwned Thalion = impossible ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Thalion said:

Wow, konu buralara kadar uzamış :) Az önce MSN'den arkadaşım link gönderince gördüm..

Olay tamamen gerçek, o günlerde ne kadar eğlendiğimi anlatmam mümkün değil.. o mesajı attıktan sonra Aykan'ın surat ifadesi tam anlamıyla görülmeye değerdi.

Sorulara cevap, evet stajını bitirdi hemde epic bir staj oldu.. Bir daha stajyer kabul etmedim ama sonrasında Aykan ile iyi geyik döndü.

Bu arada tabiiki Aykan pwned Thalion = impossible ;)

:D
Sosyal ağlarda paylaş

fede said:

previously on arda bey..

Aykan said:

Ya varya aynı Sorun bendede var.
Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü Son sınıf öğrencisiyim Staj yapmakta olduğun network firmasında aynı dertleri çekiyorum :( işe girdiğimden beri çay getir götür ofis boy oldum :(
Hele müdürüm manyağın biri, herifin masasında 10 tane ihale dosyası.. paso çay kahve isteyip duruyor. Hesapta bildiklerini öğretecekti.
Daha Staj Notlarımı verecek ondan sesimi çıkartmıyorum ama elbet bişey yapacağım

Thalion said:

Aykan, sen hangi firmada staj yapıyorsun ?

Aykan said:

Ya Tükürecem ama adama kıyamıorum bi yerde aslında ii biri ama bilmiyorum damarıma basarsa düşünmeden yaparım..
@Thalion:Ya Ankarada Nurol ' un bi firmasında

Thalion said:

Aykancım, staj dosyanı alıp odama gelebilirimisin lütfen, biraz konuşalım...

Aykan said:

Arda Bey ??

Thalion said:

Hı hıı...

konuyu bilmeyenler için fedenin özet çalışmasını bir kez daha paylaşmayı borç biliyorum. Yeni nesil patilerde ejdadlarını iyi tanısın
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...