Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

dikkat zuhahahahahha lık olay

erayyirik

Öne çıkan mesajlar

İD ve Passwrod'ünüzü vermeniz yeter.

Passwrod LoL.
Wardır buna kananlar.Walla kardeşim oynuyo oyunu.Bunu görse kesin atar hemen.Akşama da gelir abi boyle yaptım şoyle level para gelecek diye.Ama onunda yolunu buldum.Girince sadece level kas kimseyle konuşma item alma satma gibisinden.

Heh..[signature][hline]Name : Yuuzhan_Vong

X X X İmza İcat OLdu MertLik BozuLdu X X X
Sosyal ağlarda paylaş

zueahauehaehauhea euhauheuahe adam akıllıymıs yolıcam boktan 1 lvl lık bi adamın acc sini bakalım napcak serseri :-P[signature][hline]Nick:Treador
lvl:5x
Np:xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx(olacak iisallah:))
Clan:Msscre_tR
İron X +6/60 bi tane :D

bundan sonrasını okuma:)
baska da pi poq yok:(
lan nie okudun :)
Sosyal ağlarda paylaş

Mynet bir de bu mesajları onaylayarak oraya ekliyormuş. Yazık vallahi, mynet bile bu olayın farkında değil, o mesajı onaylayıp oraya ekleyen modun hiç mi aklı kesmiyormuş? ne kadar egzantirik bir durum, bende üsturuplu ve okkalı bir cevap verdim oraya, mesaj onaylanmazsa helal olsun orada yöneticilik yapanlara ne diyeyim en fazla Çiçek Böcek[signature][hline]KaKşi: Sence Aşk gerçekten bir kumar mı?
Ranina: Rus ruletinden farkı yok..
KaKşi: O halde niye beni öldürmüyorsun?
Ranina: Yaşamak için sana ihtiyacım var. Tıpkı senin bana olduğu gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KaKsi, 19 Ağustos 2005 23:28 tarihinde demiş ki:
Mynet bir de bu mesajları onaylayarak oraya ekliyormuş. Yazık vallahi, mynet bile bu olayın farkında değil, o mesajı onaylayıp oraya ekleyen modun hiç mi aklı kesmiyormuş? ne kadar egzantirik bir durum, bende üsturuplu ve okkalı bir cevap verdim oraya, mesaj onaylanmazsa helal olsun orada yöneticilik yapanlara ne diyeyim en fazla Çiçek Böcek

Mynet in içinde cok buyuk oyunlar donuyor artık onun ıcın bıle para almıslardır derler ya para ıcın kendını bıle satarsın o duruma geldıler[signature][hline]Nick : AnGeL911
LeveL : 64
Class : Mage - Elemental Lord
Paper Fire with +6 Lycoan ;)
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...