Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

n00bz

DraculaVigorous

Öne çıkan mesajlar

said:
Raistin, 15 Temmuz 2005 15:10 tarihinde demiş ki:
kaksi cunku paso kasıoruz.... suan 30 olamayan ben kaldım son 2 levelim onu kastırıolar.. ondan sonra cz bizden sorulacak

Lahowww bende 30 olmadım daha.22 kaldım.Akşam 7 de felam gelecem.O zaman da 30 oluruz herhalde.[signature][hline]Name : Yuuzhan
Nation : Karus
LeveL : xx
Clan : .....
Server : Myko / Deimos
X X X İmza İcat OLdu MertLik BozuLdu X X X
Sosyal ağlarda paylaş

Kafayı yicem yaaa.Millet 30 oldu biz iş yerinde can sıkıntısı allahım yaaa...Kendimi kovduracam yakında.Çıkıp gitcem evime KO için yaaa.

Ühühühü acaip sıkılıyom burda.En ezük ben kaldım klanda ya.Bu gece sabahlıcam kafaya taktım.[signature][hline]Name : Yuuzhan
LeveL : 2x
Clan : nOObz
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler ben de yüklemeye başladım saat 8 gibi download işlemi bitecek o sıralarda oyunda olcakmısınız?Bana biraz lvl kastırın
Orc char açacam sizce ne açayım priest,archer,sin hangisine ihtiyacınız warsa söölein bi de benim chara bi isim bulun şööle afilli janjanlı bişi olsun bende müthiş bi isim bulamama yeteneği war :)
Sosyal ağlarda paylaş

Buffer/Healer
Walla dün gece 2-3 saat priest aradık.Clanda 1 tanemi ne priest war.LoL.

Bak CLana girebilirmisin bilmiyorum.Clan lideri değilim.İsmi konusuna gelince onuda bizden bekleme LoL.Aç sözlüğü koy bişeler.[signature][hline]Name : Yuuzhan
LeveL : 2x
Clan : nOObz
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NeroWarden, 15 Temmuz 2005 16:39 tarihinde demiş ki:
Buffer/Healer
Walla dün gece 2-3 saat priest aradık.Clanda 1 tanemi ne priest war.LoL.

clanda 4 tane varda online tek ben vardım. bikaç priest daha geliyo galiba clana bakalım nolceeek[signature][hline]unholy ownz u

kalgeldi vs. _all_eyez_on_me_
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...