Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

n00bz

DraculaVigorous

Öne çıkan mesajlar

Noobz deimosta orc klanı olarak kuruldu!
http://www.geocities.com/draculavigorous/clanss.JPG

fatih alttaki yazıyı görünce biraz alınacak ama n'apalım eheuee :P[signature][hline]DraculaVigorous, 11 Temmuz 2005 00:25 tarihinde cyper açıldı forumunda demiş ki:
boşverin usko'yu bence de.
usko öldü.
devir orcların devri. devir myko devri - Biraz LoR den alıntı oldu ama olsun. :)
Nasıl imza seviyoruz?-Paticik
Sosyal ağlarda paylaş

bellow gel valla.
priest buffera ihtiyaç var :)[signature][hline]DraculaVigorous, 11 Temmuz 2005 00:25 tarihinde cyper açıldı forumunda demiş ki:
usko öldü.
devir orcların devri. devir myko devri - Biraz LoR den alıntı oldu ama olsun. :)
Sosyal ağlarda paylaş

aalllaaaam ya deli olcam daha setupa başlamadan önce yaptığı hazırlıkta yanlış versiyon diye hata veriyorrr daha önce setupına girdim bi kezz offf olmazsa akşam bırakcam indirsin gene delircem yaa :/ zaten çok yavaş yüklüyorr setup dosyalarını neden böle oldu annamadım :'([signature][hline]KÜTÜK TARAFINDAN KAPATILDI
[i][b]

Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada buffer ihtiyacımız devam etmektedir :D[signature][hline]DraculaVigorous, 11 Temmuz 2005 00:25 tarihinde cyper açıldı forumunda demiş ki:
usko öldü.
Sosyal ağlarda paylaş

reset geldi ya.
bu arada çok ilginj olduğunu düşündüğüm bişeyi sizle paylaşma kistiyorum.
Bu server bomboş.
Yada bizden başka kimse orcu seçmemiş...[signature][hline]DraculaVigorous, 11 Temmuz 2005 00:25 tarihinde cyper açıldı forumunda demiş ki:
usko öldü.
Sosyal ağlarda paylaş

beni beklemezsen küserim ama :D
%1deyim çünkü ehuehu

Bu arada şu gife bakın. ko forumlarından aldım. http://members.home.nl/jj.dijkstra/cagerage7od.gif
[signature][hline]DraculaVigorous, 11 Temmuz 2005 00:25 tarihinde cyper açıldı forumunda demiş ki:
usko öldü.

[Bu mesaj DraculaVigorous tarafından 15 Temmuz 2005 05:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DraculaVigorous, 15 Temmuz 2005 05:16 tarihinde demiş ki:
beni beklemezsen küserim ama :D
%1deyim çünkü ehuehu

Bu arada şu gife bakın. ko forumlarından aldım. http://members.home.nl/jj.dijkstra/cagerage7od.gif

ulan benim signım o be. bu arada boş diil server bayaa kalabalık haritanın büyük olmasına ragmen. dire wolflar için kapıştıgımızı biliyorum. daha dogrusu hala kapışıyoruz beastler için. humanlar azınlıkta sadece.[signature][hline]unholy ownz u

kalgeldi vs. _all_eyez_on_me_
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...