Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Egemenlik kimde ?

YuXXeL

Öne çıkan mesajlar

Bu sabah MEDMAN arkadaşımız cafeye geldi ve abi char gitti dedi,bir kez daha soğuk sular aktı başımdan o charı GM den başka hiç bir kimse alması mümkün değil,siteye girdik baktık char THE_ANT_HİLL_MOB clanında eh elbette dedik nasılsa hazır char lvl 62 163 k nps de kasılmış üzeri full shell +8 shardlar filan Türklere yedirecek değiller ya aslan gibi charı.o clandan da bu işi yapabilecek 2-iki kişi var morax ve Camaz0tZ diye birisi.Diyeceğim şu ki boşuna millet lvl kasmasın ve en önemlisi de premium alarak onları zengin ederek kendilerini daha fazla harcamasınlar.Herkes biliyor ki Knight te oynayanların %90 ı Türk bizlerin sayesinde para kazanıyolar ama hiç bir zaman için de bizim haklarımıza saygı göstermiyolar onun içindir ki KİMSE PREMİUM ÜYE OLMASIN
Boykot edelim ki bazı şeyleri anlasınlar.Umarım ki herkes bu konuda sağ duyulu davranır.[signature][hline]Acımam Taqarof um :P
Sosyal ağlarda paylaş

bazı dolaplar dönmüyo değil houndusaf diye bi abimiz vardı lvl 63 de charı çalındı wearehistery klanında gördüm,bir daha kastı houndusaf2 jinglingden ban yedi lvl 61 de(anlamı neyse)şu an houndusaf_el nickiyle oynadığını duydum inş. bu charına bişi olmaz[signature][hline]diez lvl 61 mage lvl 62 rogue
vazgeçtim satmıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_catastrope_, 28 Aralık 2005 22:58 tarihinde demiş ki:
Camazotz arkadaşımdır istersen sorabilirim ama insanları tanımadan suçlama yapmanı hoş karşılamadım. Camazotz bunu yapmaz ayrıca yapıcak kadar gmlerle yakında deildir.

Sen arkadaşını fazla tanımıyosun o zaman biz kimlerle bağlantı kuyrduğunu biliyorus.Ama illa ki de o yaptı demiyorus fakat şu bi gerçek ki MEDMAN charını gm den başkasının alması mümkün değil,arkadaşının bulunduğu clan'da bir gm acc var belli oldu orası da morax ın bıraktığını düşünüyoduk o da olabilir,fakat bi şerefsizlik dönüyor oyunda çocuk o kadar kastı o chara olacak iş değil.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Informer, 29 Aralık 2005 09:45 tarihinde demiş ki:
yüksel olay sadece premiumla değil scroll satın almak için çok fazla knight cash alan kişiler var onuda unutmamak lazım

Keşke almasalar bazı arkadaşlar kendilerini fazla kaptırıyo oyuna.Lütfen sağ duyulu olun bu serverin de sonu geliyo çok fazla sürmez bunların saltanatı, zamanında Malezya serveri de bu şekilde davrandı playerlerine şimdi ise player toplamaya çalışıyorlar ,merak eden girsin baksın party kuracak player bulamazsınız valla.Kimse ne olacak 5/6 dolardan demesin onlara giden parayı hesap ederseniz baya bi sarsarız onlar ve Türklere adil davranmayı öğrenirler.
Sosyal ağlarda paylaş

yanlıs hatırlamıyosam 2 yada 3 gün öncemi ne arkadasım moradona gidip fiyatlara bakmak istemis :D sorna bi bakmıski insanlarla orclar === şöyle bi sıraya geçmişler önde de trol warior kılıgında biri :D herkes boykot yapıyodu bana anlattı öldüm gülmekten. :D[signature][hline]ID : MiLiTaN_44
LvI :5x
Server : CypHer
np : 6xxx
CLan : __DarKRoaD__
Sosyal ağlarda paylaş

Char'i giden kişi benim arkadaşlar hiç bir şekilde GM'le yada yetkili kişilerle ileti$im kurmaya çalişmadim çalişmayacağimda verecek olsalar almazlardi.

Benden bir tavsiyedir bu oyuna asla para vermeyin Premium ve Knight Cash almayin derim.

Tabiiki bu sizin kişisel tercihiniz insanin başina gelmeden anlamiyor.Umarim benim yaşadiğimi siz yaşamazsiniz.

Herkeze iyi oyunlar.Oyundan tad çıkarmaya bakin bol bol PK yapin :)[signature][hline]Server / Diez
MEDMAN 6X
Shadow Vain
Karus
Clan : WinnerS
Sosyal ağlarda paylaş

Morax, bunu yapabilicek kadar gmlerle yakındır her türlü yetkiye sahip insanlarla yakındır çünkü bir süre gmlik yapmıştır. Aslında gmlik deil başka bişey yapmıştı ama adını unuttum :-)

Şimdi konuya gelince moraxı o kadar iyi tanımıyoruma ama eğer gmle ilgiliyse aklıma moraxdan başka bir isim gelmiyor. Olay camazotzu neden ilgilendiriyor orasını hala çözemedim. Bu arada arkadaşım diye bi insanın emeklerini çalmasını hoşgörücem sanıyosanız yanılıyorsunuz. Eğer böyle birşeye camazotz gerçekten karışmışsa arkasından laf sayıcak olanların başında ben gelirim. Olayı camazotz ile konuşucam kendisi morax ile iyi arkadaştır moraxada sormasını rica edebilrim.[signature][hline]Bu kadar para düktüğüm bu oyunun bana attığı kazıklar için tüm k2 networke yazıklar olsun
Sosyal ağlarda paylaş

premium aldığın zaman charın ban yemeyecek yada charın çalınmayacak diye bi garantiye mi alıyoruz ben mi bilmiyorum bunu??premium olmazsa bi düşünün her önüne gelen oyuna girecek bi şekilde yine senin emeğine hakaret edecek el uzatacak vs....ama premium alan ve hayatından memnun olan Türk oyuncu mu yok??abartmayınnn[signature][hline]Nick: ::MaHoNi::
Class: Shadow Knight
Server : Xig.
Clan:ELT
LvL:6x
Np:1xx k

Nick: Mrs_Frenzy
Class: Elemental Lord
Server : Cyper
Clan: KnightClub
LvL:6x
Np:2x k
Sosyal ağlarda paylaş

adamlar siz geyik yapasınız diye 20.000$ knight lisans bedeli ödemiyolar 100.000$ lık server açmıyolar 50.000lık hat almıyolar işletme bu tabi para vercen adamlar alıştırdı sizi şimdi parasını alcaklar o kadar oynadınız bakın en iyi protesto ne biliyomusunuz bırakın oyunu sizde kurtulun bizde onlarda premiyum almamayınmış gidip markete alışveriş yap sonra parasını ver me olurmu öle şey ne kadar ekmek o kadar köfte abicim
saygılar...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hackersin, 30 Aralık 2005 09:47 tarihinde demiş ki:
adamlar siz geyik yapasınız diye 20.000$ knight lisans bedeli ödemiyolar 100.000$ lık server açmıyolar 50.000lık hat almıyolar işletme bu tabi para vercen adamlar alıştırdı sizi şimdi parasını alcaklar o kadar oynadınız bakın en iyi protesto ne biliyomusunuz bırakın oyunu sizde kurtulun bizde onlarda premiyum almamayınmış gidip markete alışveriş yap sonra parasını ver me olurmu öle şey ne kadar ekmek o kadar köfte abicim
saygılar...

gözlerim yaşardı ersin vallahi :Daferin ilk defa dogru bişiler yazdın :D[signature][hline]Ares
Mage
Level 62
200k+ nps
Owned_By
Polifonik_Osuruk
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...