Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1 vedada benden

Ojeee

Öne çıkan mesajlar

Ojee nın carına ben talıpım ınsallah bana real para ile satıcak yılbasından sonraki günler de istanbula gidicem...Oje ile konusup anlasıcaz...Coti cz de önüme çıkma özellik le oje yı lr yapıp sanı lr ye baglıyacam ve video sunu çekip evine yollluyacam :D (coti ii dir severım kendısını ):P

Server:Ares
Nıck:Merfull
lvl:56/asasın
clan:solo :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ojeee, 27 Aralık 2005 02:24 tarihinde demiş ki:
hacıı olede cidden sıkıldım mageden böle böhhh geldii np kasmaktan kuscamm artık actions istiyorumm ama siteden account alinmiyo nasıl:((

bir tane yedek almıştım hiç açılmamış mailini filan ayarlasın istersen burdaki Bayan elemanın adına açmıştım char filan oluşturulmamış sadece aktive edilmiş :D veriri istersen ama şifresini hatılıyamadım :D [signature][hline]Nick : pCBuyucu
LwL : 62 ( %01.07 )
CLan : ...
Np : 13x.xxx
Server : Cyhper ( -_- )

[Bu mesaj pckopat tarafından 29 Aralık 2005 16:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kuduzlame, 27 Aralık 2005 15:27 tarihinde demiş ki:
Şimdii.. eski kuduz, yeni lame olarakda bu adamcaaaza bende bişiler yazmak istiyorum... (bu siteyede kayıt olmam sayende oldu black kardeş, 1 senedir okuyom dayanamadım yazıcam:))

KaMaHaMe denen meretle bu oyuna başladım, sonra orda inanılmaz zaman geçirdim.. ilk başlar sorunlu olsada sonrasında bi şekil oldu clan lideri oldum, oyundan en zewk aldığım ilk dönem başladı.. Sersoturk, sertak, Borin100, Aeran, Efe_dj, sapıkbüyücü, Loxer, MxTamia(kendisi Sonra şekilden şekle girip Featherbless olup en sonunda namı değer Nahittir ki çok severim:)).. bir sürü arkadaşım kardeşim dediğim adam oldu bunlar bana, hepsiylede süper zamanlar geçirdim..

Sonra T® başladı.. Oraya girmem lameyle nasip oldu, ordada birbirinden iyi insanlarla tanıştım.. Angelica_the_Angel, Levo, pico, Falcata, unet hadin, imhotep, ejder... (tabiiki sertak, aeran, borin, sapık, loxer, featherbless, Efe yine burdaydı) Gerçekten çok zewkli zamanlardı.. Ama bu clanda dagıldı, kimileri orc oldu, kimileri başka clana geçti.. Eski clanım sapığından sertakına, lox3rinden borinine herkes oyunu bıraktı.. Oyuna benim başlattıklarım 63-64 oldu, ben 61de kaldım, eğlencesine girdim çıktım.. Ama artık bu clandakilerde bırakıyo.. T®`de en sevdiğim 2-3 kişiden biriydin kardeşim, işallah bırakmazsın oyunu (ki bu Angelica_the_Angel için de geçerli), arada bir msnde konuşur, haftada 2 girer 2 scroll basar çıkarız.. Artık Ko online hayat offline değilde, ikiside yarı online olarak devam eder işallah.. kendine dikkat et kardeşim!!

[Bu mesaj kuduzlame tarafından 27 Aralık 2005 15:28 tarihinde değiştirilmiştir]

saol kuduzcum eski günleri hatırlattıgın için valla duygulandım şimdi :) ahh ahhh
Eskiden : HerseyvataniciN di :P
Sosyal ağlarda paylaş

said:
MoHaA, 29 Aralık 2005 16:45 tarihinde demiş ki:
kanka bırakamazsın sen :)
hehe sende benim gibi bütün class ları denicen anlaşılan :D
ama bırakıyosan eğer elveda kardeşim.msn den konuşalım arada ;)

abii beni eklesene msn yee imzamda msn adresim varrr valla ozledimsenii[signature][hline]karakter: paper mage
level:62
ırk: org:)
np:166 k
Clan justice

KARAKTER SATILIKTIR ARTIK BIRAKIYORUM İLGİLENENLER [email protected] sorabilir

Sosyal ağlarda paylaş

said:
s_q_u_a_l_L, 29 Aralık 2005 16:55 tarihinde demiş ki:
en iyisini yapıyosun oje gel istersen wow a :D

yaa benim cevrem full wow cu herkez cagriyoo paso makarayapiyolar kafa buluyolar konun grafikleri kotuyoksöle yok böle bide goruyolar beni 1 novada 10 kişi oluyo diyolar nekadar dandik oyun 1 novada 10 kisi yatıyo bilseler bu bana mahsus ama annamıyolar :))[signature][hline]karakter: paper mage
level:62
ırk: org:)
np:166 k
Clan justice

KARAKTER SATILIKTIR ARTIK BIRAKIYORUM İLGİLENENLER [email protected] sorabilir

Sosyal ağlarda paylaş

said:
MoHaA, 29 Aralık 2005 16:49 tarihinde demiş ki:
said:
kuduzlame, 27 Aralık 2005 15:27 tarihinde demiş ki:
Şimdii.. eski kuduz, yeni lame olarakda bu adamcaaaza bende bişiler yazmak istiyorum... (bu siteyede kayıt olmam sayende oldu black kardeş, 1 senedir okuyom dayanamadım yazıcam:))

KaMaHaMe denen meretle bu oyuna başladım, sonra orda inanılmaz zaman geçirdim.. ilk başlar sorunlu olsada sonrasında bi şekil oldu clan lideri oldum, oyundan en zewk aldığım ilk dönem başladı.. Sersoturk, sertak, Borin100, Aeran, Efe_dj, sapıkbüyücü, Loxer, MxTamia(kendisi Sonra şekilden şekle girip Featherbless olup en sonunda namı değer Nahittir ki çok severim:)).. bir sürü arkadaşım kardeşim dediğim adam oldu bunlar bana, hepsiylede süper zamanlar geçirdim..

Sonra T® başladı.. Oraya girmem lameyle nasip oldu, ordada birbirinden iyi insanlarla tanıştım.. Angelica_the_Angel, Levo, pico, Falcata, unet hadin, imhotep, ejder... (tabiiki sertak, aeran, borin, sapık, loxer, featherbless, Efe yine burdaydı) Gerçekten çok zewkli zamanlardı.. Ama bu clanda dagıldı, kimileri orc oldu, kimileri başka clana geçti.. Eski clanım sapığından sertakına, lox3rinden borinine herkes oyunu bıraktı.. Oyuna benim başlattıklarım 63-64 oldu, ben 61de kaldım, eğlencesine girdim çıktım.. Ama artık bu clandakilerde bırakıyo.. T®`de en sevdiğim 2-3 kişiden biriydin kardeşim, işallah bırakmazsın oyunu (ki bu Angelica_the_Angel için de geçerli), arada bir msnde konuşur, haftada 2 girer 2 scroll basar çıkarız.. Artık Ko online hayat offline değilde, ikiside yarı online olarak devam eder işallah.. kendine dikkat et kardeşim!!

[Bu mesaj kuduzlame tarafından 27 Aralık 2005 15:28 tarihinde değiştirilmiştir]

saol kuduzcum eski günleri hatırlattıgın için valla duygulandım şimdi :) ahh ahhh
Eskiden : HerseyvataniciN di :P

Olm duygu seli oyun hehe:) bütün millet bıraktı en çok ona sinir oluyom, oynayan yakın arkadaş 3-5 tane kaldı, zevki çıkmıyo yaaa... Zevki çıkması için illa ki muhabbet olması lazım.. Geçmiyo başka türlü be:) şu son kalanlarıda tutalımda bari kaçmasınlar..

OJEEE nereye olm yaw:) Black_sun mu deseydim acaba:)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...