Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Knights Kapandi.Vatana Millete Hayirli Olsun.

CotigoLovely

Öne çıkan mesajlar

O kadar küfür, O kadar kişiligine hakaret,ne kadar duymamzlıktan gelsende bir yere kadar gidiyormuş.Sanki o kişi bu küfredenlere bişey yapmıştı. Hakaretleriniz altinda bir bayanin sizden daha iyi işler yapması ve bunun altında ezilmeniz mi var bilmiyorum. Diyeceksiniz ki charinin hakkini vermiyordu, eziqti felan bu bir oyundu ve oda kendi yetenekleri çerçevesinde oynuyodu. Evet artık siz üzülün hakaret edebileceginiz bir KIzIn1i yok. En yakin dostlari kaybediyordum bu da son halkası oldu.Bugun aksam itibariyle benden bile gizledigi bir arkadaşa charını veriyor. Umarım hayrını görürr yeni alan kimse. Dun gecede clan disband edildi. Bunuda 11 aydır bu clanda asistlik yapan benim yazmam en doğrusu galiba. Teşekkürler Ares en iyi dostumu da kaçırdınız. Bundan sonra çok daha rahat bir oyun onarsınız çünkü o size cok sey yapti!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ofs, 25 Aralık 2005 10:34 tarihinde demiş ki:
OLEYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY BEN CEEK SENİ SEVİYORUM GM VEYA HERNEYSE KOLL ADMİN LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

bigün gm seni gereksiz yere banlarsa yada saçma sapan bişey yüznden acc giderse lütfen bunu bi daha söle ok;)[signature][hline]Nick:Rodrigueztr
Level:60
Server:Ares
Karakter:Ezik mage:D
Irk:Human
Sosyal ağlarda paylaş

Bana charını Devrettigi konusu ßiraz yalanmıs gibi geldi Sence bütün olanlardan kurtulmak için ve rahat rahat oyun oynamak için yapmıs oldugu birşey olamazmı:(? Ben şahsen zannetmiyorm eger böyle birşey varsada ztn bedava verecek hali yok satmıs olabilir.[signature][hline]CeeK is ßack...
Sosyal ağlarda paylaş

ya aslında bakmayın nekadarda gıcık alıyorum giibi davransam hiçbir muhabbetim olmadığına rağmen aslında severim 2 hafta oyunda görmemiştim açmıs oldugum clanı kapattım inanın nebileyim ya aslında benimki nefret degil sadece bir kırgınlık sadece bana söylemis oldugu bir laf herneyse aslında gerçek duygulaırm bunlar.Bakmayın öyle nefretimden hıncımdan böyle konusuyourm aslında ben kimseye kin tutamam eger o olmazsa ben kimle ugraşacam kimle vakit geçirecem of:( Neyse Bence charı vermez charı verdiysede üzüldüm kendisine hayatta basarıların devamını dilerim galiba bu postum benim gerçek duygularım iyi oyunlar[signature][hline]CeeK is ßack...
Sosyal ağlarda paylaş

zaten devretti oyle al sen oyna ben cıktım anlamında değil.. kzin1i charını 750$ sattı .. ama bence cok ucuz satıyor onda bir sürü item var ctin shel ctin sheild iron nec. banada soylemişti artık bıktığını soylemişti.. Oda haklı kendine göre her önüne gelen tanımadığı halde kufur ediyorlar ... üzüldüm...[signature][hline]nick:fiyaka_pichTR
server:ares
clan:immortalknights
lvl : 61 lvl mage
np: 4,2 k
Sosyal ağlarda paylaş

neticede bir oyun bir oyun için vatanına hakaret etmek sana yakısmıyor simdi siyasi olaylara girecez ama neyse bu vatan senin için kanını döktü zamanında onlar olmasaydı sen simdi olmayacaktın ßelki ismin Roberto fln olcaktı okadar insan senin 1 oyun için türklere böyle laf söylemen için sawaştıgını görseydi umarım cok utanırlardı[signature][hline]CeeK is ßack...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ofs, 25 Aralık 2005 10:58 tarihinde demiş ki:
Neyse konuyu sapıtmaya gerek yok kapatalım konuyu kIzIn1i eger bu konusmaları okuyorsa eger gerçek ise kendisi buradan yazarsa iyi olacaktır

bencede[signature][hline]Nick:Rodrigueztr
Level:60
Server:Ares
Karakter:Ezik mage:D
Irk:Human
Sosyal ağlarda paylaş

Dedim ya bir insana iki yıl boyunca sadece hakaret edip, abla bitanesin dediyp sonra arkasindan dunya küfür edilirse en tanımayanindan en bilenine kadar olani onun bir bayanken yaptıkları karşısında ezilip ona sadece hakaret ederke kendini tatmin ediyorsa olacagı buydu. Diyorum ya bayram edin el morad o yok. En güzel gununuz, o sizin tavugunuza kıştt demisti çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...