Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yardım Http://www.denizfeneri.org.tr

OrioN_

Öne çıkan mesajlar

said:
OrioN_, 24 Aralık 2005 16:55 tarihinde demiş ki:
arkadaşlar oncelıkle nıce yıllara bugune kadar burada hep kendı menfatlerımız ıcın konustuk paylastık sımdı sızlerden bır rıcam var 1 kere pre alacagımız parayı yani 6 usd olan rakkamı 5560 yazarak deniz feneri ne bagıslayabılırsınız yılbasında mutlu huzurlu bır gece gecırmak onlarında hakkı dıye dusunuyorum buırkerede onları dusunelım sevgılı arkadaslar kardesler mutlu olmak onalrında hakkı yardımlarınız ıcın sımdıden tesekkurler http://www.denizfeneri.org.tr/icerik.asp?icerik=ANASAYFA buradan bılgı alabılırsınız
yanlıs anlamayın sızler tabıkıde yardım edıyorsunuzdur etmıyorsunuz dıye yazmadım .

Bugune kadar bu oyuna hıc para vermedım sama gelıyordu bı oyuna para vermek ama oyunu ıyıce ogrenınce ısteklerde artıyor tabı YTL karsılıgı +8 raptor alcaktım ama 2 ay daha ezıq gezerım o parayı denizfenerine bagıslayabılırım..

Ayrıca boyle bır topıc actıgın ıcın tesekkr ederm....[signature][hline]De me Laaa!!
Sosyal ağlarda paylaş

aslında şöyle başlıklara hızlı bakınca fark edememiştim reklam sandım fakat sonra aklıma takıldı bu isim tanıdık geliyor(site ismi) diye baktım ve gerçekten çok güzel birşey yaptığını söyleme gereksinimi duydum bende msjımı gönderiyorum umarım bireysel değil toplumsal olarak bu konuda duyarlı davranırız...[signature][hline]x deyim
assasin ve mage 61lvl
np:51k(hep aynı pk yapmıyorum)
clan:neydi lan!
buff scrl olmuş 400m bende 10m var param olana kadar yokum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...