Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KOSPER KILLER ve Bilinçsiz Rezzden Korunma Yolu!

Lucifer

Öne çıkan mesajlar

Az önCe 2-3 Başlıktan Konu okudum Bazı ArkaDaşlar 4 Taşla Ard Arda KaldırıLdıklarını söylediLer Bilgisayar başında yokken..
Şunu Söylemem Gerekirki biz 10 kişi olarak Kosper Killer dediğimiz rezzerlarla Kosp yapan kişileri Yatırmaya karar Verdik sırf bunun için 60 lık 10 tane Rezzer var Kosp Yapan kişiyi Gördüğümüzde lvli kaç olurSa olsun Yatırtıp 4 taşla kaldırıyoruz Ve taşı Bitene Kadar Bu işlem devam ediyor..Tabi bu Forumda Kosp Yapan Arkadaşların Bulunmadığını Düşünüyorum Eğer Var ve Bize Denk geLdilerSe hiç Kusura bakmasınlar Buı oyunun Rezil olmasına Göz yumamam..Lvl 6+ üstü Charların belki birgün içinde Kospla %10-15 iXp kazanmak için Lvl düştüğüne Şahit oldum Bence hiç Gerek yoktu Neyse.
Az önCede Dediğim gibi Paticik gibi Forumda KOSPA karşı Çıkan Birçok Gerçek Oyuncu Olduğunu bildiğim için Bu Bilgiyi (Kötü Niyetli Rezzerlara Karşı) Paylaşmakta Endişe Etmiyorum
YATTIĞINIZ ZAMAN 4 VEYA 10 TAŞLA HERANGİ BİR REZZER TARAFINDAN KALDIRILMAK İSTEMİYORSANIZ ÜSTÜNÜZDE BULUNAN TAŞALARI INVENTORYDEKİ ITEM PARÇALAMA KUTUSUNA KOYUP "OK" E BASMADAN 30 TAŞLIK REZZER GELENE KADAR SİZİ KALDIRMALARINI ENGELLEYEBİLİRSİNİZ REZZER INIZ GELDİĞİ ZAMAN "CANCEL" YAPARAK TAŞLARINIZ YİNE ÜZERİNİZDE OLDUĞU YERE GELECEK VE İSTEDİĞİNİZ XP Yİ KURTARABİLİRSİNİZ :)[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Önemli Diil Priest_ Gerçi Darklander gibi Bu Yolu Bilen Çok Arkadaş var Önemli Olan bilmeyenlerde öğrensinLer Bilgi PayLaştıkça Çoğalır Yeterki Kötü KiŞilerin Eline GeçmeSin..Bu arada Darklander BileMiyorum Yeni Pakette öyle bir Engelleme Getirildimi ama Şuan ArkaDaşlar kuLLanıyor bir Sorun olduğunu Sanmıyorum bende Denerim Bizzat DeğişTiyse muhakkak Bilgiyi Değiştiririm ;)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Necro, 28 Aralık 2005 19:57 tarihinde demiş ki:
+ siz o bilmem nelerle free userları yatırsınız kosp i ye para verenler yatmaz ok thx ^^

Ben oyunun Hakkimeyeti Bende Korkun Benden hahaha Fln Gibi Film Triplerin Girmiyorum Dostum Bunu YazmaMın Enazından Meğil Edecek iNsanLara ÇayDırıcı Geldiğini DüşünmemdenDir..
+ 65 Lik Adam Parasız Kops kulanıyorsa Bence kullanmasın Ayrıca Burda Paralı parasız Tartışması YapMıyorum Kospa Karşı OLduğumu Belirtiyorum Senin Korkmanada Gerek yok Sen kosp Kulanmıyorsun dimi Yoksa KuLLanıyormusun?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Necro, 28 Aralık 2005 19:55 tarihinde demiş ki:
Owhhrrr çok korktum exped oldum ressleme beni ltfnnn

hiç bir ahlak kırıntınız yok bu oyunda aylarca emek veripde jkasanlara yazık insanların hakkını çalmak çok kötü AMA BUNDAN GURUR DUYUP KARŞI GELENLE ALAY ETMEK REZİLLİK
Sosyal ağlarda paylaş

Bu senin dışında olan bir olay. Yaratık yatırdığında da adam sormadan 4 taşa kaldırıp gidebiliyor. Bu, o adamın hayvanlığından başka birşey değil.[signature][hline]Come let me love you, let me give my life to you, come love me again... You fill up my senses......
------------------------------
Server:Xigenon
Nation: Karus
Job: Elemantal Lord
Clan: New_Age (Leader)
Lvl: 6x
Np: şimdilik yeterli değil
Sosyal ağlarda paylaş

bendende size tavsiye bilmiyenler icin...
Dark mare vurdu yattınız üstünüzde hiç taş yok bu durumda napıcaksınız bazılar ana avrat kufur edip okeye basıyor ama bununda yolunu buldular. anlatıyım
öldügünüz yere bir arkadaşınızı cagırıyorsunuz ve selek karakter yaptıgınız anda arkadaşınız size trade atıyor ve trade kabul edebiliyorsunuz. ben buna guvenerek taş bile almıyom cogu kez ustume
Sosyal ağlarda paylaş

onu bırak...

golem kesiyoduk s*kkonun biri ks yapmaya kaltı herkez dümdüz sövdü tabi ustune bu lure yaptı
dalgınlığıma gelip araların da kaldım oldum clan dan resser var mı yazdım arkadan oç nin biri gelip 4 bastı..
sen misin bunu yapan adamı town da gordum friend e ekledim
2-3 gun sonra bunu apos ta yakaladım xp kasarken.
partiye girdikten sonra parti başkanına sende bi sorun mu var
relog at bi dedim parti bana düştü.. ben heal atmıyodum o heal atıyodu arada 2 apos çıkınca mage pm den esc yazdım tipi partiden atıp.. oldu gittim 4 resledim .
sonra ev arkadaşımın charıyla parti ye aldım clan dan bi mage bi healer la dm lere tp lediler.. orda da öldü....
eski apos slotundaki partiye geri donmuş bu orda da parti liderine dikkat et bu adam partisindekile kasti öldürtüp resler dedim..
clanım la bir olup adamın gününü ziyan ettik kaybettiği xp cabası.. :D

unutmayın ki oyunda yaptığınız her pislik bir gün kendinize dönebilir.. bu işler böyledir..
gelirr biri ks yapmaya kalkar git dersin anlamaz.. parti dolu dersin birini at beni al diye bi saat ağlar..
hatta aga party plz dyen adamlar baştan kaybeder parti adam eksikliğinden patlıyacak olsa gene almam..[signature][hline]
madness is the gift, that has been given to me!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Banned_Me, 28 Aralık 2005 23:44 tarihinde demiş ki:
bendende size tavsiye bilmiyenler icin...
Dark mare vurdu yattınız üstünüzde hiç taş yok bu durumda napıcaksınız bazılar ana avrat kufur edip okeye basıyor ama bununda yolunu buldular. anlatıyım
öldügünüz yere bir arkadaşınızı cagırıyorsunuz ve selek karakter yaptıgınız anda arkadaşınız size trade atıyor ve trade kabul edebiliyorsunuz. ben buna guvenerek taş bile almıyom cogu kez ustume

said:
NightHunter666, 28 Aralık 2005 23:37 tarihinde demiş ki:
eh madem konu xp kaybi bi bugda ben söyliim
eger öldüyseniz ve üstünüzde tas yok ise tekrar oyuna log oluyosunuz ve adaminiz yere düsmeden sizi hazirda bekliyen arkadasiniz size trade atip 30 tas verio...

ben ne dedim O_o[signature][hline]::Ujio::
68 lvl
warrior
ares
unblocked
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...