Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ice Barbed Spear (Polearm)

EviLCrieS

Öne çıkan mesajlar

arkadaşalr ben the maelstrom da oynuyorum 52 lvl warirorum var. bu bi silah var çoğu wariror kullanıyor ben de bu silahdan edinmek istiyorum ne yapmam gerek? birisiyle konuştum ama ingilizcem pek iyi değil tam olarak anlamadım ilk olarak Alterac Mountion a gidicekmişim sonra general fln var diyo tam anlamadım. siz bi bana açıklarsanız ne yapcağımı sevinirim. şimdiden teşekkürler.[signature][hline]ForeverTown
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Devilmanta, 27 Aralık 2005 16:43 tarihinde demiş ki:
armut piş azıma düş

sana ne oluyor sana mı sordum? adam yerini biliyor ben bilmiyorum bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp yerini bulamadım kordinatını verebliyorsa rica ettim? Allah ım yarabiim bi günde kefalsiz gün geçirim..[signature][hline]For The Horde
Sosyal ağlarda paylaş

güzel şeyler popülerleştikçe ortamı bozuluyor . Hayatın gerçeği , ironik ...[signature][hline]WOW( again ;) Kobaren Shadow Song Undead Mage
NEDAIN 24 Duelist (Recursion) Matrix online (Retired)
GUNZ LVL 1x Gunslinger
WOW - EU retail (BL) Kerbela Night elven Warrior 60 (SOLD)
RO Saratan 88 backstab master (retired)

Sosyal ağlarda paylaş

eğer yeterli ingilizcen yoksa niye online oyuna başlıyorsun. oyunu batıran ingilzcesi iyi olmayan kişiler. taktikleri anlamadıkları için yüm partiyi wipe'a sürükleyen insanlar oyunun zevkini kaçırıor. boşuna para ve zaman kaybı oluyor. vede böyle armut piş azıma düş modunda oluyorlar.böyle insanların özellikle the maelstrom serverında toplandığını düşünmeye başladım. bende o serverdayım. lvl 60 rogue nick söylemeyeceğim nolur nolmaz...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hipogrif, 28 Aralık 2005 17:30 tarihinde demiş ki:
eğer yeterli ingilizcen yoksa niye online oyuna başlıyorsun. oyunu batıran ingilzcesi iyi olmayan kişiler. taktikleri anlamadıkları için yüm partiyi wipe'a sürükleyen insanlar oyunun zevkini kaçırıor. boşuna para ve zaman kaybı oluyor. vede böyle armut piş azıma düş modunda oluyorlar.böyle insanların özellikle the maelstrom serverında toplandığını düşünmeye başladım. bende o serverdayım. lvl 60 rogue nick söylemeyeceğim nolur nolmaz...

Çok gereksiz bir mesaj.Eğerki böyle bir yasak olsaydı CD ler blizz official siteden sağlam bir ing. sınavı ile alınır dı.Öyle değilmi?Ayrıca ingilizce bilmiyor diye kimseyi yargılayamassın.[signature][hline]Andid UD Rogue [Burning Legion]
Sosyal ağlarda paylaş

ben yasak var demedim. mmorpg ingilizce gerelsinimi yüksek olan bi oyun tarzıdır. hiç ingilizce bilmeyen birinin herhangi bir mmorpg oynama amacı nedir merak ediyorum. sadece türkler için değil ingilizce serverda oynayan herkes için geçerli. çoğu yüksek lvl party böyle kişiler yüzünden wipe oluyor. ben çok çektim ordan biliyorum. özellikle sürekli gelen "what?" whisperları sinir bozuyor...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hipogrif, 28 Aralık 2005 17:44 tarihinde demiş ki:
ben yasak var demedim. mmorpg ingilizce gerelsinimi yüksek olan bi oyun tarzıdır. hiç ingilizce bilmeyen birinin herhangi bir mmorpg oynama amacı nedir merak ediyorum. sadece türkler için değil ingilizce serverda oynayan herkes için geçerli. çoğu yüksek lvl party böyle kişiler yüzünden wipe oluyor. ben çok çektim ordan biliyorum. özellikle sürekli gelen "what?" whisperları sinir bozuyor...

Bu oyunun atmosferi oynanmaya yetecektir ayrıca bu oyunda türklerde (türk guildlerde) çok fazladır ing bilmeyen insanlar bu guildler aracılığı ile yüksek lvl dungeon lara girebilmektedir her şeyi geçtim halen savunduğum şey herkesin zevk farklılıklarıdır.Sen MC/BWL yapmayı severken.Ben altımda atım dünyayı dolaşmayı severim ve bazı yerlerde ingilizceyede ihtiyacın yoktur.Tamam kabul ediyorum ing. genel bir dil çok arkadaş istiyorsan bilmen gerekir ama bilmemek oynanamamak olamaz asla...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...