Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hero RPs

Pikachu

Öne çıkan mesajlar

Tartışın tartışın süper gidiyor.Lw hoş yaa aslında.Slam'i vurduktan sonra diğerine gidip Lw i cıkartık diğerine Ann koyup stun ediyorum.Vede bu olay 2 saniye de falan oluyor silah değiştirdiğimde sanırım sıfırlanıyor delay sonra çat çat arkadan casterlar yiyior :D yani ben bi nevi Stuncı amca oluyorum :P Tabi büyüleri fln yiyen luom yani Bi nevi Dummy gibi bişey :P
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SavagE, 10 Aralık 2005 12:32 tarihinde demiş ki:
demi ya? sen stealtherlara karsi 1v1 weya 2v1 de back style kullaniosun herhalde
Hayatımda stealther avlayan hero görmedim ben.
[signature][hline]retard1: pwned originated with quake
retard2:no it started with warcraft
nonretard: Its a fucking typo, like 'teh'or 'pron'. I you were older than 11 you'd know typos happened even before 1337 made tham 'cool'.
otherguy:you faggots just got pwned!

[Bu mesaj Zeytin tarafından 10 Aralık 2005 21:40 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Zeytin, 10 Aralık 2005 21:39 tarihinde demiş ki:
said:
SavagE, 10 Aralık 2005 12:32 tarihinde demiş ki:
demi ya? sen stealtherlara karsi 1v1 weya 2v1 de back style kullaniosun herhalde
Hayatımda stealther avlayan hero görmedim ben.

ben ornek olarak werdim bu merc de olur reaverda olur, 1v1 combattan bahsettim
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Pikachu, 08 Aralık 2005 11:08 tarihinde demiş ki:
saolun saolun :-)
peki 3 caster arasına girip 2 sini yatırıp 1 inin ceyrek hp ini bırakmak iyimi sizce? :D sonra ölmek :D

naptın abi... gri miydi adamlar :p[signature][hline]Tribünlerde , Hep Dillerde Bu Sevda Bitmez Gönüllerde Darağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
evet det5 çok güzel. mezzlendiginde 5 sn falan sürüyo ama kısa süre sanki bir ömür gibi geliyo. hele hib stun içinden yürüyosun. minstrelle duelde sordumdu. beni stun ettin mi, diye. stun ettim, dedi ama sanki resist etmiş gibi durmadın dedi.
bunun üzerine purge degmez tabe, ancak melee stunda işine yarayabilir.

lakin kendi kendime düşünürüm: gavur tankları verimliliğinde oynayamadıktan, 3 yeşil bağlantıda bile kaçana annihilation vuramadıktan sonra o hero neye yarar?[signature][hline]Qal 50 Armsman 9L1
Qalzzzz 50 Sorc 10L5
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...