Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bu ne ya puhahahha!!

WackY_

Öne çıkan mesajlar

said:
KiMBUPiSLiK, 26 Aralık 2005 23:26 tarihinde demiş ki:
ismi Kapamisin Güzelde Zaten Hickimse Senin Rumux un ::Wacky:: oldugunu anlamadi :horace:

ne bilem yaw silmiş bulundum malum saat 12ye geliyo uykum geldi xD[signature][hline]nick: ::WackY::
nation: Karus
Lvl: 62 Shadow Knight
Clan: KittiesT_T
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KiMBUPiSLiK, 26 Aralık 2005 23:26 tarihinde demiş ki:
ismi Kapamisin Güzelde Zaten Hickimse Senin Rumux un ::Wacky:: oldugunu anlamadi :horace:

spoiler zaten kırdı geçirdi, arkadaş da son noktayı koymuş :)[signature][hline]Bu sabahların bir anlamı olmalı....
------------------------------
Server:Xigenon
Nation: Karus
Job: Elemantal Lord
Clan: New_Age (Leader)
Lvl: 6x
Np: şimdilik yeterli değil
Sosyal ağlarda paylaş

abd ye staja gittik eleman geldi bizi almaya staj yapacamız otele goturecek yanımdada akdeniz universitesinden ark var (aynı universitedeyiz ama herifi uçakda tanıdım) neyse eleman geldi aldı bizi otele telefon açtı dediği laf

"i picked up 2 guys over here" dedi

bizim eleman kosptu lan bu bize ib.e dio ben bunu z.kerim felan anlatana kadar akla karayı seçmiştim buda ona benzemiş =))[signature][hline]Lvl 70 Archer @ Cypher
hacklendik şifre deişmiyo cypher zaten bitti.

arese dondum lvl kasıyorum =) x
:Stuner: > ares > 6x
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Graveyard, 26 Aralık 2005 23:53 tarihinde demiş ki:
@stunner: bizim eleman kosptu mu? HHAHAHAHHA
kosp tan kopmak kolay deil tabii. bilinç altı yapmışız:)

lol harbiden öle olsa gerek sabah 10dan beri kosp uyom ama 62 olacam az kaldı =) %97 yim[signature][hline]Lvl 70 Archer @ Cypher
hacklendik şifre deişmiyo cypher zaten bitti.

arese dondum lvl kasıyorum =) x
:Stuner: > ares > 6x
Sosyal ağlarda paylaş

ya bi de bi site vardı.. buraya yazılırmı bilmiorum ama.. ben unuttum adresi bilen varsa bi PM atsın pls, sitede knight hakkında komik dialoglar tarzında bi bölüm vardı.. bi gün gördüm 2 saat okudum koptum filan ama sora kaybettim siteyi :( bilen, takip eden varsa bi zahmet bi PM filan...
Sosyal ağlarda paylaş

Bu sitede de var oyundaki komik dialoglar, benzer bir konuda daha önce adı geçtiği için yazmakta bir beis görmüyorum, ekşisözlükte geçiyor böyle birşey. Bunun dışında bir yer varsa ben de öğrenmek isterim.[signature][hline]Bu sabahların bir anlamı olmalı....
------------------------------
Server:Xigenon
Nation: Karus
Job: Elemantal Lord
Clan: New_Age (Leader)
Lvl: 6x
Np: şimdilik yeterli değil
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...