Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Justice..

LorDofHmN

Öne çıkan mesajlar

eet öle gözüküosun.. bnm olduğum clan hakkında bişey yazarsan yine savurnurum.. ama körü körüne değil.. elinde varsa bi delilin bi ss bi pm senin sölediklerini kanıtlayacak koyarsın.. ama o günkü postların hepsi ben böle duydum böel sölediler şeklindeydi.. insanları karalamak en basit olanı.. haksızlığa gelemem üzgünüm..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_joey_, 26 Aralık 2005 10:36 tarihinde demiş ki:
orfenegro denen arkadas sen gfb volkanın ve prıvatenın ko da nezaman gordun np transferı yaparken aynı adamları oldururken

gfb volkan ' la kim oynardi bilmem ama o adam icin np transferi yapmiyo diyosonuz LOL derim[signature][hline]::Ujio::
68 lvl
warrior
ares
unblocked
Sosyal ağlarda paylaş

iyiki bi uyumaya gittim gene ortalik karismis gene polimikler gene madrabazliklar herneyse ben biseye karismiyorum pico sanada bisey ima etmedim biliyosun ben biraz acik sözluyum direk acık sölerim herşeyi :) sonucta 7 aydır beraber oynuyoruz bu oynu kankama bise dicek deilim kasimpatida haklı bi nevi pm den yaza bilirdin burda bir suru cakal var bu seyden yararlanmaya calisa bilecek bu oyunda benim kimseyle problemim yok varsada 2 kisiyle var

1 DMİO ILOVE KURDİSTAN DEDİ İCİN
2 CİSİ NYCHİRS ODA DMİO DESTEKLEDİ İCİN

baskada kimseyle sorunum yokk

zaten oyundan sogudum boyle olaylarla oyunu bırakmam hızlanıyor[signature][hline]karakter: paper mage
level:62
ırk: org:)
np:144 k
Clan yok
dip not: elmoraddan donme org kasdfhaskjfhşasf

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...