Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sonunda kuş aldım.

Sarsie

Öne çıkan mesajlar

Evt namlı diyar deli murat (dedem olur ama zırh gibi maşallah)" tan aldığım mıstık adlı kuşu besliyom.çok güzel bir kuş.
Not:Kötü tarafı dedem namlı diyar ya,çok sayıda küfür biliyo böle rakı makı herşey var onda,kimi zaman kendi kendine küfür edio kuşta küfürü duyuyo ve başlıo oda sölemeye bu ikisi söleye söleye birbirine rakip olmuş,o yüzden ıslık öttürünce şu şekil dio:

"Sen mi geldin lan *mına kodumun" dio bende tabi dedemden ürküom(ürkmemek elde değil!).dun aldım kuşu eve geldim mıstık dedim bana "ne var lan"dedi şaşırdım elime aldım merdiven yaptırayım dedim her ileri gidişinde bana aynen şu şekil dio"kelmahmut,bib(bib bi küfür.***** ****** ağaç diker gölgesinde **** ******.ben bu kuşu gerimi vereyim?[signature][hline]Elveda KO!!!!Artık yok,ben cezamı aldım bunu kasıtlı yaptılar.beni sevmeyenler bunu kasıtlı yaptı.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sarsie, 14 Aralık 2005 21:18 tarihinde demiş ki:
çok sayıda küfür biliyo böle rakı makı herşey var onda,kimi zaman kendi kendine küfür edio kuşta küfürü duyuyo ve başlıo oda sölemeye bu ikisi söleye söleye birbirine rakip olmuş

Ahuauha o ne yaf =] Nese hayırlı ossun.[signature][hline]Why can't you see that I try;
Every tear I shed, is for you?
-----------------------------------
PATİCİK FM
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sabrina, 14 Aralık 2005 21:20 tarihinde demiş ki:
said:
Sarsie, 14 Aralık 2005 21:18 tarihinde demiş ki:
çok sayıda küfür biliyo böle rakı makı herşey var onda,kimi zaman kendi kendine küfür edio kuşta küfürü duyuyo ve başlıo oda sölemeye bu ikisi söleye söleye birbirine rakip olmuş

Ahuauha o ne yaf =] Nese hayırlı ossun.

Doğru sölüyom bi o edio ardından kuş basıo küfürü ben oturuyom geliyo sırtıma bi tene vuruyo arkasından kuş dedeme"ne vuruyonlan çocuğa!"diye bağırıyo babanemde kraker veriyo şu şekil dio babaneme "eyvallah teyze"ya geri iademi etsem acaba?[signature][hline]Elveda KO!!!!Artık yok,ben cezamı aldım bunu kasıtlı yaptılar.beni sevmeyenler bunu kasıtlı yaptı.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
orc_lord, 15 Aralık 2005 14:48 tarihinde demiş ki:
ehehe ilginç bir kuşmuş, hayırlı olsun :)

Doğru çok ilginç bana kafa tutuo bilgisayarı açıom bana "kapa şu zıkkımı lan!" die bağırıyor.arkadaşlar kuşa sus dio alıyolar cevabı boy ölçüşemiyolar:D[signature][hline]İki çılgın doktorun ameleyati-
Doktorlar-Bu çok cidddi bir ameleyat,masadan kalkamaya bilirsiniz.Kafanızı boyun izasından kesip iki got yananızın tam ortasına dikmeyi denicez.
Hasta-Niye?
Doktor-Çok komik olcak gülcez.
Hasta-Delimisiniz siz?
Doktor-Tabi tabi yandaki binadan kaçtık.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...