Jump to content
Sarsie

Artık manevi yardıma ihtiyacım var.

Öne çıkan mesajlar

§ 26 Ara 2005, 10:49
gerçekten ama gerçekten manevi yardıma ihtiyacım var kız arkadaşım beni aldattı ve dost dediklerim benş kullandı tek başıma kaldım kuşun küfür yerine yazık dio ve daha çok üzülüyom bu yüzdenmanevi yardım lazım bu sorunla 1.5 aydır savaştım gunde 1-2 tane sigarave ayda 1 şişe rakı anca telafi ediyor gerçekten manevş yardıma ihyacım var kız veya erkek farketmez dosta ihtiyacım var.[signature][hline]İki çılgın doktorun ameleyati-
Doktorlar-Bu çok cidddi bir ameleyat,masadan kalkamaya bilirsiniz.Kafanızı boyun izasından kesip iki got yananızın tam ortasına dikmeyi denicez.
Hasta-Niye?
Doktor-Çok komik olcak gülcez.
Hasta-Delimisiniz siz?
Doktor-Tabi tabi yandaki binadan kaçtık.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 26 Ara 2005, 10:51
dost arkadas aranmaz onlar bırden olan şeyler ama sen dısarı cık bı ortama takıl orada bı arakdas ekıbı yaparsın[signature][hline]Geç gençliğimin en güzel günleri
Unutmak için içerim şarabı
Acı mı? öylesi gider hoşuma
Bu acılıktır ömrümün tadı

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 26 Ara 2005, 11:04
Dost ve arkadas bu şekilde elde edilmez emin ol gerçek dostu bulmak sana kalmış birşey onlar seni zaten terk ettiyse gerçek dostun değildir o yüzden hiç üzülme etrafına biraz daha dikkatli bakarsan gerçekten dost olunacak kişileri görüceksindir ...[signature][hline] _Kusuk_

Aut disce aut discede.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 26 Ara 2005, 11:50
geçmiş olsun .. yardımcı olmak isterim msn'yi P.M. atarsan konusabiliriz.[signature][hline]Ride... die... sacrifice!
Along the river of bloody tears
the mighty steel shining in my hands

Garbage =o= FM@ wj Zergling

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Kayıt olun ve aramıza katılın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

• Yeni Oluştur...