Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyundaki ilk köle!

ufaqliq

Öne çıkan mesajlar

Ewt yanlış duymadınız. Dark and Light oyuna köle sınıfı koymayı unutmuş ve bende köle olayım dedim. Nasıl mı? Eğer biri bana account verirse o adamın oyun boyunca kölesi olucam. Hiç şakam yok. Bütün ayak işlerine bakarım hem ayrıca ne okulum var nede işim, para kasarım sahibime veririrm. Kulunuz köleniz olayım biri bana account versin yada satsın. Bilgisayarım oyunu kaldıcak kadar iyi vede oyunun resimlerine bakmaktan videolarını izlemkten kafayı yicem artık. Oyunda yapılması gereken ne kadar boş iş varsa yapmaya razıyım. Oyunu download ettim herşey hazır bitek account yok :([signature][hline]Guinevere - Barbaros
Guinevere - Tetikci
Guinevere - Testere
Merlin - Koboldinho
Sosyal ağlarda paylaş

Hoca haklısın piyasada daha iyi oyunlar var ama hepsini oynadım neredeyse. Wow oynadım gerçek serverında kastım baya ama baydı, Guildwar denedim 10saatlik tester'ını oda sarmadı çünkü sürekli action bayar, Dark Age of Camelot oynadım 2sene, neredeyse oyunun yüzde 90'ını biliyom geri kalan yüzde 10 ise hiç gitmediğim yerler. Valla geriyede pek bişi kalmadı. Ha bide Eve online enedim ama tarzım değil. Ama bu oyun tam zevkime göre çünkü hem rp var hemde action hele o sosyalizm dalga motoru çok hoşuma gitti. Ve takrar ediyorum account arıyorum. Herkese ii oyunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Şu an çok çok kötü oyun, bence nisanda çıkınca başla daha iyi olur, şimdi SoG'a başlarsan oynamak istemeyebilirsin çıkınca dnl :).[signature][hline]Verecek ışığı olmayan, karanlığı sever...
Guild Wars Türkiye | MZ: Brotherhood of the Ball

[Bu mesaj Silphatos tarafından 22 Aralık 2005 20:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Enginar, 22 Aralık 2005 20:50 tarihinde demiş ki:
su begenmeyenler accountlarini bizlerle paylaşsalarda bizde begenmesek ? :p
Ne kadar mantıklı bir düşünce çağımızda böyle gelişmeler olmalıdır.Falan filan vesaire.Bende beğenmemeyi çok isterdim ama şimdi beğeniyorum bana key verinde beğenmiyim eşit olalım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...