Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dikkat!Pelerin görevine girecekler için!

bilinc

Öne çıkan mesajlar

said:
bilinc, 22 Aralık 2005 22:27 tarihinde demiş ki:
Pelerin görevi için içeri girdiğinizde bu aralar yeni bir çok klan kurulduğu için sizden başka bir klan daha içeri girebilir. KS mi olur ne olur vs gibi sorular geldi değil mi aklınıza? Bence çok daha enteresanı var. Diğer klan ister human olsun ister orc sanki arenada gibi oluyorsunuz ve birbirinize vurabiliyorsunuz. Ve öldüğünüzde buraya dikkat NP gidiyor. evet yanlış duymadınız. NP gidiyor. Bugün cloud klanıyla benle aynı anda girdi ve aramızda tartışma yaşandı. Bizim priest centaura torment attı. Ama Tabi ki cloud düşman gözüktüğü için o da tormente yakalandı. Olay büyüdü vs vs. Bu durumdan yararlanıp np transferi yapmış önemli charlar var. İçeriye çok parayla girmeyin. NP'niz yoksa exp gider. Aynen invisationda olduğu gibi. Benden uyarması...

sadece np degıl uzerındekı para bıle gıdıyor dıkkat edın ben bunu kac senedır bılıyorum :)) yenı bı konu degıl :)[signature][hline]------------
Name : ::PoSuM::
Clan : ORg olmak ısıtyorum
lvl : 63 yolda
server : Ares
nps :25kx
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TreMorS, 23 Aralık 2005 13:37 tarihinde demiş ki:
Ben boşyere ban yedim zamanında desenize:-p

Görevde adam kestin diye banmı çaktılar sana?[signature][hline]Masquerade Clan Leader Gregorn
Sosyal ağlarda paylaş

Evet şimdi anlıyorum Bir ara içeri girdiğimizde bir clana yardımcı olacak onlara pelerin alacaktık ama içerde adı neydı yaa yatırlamıyorum ama 1 priest ve 1 archer wardı girer girmez bize saldırdılar 4 kişi yattı scroll çektim gittiğim 2 sinide yatırdım ama np dikkat etmedim ama 60m para geldini hatırlıyorum yaklaşık 2 kez yatırınca adam server değiştirse gerek gelmedi bida bukadarda rezillik olmaz + bunlar ispanyoldu.Birde turklere laf ederler adamlar daha kolayına kaçıyor :)[signature][hline]Tanrıdan Diledim Bu Kadır Bu Kadar Dilek
Bana Kısmet Değil Dızınde Yatmak Aman Aman
Dızınde Yatıpta Yuzune Bakmak Aman Aman

Gel aman aman yanıma kıyma bu yazık canıma
Bir kara kaşın bir kara gözün eriğiyor halına...

Piskopatım Uleeee Tırşık Tırşık
Sosyal ağlarda paylaş

Dün görevi bitirdik orclar falan geldi adam seyredicem die tuturdu bende şüphelendim priestlarımıza vurur falan die pm attım rica ettim (arkadaş türk) Gitmedi bende bunu kestim oracıkta baktım 5mil. geldi sonra geri kalan 5 mil. gelene kadar kesmeye dewam ettim çekti gitti sonra :D[signature][hline]server:Ares
class:Elmorad Wairor
lvl:65
np:60k
Swift...Baba beni kastırır mısın?!!! Slm baba Türk müsün? Clan pls!!! Aga Party pls!!! ...
Sosyal ağlarda paylaş

Bilinc AĞAM saol AĞAM eksik olma AĞAM
fjasdlfasdlfjlsad :D
AĞA 10k pls , AĞA clan pls ........
fdsafksdajfjsadljflksadjfklas
:D:D:D[signature][hline]Nick : SyNeRGeNX
LvL : 6x
Job : Berserker Hero
Nation : Karus
Np : 8xxxx
Clan : GODz
65'e kasıyoz dur bakalım .....
--------------------------------------------
I miss you
Sosyal ağlarda paylaş

Bizde dun aksam gıtmıstık ama sadece para gıttı np gıtmedı bızden :S[signature][hline]Name: :::JawS:::
Server : Ares
Clan :FaTaL1ty
NPS : şuan 18x.xxx ( devamı gelecek )
LVL : 65
Not : Ölüm Kapını caldıgında ah edıp wah edip inleme bu halinle tanrıyı inciltmiş olacaksın ecel kapını çaldıgında evi telaşa verme o geldığinde sen coktan gitmiş olacaksın.
Sosyal ağlarda paylaş

Dün o asouned öküzüne 1.5 saat anlatmaya calıstık ama nafile
bizi öldürüp öldürüp durdu attack vermedik hala vuruodu allahtan np si olmayan charla girdim :D Btw Ujio is noob :D[signature][hline]taze pc bir mage'dir ve dar bir bacadan gececektir:

dm: baca cok dar, sigmiyorsun
buyucu: invisible olup tekrar deniyorum

Alıntıdır From Ek$i Dictionary... :D
Sosyal ağlarda paylaş

laytz _frank_ bizim clandaydi(Knights) konusmuslugum var ordan biliyorum ayrica geceleri ::archangel:: ile parti yapiyorlar. Charla buyuk cogunlukla oynayan laytz ama archan'in soledigine gore oyundan sogumus charini ozlemis. ayni durum yusukede de var yeni charlar eskisinin yerini tutmuyor.(Tabi itemleride eksik onun icin birazda)[signature][hline]Nick : LovelyGirl&Cotigo_Ergo_Sum
LvL : 65&63
Job : Paladin&Arch Mage
Nation : ElMorad
Np : 80xxx & 81xxx
Clan : Insomania/(FOREVER) Knights
Sosyal ağlarda paylaş

Az önce pelerin görevinden çıktık. Evet biz içerdeyken de üstümüze humanlar geldi ve kan gövdeyi götürdü. Kimin kime vurdugu, kimin yatıp kimin kalktığı belli değildi. Ama nedense benden np gitmedi??? (Xp de gitmedi, hatta para hariç hiçbir şey gitmedi)...[signature][hline]Bu sabahların bir anlamı olmalı....
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...