Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sailor moon

Sam

Öne çıkan mesajlar

neyin nesi kimin fesidir zaten bilen bilir, ben şu ara kimlerin seyrettiğini ve favori karakterlerini soracaktım..

ben ami ve professor tomoe'nin (geçen hafta bitti sezonu maalesef) hastasıyım, şu ara da amazon üçlüsü var, bar muhabbetleri süper.. :)

birazdan başlıcak ben tv başına geçeyim yavaş yavaş..[hline]Eaglewingg, 29 May 2003 01:19 tarihinde demiş ki:
yani anlayıcağın bu dizi seni acmaz sam amca hiç izlemeye başlama çünkü bu diziyi izlemek biraz derinlik ister
Sosyal ağlarda paylaş

erkek adam izlemez onu bence.
bozar delikanlıyı[hline]-Master Yoda, I'm ready
-Much you have learned Urza, but a lamer still you are not
-But Master, I've completed the trials
-One more obstacle to overcome and a lamer will you be... get lame you must

Padawan UrZa, 22 October 2002 17:30 tarihinde demiş ki:
bende de 1024 ram war:)
Lamer Master 2 : Lamer Outcast
Coming Soon...
Sosyal ağlarda paylaş

delikanlıyı bozarmış, delikanlıyı bozsa bozsa bozar bozar..

kaçırttırma bana şimdi daha akademik bir cevap veremeyeceğim şu anda.. :)[hline]Eaglewingg, 29 May 2003 01:19 tarihinde demiş ki:
yani anlayıcağın bu dizi seni acmaz sam amca hiç izlemeye başlama çünkü bu diziyi izlemek biraz derinlik ister
Sosyal ağlarda paylaş

hoca sen varya çok çekiosun bu çizgi hatunlardan...
bütün gün tv başında..
akşamları da bilgisayar.. telefon faturası falan

gel sana reel bi manita bulalım eheh :)[hline]-Master Yoda, I'm ready
-Much you have learned Urza, but a lamer still you are not
-But Master, I've completed the trials
-One more obstacle to overcome and a lamer will you be... get lame you must

Padawan UrZa, 22 October 2002 17:30 tarihinde demiş ki:
bende de 1024 ram war:)
Lamer Master 2 : Lamer Outcast
Coming Soon...
Sosyal ağlarda paylaş

puff sana laf yetiştirirken kaçırdım başını güzelim bölümün, fena ödeteceğim sana bunu tactics'de :hrr:

"bütün gün tv başında" ayrı bir atmasyon, "akşamları da bilgisayar" başka bir atmasyon. ne kablotv'im var ne de kablonet'im, sana sormalı onları esas.. :)

halen senin "kızlar sana teklif etsin" deneyini uyguluyoruz işte, sen ne bulmasından sözediyorsun ki..[hline]Eaglewingg, 29 May 2003 01:19 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

bakma ona sam.
iki tane çizgifilm var şu an televizyonda. biri dragonball diğeri sailormoon. aslında beşizleri de sayabiliriz :-p

ben de izliyorum. benim de favorim ami de şu yeni gelen elfleri anlamadım. ne onlar yaw? top diyesim geliyo da... neyse.[hline]Pain is weakness leaving your body...
Sosyal ağlarda paylaş

kız çizgifilmiymiş ahaha seyretmesem hiç inanabilirdim belki..

anime alttürü olarak shojo deniyor ancak sadece kızlara hitap ettiği filan yok, net'te kabaca bir araştırma yapılırsa görülebilir zaten hayran kitlesinin genişliği.

bir süper-kahraman parodisi ile romantik komedinin karışımı olarak ben çok beğeniyorum. power rangers gibi embesilce ciddi kahramanlık sergilenmiyor, her bölümde bulunabilir zaten kendi kendileriyle de dalga geçiliyor kahramanların. yeri gelince de gayet ciddi oluyor, (sezon sonları özellikle) özellikle kötü karakterlerin de geliştirilmesi gayet güzel.

en hiper anime olduğunu filan iddia etmedim ki, şu anda bizim tv'lerde yayınlanan açık arayla en iyi anime ancak. kendi alttürünün de muhtemelen en popüler ve başarılı örneği..[hline]arcane, the başdöndürücü 12 June 2003 01:07 tarihinde demiş ki:
kafayı arkama çevirince bana sarılmış varlığın çok tatlı bi kız olduğunu gördüm
sonra bir baktım kız önüme geçti çat diye
meğer amacı başkaymış
Sosyal ağlarda paylaş

e hoca biraz da film icabı deyip esgeçmek gerek, yoksa her kılı kırka yararsak seyredecek şey bulamayız.. :)[hline]arcane, the başdöndürücü 12 June 2003 01:07 tarihinde demiş ki:
meğer amacı başkaymış
Sosyal ağlarda paylaş

Oturun izleyin ben zaten kızlar için diğil ortalığa gül atmak suretiyle ortam dağıtan çocuk için izliyorum.
(Bilen ismini söylesin bi türlü ismini öğrenemedim)[hline]Tomorrow will take us away,Far from
home and no one will ever know our
names... But the Bard Songs will remain

BLİND GUARDİAN- Bard's Song
:rock:
Sosyal ağlarda paylaş

gerçek adı mamaru, takma ismi tuxedo mask, türkçesi smokinli şövalye, geçmişin ay'ında prens endymion, geleceğin dünya'sında kral enddymion. dünyayı temsil eden karakter, ay'ı temsil eden usagi'nin eşi olması meseleyi bağlıyor..[hline]arcane, the başdöndürücü 12 June 2003 01:07 tarihinde demiş ki:
meğer amacı başkaymış
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gimli, 13 June 2003 16:56 tarihinde demiş ki:
Kalitelidir, güzel bi çizgidizidir katılırım ama..
"Sevginin gücüüü, uçuşan kalpleeer, bilmemne çiçeği" tadında şeyler beni biraz soğutuyor (-8
hadi lem light işte..

Sam hiç şaşırmadım bunu izlemene ... ahaha[hline]What's your please, Sir?
Aaahhh the suffering...the sweet suffering
One more game child and your suffering will be legendary, even in hell!

Sosyal ağlarda paylaş

ben seni tanımadan yıllar önce seyrediyordum, senin light demenle mi bırakacağım? :)

gimli'nin de aklını çelme, en güzel düşlerin ay'ı adına bir altın kalp vurgunu atarım kırılmış aynaya dönersin.. 8-)[hline]arcane, the başdöndürücü 12 June 2003 01:07 tarihinde demiş ki:
meğer amacı başkaymış
Sosyal ağlarda paylaş

Düzenle olmasada yakaladığımda seyrediyorum. Şu venüs savaşçısımıdır nedir oda favroi karakterim =)[hline]Prawler, 24 Şubat 2003 12:36 tarihinde demiş ki:
ahmet ben de 13 F ist
ama sarı saçlı mavi gözlüyüm
ve boyalı değil saçlarım yani kaşlarım da sarı
tanışalım plz..
vücutum ta taş gibidir kenk
Sosyal ağlarda paylaş

sen ne anlarsın zebani, biz adalet ve sevgi uğruna savaşırız!

sailor moon: ben ay savaşçısııı!!!!!
sailor sam: ben de minigun savaşçısıııı!!!!!
ikisi bir ağızdan: sihirli ay adına seni pataklayacağız!!!!!
*!thesilver zebanisini çağırır*
sailor sam: hade lennnnnnnnn
*!thesilver'ın zebanisini piercing manyağı yapar minigun'ıyla, thesilver direkt kaçar bir delik açıp*[hline]BonePART, the WJ Master 15 June 2003 02:37 tarihinde demiş ki:
abi soluyorum ya reha muhtar mehmet ali birand bide bizim bakkalın mixi senin sesin sam
Sosyal ağlarda paylaş

çocuklar için olduğunu kim söyledi ki? anime'lerin çoğunluğu genç ya da yetişkinler için hazırlanıyor zaten..[hline]BonePART, the WJ Master 15 June 2003 02:37 tarihinde demiş ki:
abi soluyorum ya reha muhtar mehmet ali birand bide bizim bakkalın mixi senin sesin sam
Sosyal ağlarda paylaş

oha be kardeşim, tv'de gündüz yayınlanan herşey çocuklara uygun da bundaki 30-40 bölümde 1 tane çıkan külot sahnelerine takıldınız 2 sn süren. tweety slyvester'ın kuyruğunu kesiyor o tamam da 15 yaşında kızın külodu görününce çocuklara zararlı..

başka bişi bulamadınız bahane bulacak da bunu mu uydurabildiniz ancak merak ettim? :)[hline]BonePART, the WJ Master 15 June 2003 02:37 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

Sailormoon u cok severım guzeldır sam e tamamen katılıyorum basta kucuk kızlar ıcın gozukebılır ama soyleyın hangı kucuk kız fılmınde kızlar o kadar kısa etek gıyer veya lezbıyen ılıskıler vardır veya bondage bulunur
tamtersı sailormoon u izliyen erkeklerin yuzde 80 ı mını etek ıcın ızlıyor :D
sailormoon baya eski bir anime ben kucukken video kasetleri gelirdi bize ben ozellikle turunculu Mina ya hastaydım hatta ona aşık olmuştum ve halada aşıgımdır :) gercek hayatta sevdigim kız bile mina ya benzıyor o kadar severım yanı minayı[hline]Just as somethings can be right and useless
Cant something be wrong and... Priceless?
--------------------------------------
Armaden Dewild UO Lead HC
www.Frp-tr.net yi ziyaret ettinizmi? Etmediyseniz kılıcım pesinizde olucaktır
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...