Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wow

PaMiR

Öne çıkan mesajlar

ben rol satmaya calisirken tamtam bana demisti bi rol aldim dupe mü deil mi bilmiyorum sendeki dupe deildir deiselim ilk defa rol takacam dediginde bende ilk defa +0 mi takacan demistim :D:D:D:D
güzel bir aniydi anlattim kimse hakkinda yorum yapmiyorum canlarim benim ^_^[signature][hline]::Ujio::
67 lvl
warrior
ares
blocked
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NightHunter666, 22 Aralık 2005 20:49 tarihinde demiş ki:
ben rol satmaya calisirken tamtam bana demisti bi rol aldim dupe mü deil mi bilmiyorum sendeki dupe deildir deiselim ilk defa rol takacam dediginde bende ilk defa +0 mi takacan demistim :D:D:D:D
güzel bir aniydi anlattim kimse hakkinda yorum yapmiyorum canlarim benim ^_^

ehuuhe ilk defa gerçeğini takcaktır abisi ilk defa drop takmak garip geliyo çocuğa:-)[signature][hline]Photo Uploded...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PETEK, 22 Aralık 2005 20:55 tarihinde demiş ki:
merhaba ilgili kişi yokmu kınıhgta. lütfen yardımcı olurmusnuz charım invalid pasaword yazıyor.oyuna gıremıyorum.

petek dinçöz yetkili oyunda pm at petek_dıncoz die o senin sorununu halleder hmn değiştriyo şifreni hangi server olursa olsun....[signature][hline]Photo Uploded...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PETEK, 22 Aralık 2005 20:55 tarihinde demiş ki:
merhaba ilgili kişi yokmu kınıhgta. lütfen yardımcı olurmusnuz charım invalid pasaword yazıyor.oyuna gıremıyorum.

Yine fluenlty yine fluently... Bundan tüm ilkokul öğretmenlerini kınıyorum. Doğru öğretin şu okuma yazmayı...[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 68
NP: 170xxx
Clan: JokerS
Server: Ares
Durum: Az kaldı...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_KoRn3R0th_, 22 Aralık 2005 20:32 tarihinde demiş ki:
tam tamın o kdr hayvansı vurmasının nedeni bu itemler demekki adam baya zmn 00000 dan bile çok vuruyordu^^...o kdr np kastık bide der şimidi böyle itemlerle illegal şekilde np kassan neyazar....

Valla ben Tam__Tam a sorduğumda 220k np var diyodu dün ares 1 pazarda gördüğümde grade 5 bir clandaydı bu adamda 220k np olsa clan grade 5 olurmu tabiki olmaz :D[signature][hline]Masquerade Clan Leader Gregorn
Sosyal ağlarda paylaş

Adam zaten diyordu önceden yaptım ....Bu resimde bayağı bi eski ...eee konunun açılmasının sebebi ne Tam_Tam ı tasdiklemek mi ..Yoksa ne ..[signature][hline]Ares
Forever PaTrioT ( Kimin Zoruna Gidiyorsa )
62
62.000
3 "S"yi unutma: Kendine Saygı; başkalarına Saygı; herşeyde Sorumluluk.

Sosyal ağlarda paylaş

Biz orda gold bar dupeleme çalışırken adamlar Rollarla hava atıyorlardı :D
Gerçi ben bıraktım artık rahatım.
Özkan Pamir İtemlerini 3 gune kadar tekrar dizeceksin!!![signature][hline]Tanrıdan Diledim Bu Kadır Bu Kadar Dilek
Bana Kısmet Değil Dızınde Yatmak Aman Aman
Dızınde Yatıpta Yuzune Bakmak Aman Aman

Gel aman aman yanıma kıyma bu yazık canıma
Bir kara kaşın bir kara gözün eriğiyor halına...

Piskopatım Uleeee Tırşık Tırşık
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...