Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Baglanma sorunu

Samah

Öne çıkan mesajlar

Bakalım bu topic kaç sayfa yapacak... :([signature][hline]Bak arkadaş bu çocuk çok salak,der ve(her zaman oynadığı oyun için) eline 5ve1 ytl koyar.Çağırır çocuktan 1ini almasını ister.1ytl yi alır,hımbılca yoluna devam eder.Diğer adam merak eder çocuğu yakalar neden 5ytl almadın der.Çocuk:Neden alimki.O zaman oyun biter...
Sosyal ağlarda paylaş

Araya kaynamayalım lütfen :) Sıraya kardeşim[signature][hline]Bak arkadaş bu çocuk çok salak,der ve(her zaman oynadığı oyun için) eline 5ve1 ytl koyar.Çağırır çocuktan 1ini almasını ister.1ytl yi alır,hımbılca yoluna devam eder.Diğer adam merak eder çocuğu yakalar neden 5ytl almadın der.Çocuk:Neden alimki.O zaman oyun biter...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
khazetul, 22 Aralık 2005 19:34 tarihinde demiş ki:
Birgün telekom bir gün bilizzard sırayla öldürüyolar hergünü.. Farkettiyseniz hiç çakışmıyolar !!! Bugün blizzard patlak veriyosa , yarın telekom .. Aynı güne getirmiyolar hiç ki , yediklerleri küfürler karışmasın diye galiba ...

bu sozun ustune ne denirki herkesin icini okumus:)
Sosyal ağlarda paylaş

Bu para veriyorum zihniyetiyle nereye kadar gideriz bilmiyorum.Sanki adamlar kendi keyiflerine sorun yaşattırıyorlar bize..Kimse böyle bir oyunu oynadığına şükretmiyorda para verdiğimiz için bi akşam geç girmekten yakınıyor.İlginç valla

bravo sana boravo güzel bi yorum para veriyoz babalarının hatrına helal olsun beeaaa oynuyamasakta güzel oyun yapmışlar:d
Sosyal ağlarda paylaş

said:
khazetul, 22 Aralık 2005 19:34 tarihinde demiş ki:
Birgün telekom bir gün bilizzard sırayla öldürüyolar hergünü.. Farkettiyseniz hiç çakışmıyolar !!! Bugün blizzard patlak veriyosa , yarın telekom .. Aynı güne getirmiyolar hiç ki , yediklerleri küfürler karışmasın diye galiba ...

Çok güzel yazmışsın giremiyom diye sinirden patlıyordum.İyi güldürdün beni çok yaşa emi. :)[signature][hline]Babibo
Sosyal ağlarda paylaş

bende giremiyorum ortama dalim bari.. yer varmı ?

- bugun wow oynayan küçük bi çocuk dedi ki ..
- Abi Davşan ne demek ?

Davşan kelimesi aşşağıdakilerden hangisinin anlamıdır..

a) Blizzard b) turk telecom c) wow Cemiyeti..

Başarılar...[signature][hline]Little Gnome Mage - Altug in The MaelStrom

- ExEcute -

Altug
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...