Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyun hakkında

Zeytin

Öne çıkan mesajlar

Selam
Öncelikle belirteyim sticky topicleri okudum tek tek.
Şimdi sorularım
1)Pvp sistemi nasıl olacak?Loot sistemi pvp ödlülleri savaş sistemi genel olarak nasıl?
2)Oyun box olarak türkiyeye gelecekmi?
3)Videolara bir baktım ama oynayanlara soruyorum grafikler nasıl sizce? Wow dan soğumama sebep olan şeylerden biri her tarafın pastel tonda olmasıydı.
4)Oyun dünyası nasıl?Rp yapmaya müsayitmi?
5)Uo daki adrenalini yaşayacakmıyız?
Teşekkür ederim[signature][hline]retard1: pwned originated with quake
retard2:no it started with warcraft
nonretard: Its a fucking typo, like 'teh'or 'pron'. I you were older than 11 you'd know typos happened even before 1337 made tham 'cool'.
otherguy:you faggots just got pwned!
Sosyal ağlarda paylaş

Verdigim cevaplar closed beta ve SoG da edindigim bilgilere dayanmaktadir cogu sey DnL Gold release de (Nisan 2006) degisecektir.

1)Pvp sistemi nasıl olacak?Loot sistemi pvp ödlülleri savaş sistemi genel olarak nasıl?

3 farkli faction var. Dark, Light, Neutral; neutral haricinde dark ve light birbirlerine istedigi sekilde dalabilir ama neutral isen ve dark veya light birine yada neutral birine attack verip oldurursen karman dusup murder olursun. Bunun haricinde toplu pvp sistemi olarak siege sistemi var, toplamda 13 kingdom bulunmakta ve bunlairn 10 tanesi playerlar tarafindan yonetilebilmekte ama her kingdom i kontrol altinda tutabilmek icin sahip oldugun kingdoma en az 100-150 fortress dikmek gerekiyor ve her oyuncunun 1 fort dikme hakki var bu nedenle oyun genel olarak guildlar uzerine kurulmus kisaca pvpden zevk almak istiyorsan en az 150-200 kisilik guild uyesi olmak lazim. Pvp de loot ise oldurdugunuz kisinin uzerindeki paranin bir kismini aliyoruz ve fighting exp. aliyorsunuz. KArsi tarafta para kaybediyor ve exp. dept aliyor.

2)Oyun box olarak türkiyeye gelecekmi?

Oyunun avrupa dagiticisi tam olarak belli degil bu nedenle Turkiye'ye gelirmi bilemiyorum.

3)Videolara bir baktım ama oynayanlara soruyorum grafikler nasıl sizce? Wow dan soğumama sebep olan şeylerden biri her tarafın pastel tonda olmasıydı.

Grafikler yuksek ayarlarda cidden guzel ozellikle world buyuleyici diyebilirim, oyunun product manager inin yasadigi ..... adalarinin uydudan alinan fotolarini ozel bir program ile 3d hale getirmisler yani oyun gorup gorebilecegin en buyuk ve en gercekci yapiya sahip.

4)Oyun dünyası nasıl?Rp yapmaya müsayitmi?

Crafting sistemi, faction sehirleri ve social exp. sistemi (bunlar su an acik degil duyduklarimi soyluyorum) sayesinde kolayca RP yapabilecekmisiz, crafting sistemi anlatilana gore simdiye kadarki en gelismis ve gercekci sisteme sahipmis, ornek verirsek; Frost Knife adinda bir weapon yapacaksiniz ama bu weapon in yapilabilmesi icin recipesinde -22 derece ve 2000m yukseklikte olmaniz isteniyor eger ortam, zaman ve malzeme iliskisini uygun yapmazsaniz craft item fail oluyor. Ayrica SWG oynayanlar bilir cikan resourcelarin Quality leri bulunmakta yani Iron Ore quality 10 le yapilan bir dagger +1 dex aliyorsa extra ozellik olarak, Qualitysi 100 olan iron ore kullanirsaniz +5dex +3 con gibi daha iyi statlar gelebilir.

5)Uo daki adrenalini yaşayacakmıyız?

Yasacakmisiz ama daha goremedim, serverlari ayakta tutamiyorlar su an alt yapi sorunlari var.[signature][hline]Why do the bad so ruin the GOOD? is there a man who takes me upon the stars?.. or am i alone till the end? life is bitch .. time to DIE..

[Bu mesaj Guru tarafından 22 Aralık 2005 12:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Sağol.
Ben oynarım bu oyunu :)[signature][hline]retard1: pwned originated with quake
retard2:no it started with warcraft
nonretard: Its a fucking typo, like 'teh'or 'pron'. I you were older than 11 you'd know typos happened even before 1337 made tham 'cool'.
otherguy:you faggots just got pwned!
Sosyal ağlarda paylaş

bu oyunu bende buyuk heyacanla beklıyor ıdım. yukardakı fıkırlerın muthıs oldugunu dusunuyor ve oynamaktan cok zevk alacagıma karar vermıs ıdım . ama sog tam bır felaket oldu. bu kadar agır bır oyun dusunmek ımkansız. grafık gusel olmamakla beraber bı de ustune fps nın yerlerde surunuyor olması 100 kısı bı arada sıege e gıderken neler yasancagı sorusunu dusunduruyor. acıkcası basta gırdım baktım sımdı uzaktan bakıp ara ara kontrol amaclı gırıyorum. oyunun adam olması bence kısa sure ıcınde mumkun gozukmuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Adamlarin ciddi bir aly yapi sorunu var ilk onu halletmeleri lazim umarim Nisan 2006 ya kadar hallederler yoksa oyunun cikisi 2006 sonu olacak gibi..[signature][hline]Why do the bad so ruin the GOOD? is there a man who takes me upon the stars?.. or am i alone till the end? life is bitch .. time to DIE..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...