Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

oyunda char nickleri

illailla

Öne çıkan mesajlar

said:
NightHunter666, 23 Aralık 2005 05:04 tarihinde demiş ki:
said:
korix, 23 Aralık 2005 04:30 tarihinde demiş ki:
said:
NightHunter666, 23 Aralık 2005 03:07 tarihinde demiş ki:
ben kum kamyonu getirirdim niye gitti ki :D

aha sana kum kamyonu degılde sana tıtreyen bısı verım aha onla oyna :D as geyık budur be cocum Türkce veya Türk olmaktan utanan varsa onunda a..a..s.s.im aha bu boşlukları doldurmaca oynayın bu noktolar ne

titreyen biseyi kendin icin almissin belli o sekil muhafaza etmeye devam et ;)

la hakket bı agu de bakım guzel olcekmi:D
Sosyal ağlarda paylaş

la adam konuyu ne dıye acmıs loo demıskı neden karakterler Türk nıcklı degıl demıs doru demiş sormus bende merak ettım bakım dedım senın gıbı petunyayla karsılasmıs yazık olmus konuya[signature][hline]herkez beşiktaşlı olmasın bırakın o ayrıcalık bizde kalsın :lol:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NightHunter666, 23 Aralık 2005 05:24 tarihinde demiş ki:
neden bahsediosunuz ya sabah sekerlerinden sonra gece lolleri cikti bi de basimiza :lol:

muahahah tabe :lol: muhahaha
lollerı doru dıyon geyik petunya seni gidi seni gülyon dimi yine muahahha[signature][hline]herkez beşiktaşlı olmasın bırakın o ayrıcalık bizde kalsın :lol:
Sosyal ağlarda paylaş

türk nicki neden kullanilmio dio bende diyorum ki sen kelimelerinde neden türkce kullanmiosun isin özü bu ama siz okudugunuzu anlamayan tayfasi olarak abuk subuk konustunuz konusmaya da devam edecek gibi gözüküyorsunuz o yüzden daha fazla uzatmadan kthxdie diyorum ii geceler siz burda depismeye devam edin :lol:[signature][hline]::Ujio::
67 lvl
warrior
ares
blocked
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NightHunter666, 23 Aralık 2005 01:31 tarihinde demiş ki:
peki sen niye karakter yerine char takma isim ve ya lakap yerine nick diyosun ^^

lan mal oku oku adam ol ne yazmısın bak özü nerde bunun harbı malsın lan sen ne dedını bılmeyen cocun tekı hade nash[signature][hline]herkez beşiktaşlı olmasın bırakın o ayrıcalık bizde kalsın :lol:
Sosyal ağlarda paylaş

oyunda sana gel buraya gece dıyen oldumukı nıght bak ben burda bıle sana nıght dıyorum adam bunu neden koydun dıye sormus sende ot demısın ellem demıssın küllem beni elle demişsin la hakket yazık sen gibi lerıde forumdaya bıde madalya nasıl kazandıgına gelınce boyle ..nelıkler yaparak saga sola dadanarak yau anlayışsa senınkısı ben senın anlayısını neysee öteki sefere büyüde gel canım büyüde gelll abin olarak sana nasıhat edıyım her seye burununu sokma götürürler merkeze:D
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi kendini haklı gösterecekya acep demiş adam konunun başında acep türkçe kökenlımıdır dıcek :D la varya konuyu geyiğe cevırmek için her turlu seye basvuran arkadaslar neden böyle girişimde bulunurlar anlamam dersin ne bılım nıght kelımesı bana daha sekksii gelıyor gece olunca egzotik gelmıyor[signature][hline]herkez beşiktaşlı olmasın bırakın o ayrıcalık bizde kalsın :lol:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
peki sen niye karakter yerine char takma isim ve ya lakap yerine nick diyosun ^^

zekice.....

Ama rkadaşın da haklı tarafı var. Oyunda direkt (özür dilerim, "doğrudan" olalıydı) :) kendi adımı kullandım. ALPTEKIN. Bu hede plzz hödö pülüzzz.. muhabbetinden (sohbet olmalıydı) daral geldiği için, pm (özel ileti) atanlara "english pls" demeye başladım. Bazı sazanlar (bu bir benzetmedir, kullanılmasında sakınca yoktur) oradan uzaklaşırken, birisi haklı olarak şu yanıtı verdi; "aga Alptekin'den ne güzel gavur olur ya!" ...[signature][hline]Bu sabahların bir anlamı olmalı....
Sosyal ağlarda paylaş

said:

Kopanzi :D[signature][hline]Masquerade Clan Leader Gregorn
Sosyal ağlarda paylaş

Benim karakter adım 256.Ama çoğunluk beni yabancı sanıyor :D
Zaten İsveçli bir çocuk bana vermişti bu karakteri.Oyun içerisinde soranlar oluyor nerelisin diye
"I'm from sweden." diyip geçiyorum.Fakat isveçli birine denk gelirsem 1-2 defa başıma geldi hemen ALT+F4 xD.[signature][hline]Vazgeçtim Knight-Empire'den Charımı birine verip kurtulacağım bu illetten.
SRO'ya bir başlangıç yapayım bari :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...