Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

oyunda char nickleri

illailla

Öne çıkan mesajlar

nigh yaşının tutmadığı kapasitenin yetmediği yaşının müsait olmadığı yerlerde susmasını bil aga kafalı kendini geyik sanan tuhaf mahluk istersen sana içinde ninni olan bir mp3 bul ve onu dinle veyahutta git yaşıtlarınla kumda oyna sen kale yap[signature][hline]Beşiktaş bir eşkiyanın hayata itirazıdır..Susarsa çatışma,konuşursa savaş,yazarsa destan, severse DEVRİM olur
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NightHunter666, 23 Aralık 2005 02:36 tarihinde demiş ki:
nigh kim hadi ingilizce bilmiosun cahilsin okudugunuda mi anlamiyorsun hadi anlamadim diyelim yazamio musun?
ben bu saatlerde genelde evcilik oynarim kumda kaleyi sen yap cocuum :horace:

zuhahahah :D :D[signature][hline]Nick : endles_nightmare
Job : arch mage
lvl : 6x
np : ???????
Server :aress
Clan : kafama göre
Sosyal ağlarda paylaş

hımmm sen ortalığın sahip olduğu dünyaya getirdiği bir insan ben böyleyim diye baştan söyleseydin eğer inan bir kelime bile yazmazdım sana :lol: bu konuda sen tatmin olasın diye açılmış bir konu olsun sabaha kadar yaz yazabildiğin kadar meydanı sana bıraktım burayı bir kum olarak görebilirsin[signature][hline]Beşiktaş bir eşkiyanın hayata itirazıdır..Susarsa çatışma,konuşursa savaş,yazarsa destan, severse DEVRİM olur
Sosyal ağlarda paylaş

la dıomda ınanmıyonuz bu coluk cocuklar oldukca bunlara bızım kövde yetme denılıyor illa kardes bunlar amerikan filmi izliyerek kendılerını ekşin fılımlerınde sanıyorlar anlıcan sanalda bunların yası 30 da olur 45 de:D sen boş ver kardes neden almadıklarına gelınce bunlar yetme demiştimya abisi özeniyor bunlar özenti var hepsinde agu demeden yurumeye calısıyor bu ..bneler:D :lol:[signature][hline]herkez beşiktaşlı olmasın bırakın o ayrıcalık bizde kalsın :lol:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NightHunter666, 23 Aralık 2005 03:07 tarihinde demiş ki:
ben kum kamyonu getirirdim niye gitti ki :D

aha sana kum kamyonu degılde sana tıtreyen bısı verım aha onla oyna :D as geyık budur be cocum Türkce veya Türk olmaktan utanan varsa onunda a..a..s.s.im aha bu boşlukları doldurmaca oynayın bu noktolar ne[signature][hline]herkez beşiktaşlı olmasın bırakın o ayrıcalık bizde kalsın :lol:
Sosyal ağlarda paylaş

ujio senin karakter bi kac gundaha girmesse oyuna sen paticikte 123123 madalya alcan sağlam post kasiyon bizde ogret plz :))[signature][hline]karakter: paper mage
level:62
ırk: org:)
np:144 k
Clan yok
dip not: elmoraddan donme org kasdfhaskjfhşasf

[Bu mesaj Ojeee tarafından 23 Aralık 2005 04:40 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Ojeee tarafından 23 Aralık 2005 04:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

oje zate bu petunya (şinci petunyada ne der:lol: )heral boş kaldı aslını bılmeden ınkar eden cınslerden ondan olsa gerek rekor kırıp tatmınkarlıgını arttıracak nighte:lol:unlu olamazsın laa hem kumda aga AGA resmımı yapıyonuz bakım siz gıdınde ünlüler çiftliğine katılın burası ünlü olmanıza yetmez hem orda aga bulursunuz hade bakem nash baska sefere
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kimkine, 23 Aralık 2005 04:44 tarihinde demiş ki:
oje zate bu petunya (şinci petunyada ne der:lol: )heral boş kaldı aslını bılmeden ınkar eden cınslerden ondan olsa gerek rekor kırıp tatmınkarlıgını arttıracak nighte:lol:unlu olamazsın laa hem kumda aga AGA resmımı yapıyonuz bakım siz gıdınde ünlüler çiftliğine katılın burası ünlü olmanıza yetmez hem orda aga bulursunuz hade bakem nash baska sefere

:lol:[signature][hline]herkez beşiktaşlı olmasın bırakın o ayrıcalık bizde kalsın :lol:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NightHunter666, 23 Aralık 2005 03:02 tarihinde demiş ki:
sansina pica baska topice insallah :D

la hakket bastan asagı bida okudum bak dedimki bu cocuga önyargılımı yaklastım ama dogru etmısım la sana hakket titresımli sart haa sanaldasın olmasan artık bidakıne artıkın[signature][hline]herkez beşiktaşlı olmasın bırakın o ayrıcalık bizde kalsın :lol:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
korix, 23 Aralık 2005 04:30 tarihinde demiş ki:
said:
NightHunter666, 23 Aralık 2005 03:07 tarihinde demiş ki:
ben kum kamyonu getirirdim niye gitti ki :D

aha sana kum kamyonu degılde sana tıtreyen bısı verım aha onla oyna :D as geyık budur be cocum Türkce veya Türk olmaktan utanan varsa onunda a..a..s.s.im aha bu boşlukları doldurmaca oynayın bu noktolar ne

titreyen biseyi kendin icin almissin belli o sekil muhafaza etmeye devam et ;)[signature][hline]::Ujio::
67 lvl
warrior
ares
blocked
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...