Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

oyunda char nickleri

illailla

Öne çıkan mesajlar

said:
Marl0_on, 23 Aralık 2005 01:51 tarihinde demiş ki:
said:
dies2, 23 Aralık 2005 01:44 tarihinde demiş ki:
HAY ALLAH RAZI OLA SENDEN :)
ulan kac hafta oldu hala buyuk yaziosun hala buyuk yaziosun yeter lam insan merak eder okur yukardaki basliklari bu ne ole ki diye hic mi kesfetme icgudusu yok ?

zhuahuahuauh o kesfetme icgüdüsü su kaplumbagalarinda var dogar dogmaz denize kosuolar :D:D:D[signature][hline]::Ujio::
67 lvl
warrior
ares
blocked
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LorDofHmN, 23 Aralık 2005 01:51 tarihinde demiş ki:
said:
Marl0_on, 23 Aralık 2005 01:51 tarihinde demiş ki:
said:
dies2, 23 Aralık 2005 01:44 tarihinde demiş ki:
HAY ALLAH RAZI OLA SENDEN :)
ulan kac hafta oldu hala buyuk yaziosun hala buyuk yaziosun yeter lam insan merak eder okur yukardaki basliklari bu ne ole ki diye hic mi kesfetme icgudusu yok ?

zuhah have no fear cam is here ^^
:tup::horace:[signature][hline]o_0
Sosyal ağlarda paylaş

pişttt bak annen senin kulaklarını şimdi çekecek öyle laflar etme sonra uf yapar annen bak hem sen yat bakim bu saatte ne işin var buralarda yarın okuluna gidicen.

1.Bu konuyu buraya sen keyfince geyik yapasın diye açmadım.ama boynuzlarını biletmek için geyik meydanı arıyorsan kendince bir konu aç sen gibler gelsin beraber boynuzlarınızı bilersiniz
2.Açılan konu hakkında fikir ve düşüncen var ise belirtirsin
3.Sormanın veya insanların düşüncelerini öğrenmenin ayıp bir şey olmadığını biliyorum.Eğer ayıp bir şeyse buda benim hatamdır[signature][hline]Beşiktaş bir eşkiyanın hayata itirazıdır..Susarsa çatışma,konuşursa savaş,yazarsa destan, severse DEVRİM olur
Sosyal ağlarda paylaş

said:
illailla, 23 Aralık 2005 01:27 tarihinde demiş ki:
oyun içerisinde bulunan charların isimleri neden hep yabancı seçiliyor.Türkçe isim olunca charların klasımı sarsılıyor acep merak ettimde accık :D

aga burda nerde gösterebilirmisin burada[signature][hline]Beşiktaş bir eşkiyanın hayata itirazıdır..Susarsa çatışma,konuşursa savaş,yazarsa destan, severse DEVRİM olur
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NightHunter666, 23 Aralık 2005 01:31 tarihinde demiş ki:
peki sen niye karakter yerine char takma isim ve ya lakap yerine nick diyosun ^^

said:
illailla, 23 Aralık 2005 01:41 tarihinde demiş ki:
genele hitaptan çok özentileriniz bence. ingilizceyi bilmiyor ismi ingilizce.yürümesini bilmeyenin koşmaya çalışması veyada kendi görüşünü belirtmesini bilmeyenin balıklama konuya başka şekilde atlaması gibi bir şey bu sanırım

aga burda AGA sordugum soruya sacma sapan ingizilice bilmiyorsunuz özentisiniz yazisinin icinde tamam mi AGA[signature][hline]::Ujio::
67 lvl
warrior
ares
blocked
Sosyal ağlarda paylaş

ilk yazımın altına agayı veya dalgayı ekleyen sizsiniz.sen benim yapmış olduğum bir şey ile dalga geçmeye çalışırsan aynı şekilde benimde yanıt verme hakkım var sanırım sadece yorumlarınız istenen bir şeyde kendince ukalalık ederek kafana göre yorumladın bu kadar uzamıyacak bir şeyde sayende dallandı budaklandı ingilizceyi çok bilen arkadaşım.yapılan bir şeylerde önce sanırım saygı denen bir şeyler vardır konu senin geyiklerine bir alan oluştursun diye açılmadı.insanlara dil bildiğini göstermektense bence önce saygı göstermeyi öğren[signature][hline]Beşiktaş bir eşkiyanın hayata itirazıdır..Susarsa çatışma,konuşursa savaş,yazarsa destan, severse DEVRİM olur
Sosyal ağlarda paylaş

tmm AGA ama ben AGA lafini sana demedim ki sen niye sazanliyosun AGA... hadi ben en serefsiz en adiyim en saygizim peki ya sen niye anne felan karistiripta gecenin bu vaktininde milleti küfre tesvik edioyorsun?
ve üstüne saygidan bahsediyorsun?
kthxdiepls
<3 poli[signature][hline]::Ujio::
67 lvl
warrior
ares
blocked
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...