Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

oyunda char nickleri

illailla

Öne çıkan mesajlar

Bn sebebini açık ve net açıkliyim. Oyundaki ilk karakterimin sonunda Tr vardı ve önüne gelen '' aga item pls , kas beni pls , clan pls, '' diyip duruyodu. Şimdi yabancı olunca daha az rahatsız ediliyoruz. Bu benim nedenim gerisini bilmem...[signature][hline]
Diez/JimmyFloyd/Berserker Hero/lvl 6x
Diez/VisuaL_TR/Berserker Hero/lvl 6x
Olympia/Shadow_Hunter/Assasin/lvl 5x
Olympia/VisuaL/Warrior/lvl 5x
Cypher/Cyclob/Paper Mage/lvl 6x
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NightHunter666, 23 Aralık 2005 01:35 tarihinde demiş ki:
aga bak sözlükte arattim bulamadim anchorman felan ne oluo küfür etmion demi :D:D:D

AGAAA haberci neyim gibin bişi :D:D:D[signature][hline]Name : LorDoFHmN
LvL : 62
Job: Shadow Vain
Server : Ares
Nation : Karus
Clan :BooZe

[Bu mesaj LorDofHmN tarafından 23 Aralık 2005 01:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

genele hitaptan çok özentileriniz bence. ingilizceyi bilmiyor ismi ingilizce.yürümesini bilmeyenin koşmaya çalışması veyada kendi görüşünü belirtmesini bilmeyenin balıklama konuya başka şekilde atlaması gibi bir şey bu sanırım[signature][hline]Beşiktaş bir eşkiyanın hayata itirazıdır..Susarsa çatışma,konuşursa savaş,yazarsa destan, severse DEVRİM olur
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LorDofHmN, 23 Aralık 2005 01:43 tarihinde demiş ki:
zzz yu knov ingliş ? okthxbb si yu leytır if yu vant tu

bunun tek cevap karşılığı dilimizce sieeeeeeeee :lol:[signature][hline]Beşiktaş bir eşkiyanın hayata itirazıdır..Susarsa çatışma,konuşursa savaş,yazarsa destan, severse DEVRİM olur
Sosyal ağlarda paylaş

said:
dies2, 23 Aralık 2005 01:43 tarihinde demiş ki:
ULA YAZIKLARI OLSUN SİZE 2 SAATTİR BİR MALEZİA SERVERİNİN UPGRADE NERDEN EDERİM DİYOM BİRİNİZ BİLMİYORMUSUNUZ?

bilsek biliyoruz deriz git google da arat alla alla paticikteki adamlar icin arama motoru mu dediler[signature][hline]::Ujio::
67 lvl
warrior
ares
blocked
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NightHunter666, 23 Aralık 2005 01:44 tarihinde demiş ki:
yes bro özeniyoruz hepimizi özendik ve charlarimiza foreign nickler aldik in the name of being cool 8-)

:lol: :D hahahahaha gülmekten öldüm karnıma ağrılar girdi şinci sancılanıyorum acep bu espiriye kaç dakika saat gün gülmem lazım birde bunu söylesen azcık ben cahilimde[signature][hline]Beşiktaş bir eşkiyanın hayata itirazıdır..Susarsa çatışma,konuşursa savaş,yazarsa destan, severse DEVRİM olur
Sosyal ağlarda paylaş

said:
illailla, 23 Aralık 2005 01:47 tarihinde demiş ki:
said:
NightHunter666, 23 Aralık 2005 01:44 tarihinde demiş ki:
yes bro özeniyoruz hepimizi özendik ve charlarimiza foreign nickler aldik in the name of being cool 8-)

karnıma ağrılar girdi şinci sancılanıyorum

Önce türkçe öğrensek ?[signature][hline]Name : LorDoFHmN
Sosyal ağlarda paylaş

said:
dies2, 23 Aralık 2005 01:44 tarihinde demiş ki:
HAY ALLAH RAZI OLA SENDEN :)
ulan kac hafta oldu hala buyuk yaziosun hala buyuk yaziosun yeter lam insan merak eder okur yukardaki basliklari bu ne ole ki diye hic mi kesfetme icgudusu yok ?[signature][hline]o_0

[Bu mesaj Marl0_on tarafından 23 Aralık 2005 01:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Marl0_on, 23 Aralık 2005 01:51 tarihinde demiş ki:
said:
dies2, 23 Aralık 2005 01:44 tarihinde demiş ki:
HAY ALLAH RAZI OLA SENDEN :)
ulan kac hafta oldu hala buyuk yaziosun hala buyuk yaziosun yeter lam insan merak eder okur yukardaki basliklari bu ne ole ki diye hic mi kesfetme icgudusu yok ?

zuhah have no fear cam is here ^^[signature][hline]Name : LorDoFHmN
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NightHunter666, 23 Aralık 2005 01:47 tarihinde demiş ki:
said:
illailla, 23 Aralık 2005 01:44 tarihinde demiş ki:

bunun tek cevap karşılığı dilimizce sieeeeeeeee :lol:

ben genelde fuck off u kullaniyorum sie neymis fuck off daha cool duruyo ayrica get lost ta not bad

ingilazcan nasıl daha anlayamadım şinci sen ben ingilazca biliommu demek istiyon yoksam maksat yazı yazmaksa sana defter gönderim birde silgi oraya karala dur egonu orda daha iyi tatmin edersin[signature][hline]Beşiktaş bir eşkiyanın hayata itirazıdır..Susarsa çatışma,konuşursa savaş,yazarsa destan, severse DEVRİM olur
Sosyal ağlarda paylaş

said:
illailla, 23 Aralık 2005 01:52 tarihinde demiş ki:
said:
NightHunter666, 23 Aralık 2005 01:47 tarihinde demiş ki:
said:
illailla, 23 Aralık 2005 01:44 tarihinde demiş ki:

bunun tek cevap karşılığı dilimizce sieeeeeeeee :lol:

ben genelde fuck off u kullaniyorum sie neymis fuck off daha cool duruyo ayrica get lost ta not bad

ingilazcan nasıl daha anlayamadım şinci sen ben ingilazca biliommu demek istiyon yoksam maksat yazı yazmaksa sana defter gönderim birde silgi oraya karala dur egonu orda daha iyi tatmin edersin

Sen türkçe öğren ben sana ingilizce çalıştırırım sınavdan 5 alırsın..[signature][hline]Name : LorDoFHmN
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...