Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Soldat kara liste

Chemical

Öne çıkan mesajlar

Hutame.lol nickli şahıstan şikayetçiyim.
Ctf'de defans yapanlara karşı aptalca votekickler açıyor. Sebep de pusu.
Birkaç kişi tepki gösterdi,beceremiyorsan oynama vesaire dendi. Dümdüz sövüyo adam:

[signature][hline]N i g h t w i s h
Kerforn/Night Elf Druid (Invadoria)
Burning Legion

Nerf Shaman!

[Bu mesaj Sensible tarafından 11 Ekim 2005 19:20 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

Gladius'u 1 haftalığına alıyorum karalisteye, çünkü "a.k, a.q" gibi son derece salakça kısaltmaları ne yazık ki oyuncuların yarısı nokta yerine kullanıyor. Bu kısaltmaları kullananların uzaklaştırılmasını isteyen çok kişi olursa süresiz ban cezası verebiliriz kullananlara. Gelelim Hutame'ye, hiç üşenmeden hayvanlar gibi sövmüş, süresiz uzaklaştırıldı.[signature][hline]Verecek ışığı olmayan, karanlığı sever...
Sosyal ağlarda paylaş

[Senior]Pezo, küfürlerine kanıt niteliğindeki demolar yüzünden süresiz uzaklaştırılmıştır.
Zaten 10mb'lık oyun, oynamasan ne olacak? Öyle söylemişsin.[signature][hline]Verecek ışığı olmayan, karanlığı sever...

[Bu mesaj Silphatos tarafından 14 Ekim 2005 12:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya millet çalışıor ya helal bea :horace: kaçırmıoz kimseyi :horace:[signature][hline]araba feci çarpmıştır:
sarışın abla:bişeyiniz warmı? hastaneye götürüyim?
Ben:abla arabada bişi yoksa bende de yok

[Bu mesaj Grizzly tarafından 14 Ekim 2005 15:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
[b]Silphatos, 12 Ekim 2005 19:13 tarihinde demiş ki /b]
|CpC|cok pis vururums karalisteye eklenmiştir (küfür tabii ki, bir de hack kullanıyormuş denilene göre ama onu görmediğim için kesin bir şey söylemeyeyim).

walla sırf bunun için üye oldm
bazı AKILLI arkadaşlar hack kullanıyo diyip duruyo..e be AKILLILAR 1.3 de hack mi çalışır ya..kim çalıştırmış kardeşim..oynamayı bilmeyen insanlar oynuyo bu oyunu..iyi oynayanlar hep karalanır zten..
küfüre bi şey demem gene aynı akıllı arkadaşlar dellendiriyo ediyorum ama hack olayı çok saçma
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...