Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

axi_cocuk şifresi çalınmış 1 chardır...

axicocuk

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar üzülerek söylüyorum ki bu iron bow +10 yapma videosunu ben de indirdim.. ve video da keylogger var.. bütün şifreleri 1 siteye yolluyor.. siz sakın indirmeyin... benim şifrelerim gitti charım gitti..
charın içini boşalttım... şerefsizlere sadece 1-2 m para bıraktım inn de... alsınlar da analarına bacılarına yedirsinler o paraları...
şifremi deiştirdiğim gün döndüğüm gündür...
yoksa af ko olacas :(

axi_cocuk/ares/lvl 62 kassar hood
Sosyal ağlarda paylaş

itemlerimin hepsini başka 1 chara güvenli 1şekilde başka bilgisayardan aktardım... şifremi deiştirmeye çalışıyorum ama mailimi unuttum :(
aslında 1kaç deneme yaptım.. ko.exe dosyasına sallama user id ve şifreler giriyorum onları yollayamıyor, sanırım yeni sürüm buna karşı önlem almış ama tüm forumlardaki msn deki maiilerdeki şifrelerimi gayet başarılı 1 şekildde hedefe gönderiyor.. mailler neyse önemli deil de inşallah ko şifremi yollamaz.. ama ben gene de ne olur ne olmaz diye şifremi deiştirene kadar chara elveda...
giren şerefsiz çıplak charı al da 1 yerine sok....
1de o kadar uyarı wardı başında.. uijo yazmış hack diye.. nası bu kadar mallık yapıp da indirdim ben de şaşıyoum kendime..
indirenler var ise, microsoft antyspyware siliyor bu keyloggeri bilginize...
Sosyal ağlarda paylaş

bro ben demedim hack diye sabah sedron topic acmisti forum tr de böyle upgrade bidi bidisi var aslinda bu hacktir diye ben o topici hatirlattim ama pek faydali olmamis nedense neyse saglik olsun en azindan itemlerini kurtarmissin charinida kurtarirsin insallah
bu arada informerada sonunda dank ettirdim o da itemlerini benim noob charima aktardi pc'sini taratiyor su an[signature][hline]::Ujio::
67 lvl
warrior
ares
blocked
Sosyal ağlarda paylaş

yaw bu program tüm mail loginleri msn şifrelerini fln gönderiyor onu kesinlikle tesbit ettim ama galiba oyun şifresinde hata veriyor...
gerçi oyun şifresine sallamasyon id passwd yazdım invalid dedi... belki ondan gönderememiş olabilir..
1azdan noob bi char bulup 1 de onla login olacam... bakalım şifreyi gene gönderecek mi.. inş. göndermez...
eğer göndermesse ko ilk defa doğru dürüst 1şe yapmış olacak.. clan bug fix inden sonra :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...