Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

offf artık oyun bittimi mynet için

texas

Öne çıkan mesajlar

BU haksızlık ama o zaman site myneti deiştirmeseymiş. Deseymiş sadece hotmaile gönderebilirsiniz diye. ADAM lar hem mynete şifreyi gönderdik diyorlar hemde göndermiyorlar.Şimdi bu sonuna kadar gelmicek mi?WE HAYATTA KİMSEYE GÜVENMEYİN EN YAKINLARINIZDAKİLERE BİLE sizi bi oyun icin 2dk da satarlar
Sosyal ağlarda paylaş

... ne alakası var hotmaile uye olmanın bu konuyla...onceden problem varmıydı? yokdu mynetle ılgılı bu sefer oldu ıste bu serefsızler gondermedı mynete sıfreyı tamamıyle gm lerın yaptıgı bı serefsızlıktır bu mynetle ne alakası var yanı..[signature][hline]ares
lvl 64 prıest
Sosyal ağlarda paylaş

Ben aldım,mynet uyesıyım ve her forget pw dedıgımde sifre hemen gelıyor.Bunun iki yolu var
1-Servis yönetiminden "istenmeyen e-mail" link tıklayıp daha sonra süzgeç sistemini kapalı hale getırın..
2-yine servis yönetiminden güvenli listeye [email protected] ekleyin..[signature][hline]Nick:BLaCKDuKE
Server:Arez
Level:62
Class:BladeMaster
Clan:1.)Knights,2.)_LuCiFer_,3.)RetroSpect4.)None
Fight Your Honor ! (-_-)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bilinc, 22 Aralık 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
Brecht'in epik tiyatro eserlerine benzemiş. Orda bilinç akışı olur. Yani birden bire alakasız bir konuya atlar aynı cümle içinde oyuncu, izlerken noluyo lan dersin.

LOL
Koptum abi yerinde bi acıklama olmus ;)))))))[signature][hline]Nick:BLaCKDuKE
Server:Arez
Level:62
Class:BladeMaster
Clan:1.)Knights,2.)_LuCiFer_,3.)RetroSpect4.)None
Fight Your Honor ! (-_-)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...