Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

A1 Non-Premium

JacquieS_

Öne çıkan mesajlar

Bence mantıklı bir uygulama... BAzı gereksiz insanlar giremiyecek artık a1 serverina yani Too manny logged in hatası almıcaz... Çok güzel bir uygulama olmuş....[signature][hline]Nick : SyNeRGeNX
LvL : 6x
Job : Berserker Hero
Nation : Karus
Np : 8xxxx
Clan : GODz
65'e kasıyoz dur bakalım .....
--------------------------------------------
I miss you
Sosyal ağlarda paylaş

Bence mantıklı bir uygulama değil... Bu işin yolu bu değil. Oyunu yap kardeşim aylık 5 dolar yiyorsa... Cz'ye girmek parayla ne demek? Oyunun nimetlerini para veren kullanır mantığı yanlış. Bunun yöntemi bu olmaz. Oyun ya paralıdır ya değildir böyle salak bir uygulama olamaz.

Ben şimdi lvl 70 e kasıyorum... Kastım 70 oldum diyelim Pk kasıcam... E napayım ben premiumu 70'den sonra?(zaten yok da:P) cz'ye girmek için para mı ödeyeceğim... Saçmalık...Free to play yaz sonra da server 1'e gireksen sıra bekliceksin de... Peh ![signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 68
NP: 170xxx
Clan: JokerS
Server: Ares
Durum: Az kaldı...
Sosyal ağlarda paylaş

Moradonda a1 iğrenç bir durumda... Ama abartısız iğrenç... Artık tezgahlar o kadar iç içe ki kim ne satıyor bulmak için şanslı olmak lazım. Kapa a1 moradonu merchanta... Lvl 1-30 da a1'e giremez yap. Zaten o adamın czye girme şansı yok. Gitsin lvlini kassın 2 de 3 de...Al sana yoğunluk yarıya indi...Ama bunların derdi yoğunluk falan değil. Çakalca nasıl para kazanırım derdi. dün sinir olup a1 giremediği için bir sürü premium alan olmuştur. maksatları bu... Yoksa serverde lag yok...[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 68
NP: 170xxx
Clan: JokerS
Server: Ares
Durum: Az kaldı...
Sosyal ağlarda paylaş

Belki hakılı olabilirsiniz amacları para olabilir ve bilinc sana katılıyorum lvl 30 altı deilde bence minimim 1-55 lvl arasını kapamaları gerek böylece serverda hiç lag olmaz ve sanırım pk daha zevkli olur.
Ama dün bir arkadaşımız topic acmıştı ve bu uygulamayı anlatmıstı ve gene onun söyledigi kadarı ile oyun wow gib olucakmıs yani 1 kereye mahsus 29$ demişti sanırım ödemeyen hiç kimse opyuna giremiyecekmiş.Ama ödedikten sonra üye olup olmamak bize kalıcakmış.Yani oyunu 1 kere zorunlu satın alıcakmışız oynamak için.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bilinc, 22 Aralık 2005 11:48 tarihinde demiş ki:
Moradonda a1 iğrenç bir durumda... Ama abartısız iğrenç... Artık tezgahlar o kadar iç içe ki kim ne satıyor bulmak için şanslı olmak lazım. Kapa a1 moradonu merchanta... Lvl 1-30 da a1'e giremez yap. Zaten o adamın czye girme şansı yok. Gitsin lvlini kassın 2 de 3 de...Al sana yoğunluk yarıya indi...Ama bunların derdi yoğunluk falan değil. Çakalca nasıl para kazanırım derdi. dün sinir olup a1 giremediği için bir sürü premium alan olmuştur. maksatları bu... Yoksa serverde lag yok...

baska bir lafa gerek yok sanirim..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bilinc, 22 Aralık 2005 11:39 tarihinde demiş ki:
Bence mantıklı bir uygulama değil... Bu işin yolu bu değil. Oyunu yap kardeşim aylık 5 dolar yiyorsa... Cz'ye girmek parayla ne demek? Oyunun nimetlerini para veren kullanır mantığı yanlış. Bunun yöntemi bu olmaz. Oyun ya paralıdır ya değildir böyle salak bir uygulama olamaz.

Ben şimdi lvl 70 e kasıyorum... Kastım 70 oldum diyelim Pk kasıcam... E napayım ben premiumu 70'den sonra?(zaten yok da:P) cz'ye girmek için para mı ödeyeceğim... Saçmalık...Free to play yaz sonra da server 1'e gireksen sıra bekliceksin de... Peh !

olay free to play
K2 su an deneme yapıyor zaten hali hazırda istedikleri sayıda prem user ı var, isterse oyunu p2p yapabilir şu an !!(myko da oyleydi,su an ne durumda bilmiyorum)
ancak bu bir gecis donemi gormek istedikleri bu uygulamada kac + prem user elde edecekleri ve ne olcude non-prem user kaybedecekleri !
eger butun non prem user ları kaybederlerse ares coker ve hali hazırda mevcut 300 prem user ı da bir sonraki ay prem almazlar
iş hayatı bu saygı duymak lazım , K2 bununla elbette bir risk e girdi ancak risk yoksa zaferde yok derim !
lets wait and see ...
[signature][hline]Fresh Orange Juice Pls
Ares/JokerS

[Bu mesaj w00t tarafından 22 Aralık 2005 12:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arrdeam, 22 Aralık 2005 11:58 tarihinde demiş ki:
Belki hakılı olabilirsiniz amacları para olabilir ve bilinc sana katılıyorum lvl 30 altı deilde bence minimim 1-55 lvl arasını kapamaları gerek böylece serverda hiç lag olmaz ve sanırım pk daha zevkli olur.
Ama dün bir arkadaşımız topic acmıştı ve bu uygulamayı anlatmıstı ve gene onun söyledigi kadarı ile oyun wow gib olucakmıs yani 1 kereye mahsus 29$ demişti sanırım ödemeyen hiç kimse opyuna giremiyecekmiş.Ama ödedikten sonra üye olup olmamak bize kalıcakmış.Yani oyunu 1 kere zorunlu satın alıcakmışız oynamak için.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
w00t, 22 Aralık 2005 12:01 tarihinde demiş ki:
said:
bilinc, 22 Aralık 2005 11:39 tarihinde demiş ki:

Ben şimdi lvl 70 e kasıyorum... Kastım 70 oldum diyelim Pk kasıcam... E napayım ben premiumu 70'den sonra?(zaten yok da:P) cz'ye girmek için para mı ödeyeceğim... Saçmalık...Free to play yaz sonra da server 1'e gireksen sıra bekliceksin de... Peh !

olay free to play
K2 su an deneme yapıyor zaten hali hazırda istedikleri sayıda prem user ı var, istere oyunu p2p yapabilir her an !!(myko da oyleydi,su an ne durumda bilmiyorum)
ancak bu bir gecis donemi gormek istedikleri bu uygulamada kac + prem user elde eecekleri ve ne olcude non-prem user kaybedecekleri !
eger butun non prem user ları kaybederlerse ares coker ve hali hazırda mevcut 300 prem user ı da bir sonraki ay prem almazlar
iş hayatı bu saygı duymak lazım , K2 bununla elbette bir risk e girdi ancak risk yoksa zaferde yok derim !
lets wait and see ...

lets hope they will fail...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Buffer_The_Best, 22 Aralık 2005 12:03 tarihinde demiş ki:
said:
arrdeam, 22 Aralık 2005 11:58 tarihinde demiş ki:

ya keşke wow öle bikere 29$ verdikden sonra parasızda oynanabilse ozaman knigt ta adam kalmazdı zaten.ama malesef ondada 29$ dan sonra her ay para vermek zorundasın ayrıca yeni çıkan patclere falanda para veriosun cart curt.

[Bu mesaj Buffer_The_Best tarafından 22 Aralık 2005 12:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bilmiyorum farkettiniz mi ama durum şöyle;

Eğer bir server' ın 80% i doluysa, premium üye olmayanlar giremiyor.

Kesinlikle Oyuna giremeyecek falan gibi bişe söz konusu değil. ha ama login olmak için bir çok kez denemek zorunda bırakıcak bizi, bu da preimum' u olmayanlar için oyundan soğutmasına neden olan bir etken...[signature][hline]The time of my defeat is through
I'm totally going to pwn you
Instead of my fingers i'll use my toes
I'll still play way better than you
Thats what i'll do
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında o hatayı verdikten sonra oyunu kapatıp tekrar login denemesi saçma eğer böyle bir uygulama varsa Too Many Users daki gibi tekrar connect denebilmeli premium suz biri cz ye yada savaşa girmek için 1 saat önceden kasmamalı o yazı geçtikten sonra tekrar connect e basılabilse pek sorun olmaz kanımca.[signature][hline]Masquerade Clan Leader Gregorn
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...