Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

AshQiya Clanı Tebrikler

prebiyotik

Öne çıkan mesajlar

Angelus,
Şimdi hakim bir kıza ilk kim tecavüz ettiyse ona fazla ceza vermez.10 kişi tecavüz etmişse,hepsine de aynı cezayı verir :D
Yani demek istediğim ilk kim kullanmış en son kim kullanmış farketmiyor.Birinden gören ben de kullanayım diyor.Bu macro olayında da böyle oldu.1-2 kişi açtı ilk başta poposu tutuşan assasin ne yapsın 5lilere karşı.Gidip dönüyorlardı archer'e açıyorlardı onlar da 5lilerini ( for example me ).

[Bu mesaj 256 tarafından 16 Aralık 2005 13:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
256, 16 Aralık 2005 13:35 tarihinde demiş ki:
Angelus,
Şimdi hakim bir kıza ilk kim tecavüz ettiyse ona fazla ceza vermez.10 kişi tecavüz etmişse,hepsine de aynı cezayı verir :D

:D bır avukat acgırmak lazım acaba ılk yapan a mı daha fazla ceza verırlır _?[signature][hline]clan :AshQiyA
server :cypher
Sosyal ağlarda paylaş

Cypher ve GM güldürme yahu beni xD.
Adam 2-3 ayda bir geliyor 3-5 ban ,3-5 item siliyo,sonra bir gidiyor server tam boq oluyo tekrar geliyo.
Cypher'de GM görevini yapmıyor.Bu açık seçik görülüyor.[signature][hline]Vazgeçtim Knight-Empire'den Charımı birine verip kurtulacağım bu illetten.
SRO'ya bir başlangıç yapayım bari :)
Sosyal ağlarda paylaş

aslında soru şöyle olmalı gm neden görevini yapmıoyor.. bence bunun sebebi gayet açık.. o kadar çok dupe yapan o kadar çok kosp kullanan var ki yetişemiyorlar.. bu foruma kadar geldiyse kek olayı bu foruma kadar dupe olayları geldiyse bunları blackwinds görmüyor mu? k2 ye durumu bildiremiyor mu? bence k2 herşeyin farkında.. ancak bu server böle gelmiş böle gider.. +4 in görmüş biri olarak bence kasmayın ^^
Sosyal ağlarda paylaş

WALLA KARDESIM BENCE BU ADAMLAR TONLA PARA KALDIRIYO AMA MALESEF ISE GELİCE FISSSSSSS
CYPER GUNAH KECİSİ OLDU BU NE BOLEE
ZATİ TARAFLI BI GM LE KARSI KARSIYAYIZ ADAMLAR FULL GLITCHING YAPIYO .........
EGER BU HEAVEN CLANI OLMASAYDI HERSEY DHA IYI OLCAKTI. HERTURLU HILEDEN ILK ONLARIN HABERI OLUYO

GM IN AKRABALARI OLSA GEREK
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PUDING, 16 Aralık 2005 14:13 tarihinde demiş ki:
WALLA KARDESIM BENCE BU ADAMLAR TONLA PARA KALDIRIYO AMA MALESEF ISE GELİCE FISSSSSSS
CYPER GUNAH KECİSİ OLDU BU NE BOLEE
ZATİ TARAFLI BI GM LE KARSI KARSIYAYIZ ADAMLAR FULL GLITCHING YAPIYO .........
EGER BU HEAVEN CLANI OLMASAYDI HERSEY DHA IYI OLCAKTI. HERTURLU HILEDEN ILK ONLARIN HABERI OLUYO

GM IN AKRABALARI OLSA GEREK

pudıng caps lock kapa canım arkadasım , bu işin heaven la alakası yok[signature][hline]clan :AshQiyA
Sosyal ağlarda paylaş

ben ashquia clanında angelus la beraber oynadım.. bu adamlar dupe bilmez bişey bilmez.. onlar kek kullanma kararı aldığında şaşırmadım.. çünkü cz de 10 15 kişi kosp açık geziyor.. adamın elinde +8 ib kosp açık.. pot a basmadan yerdesin zatn.. e bunla nasıl başa çıkarsn pk yapmak istiosan? kek.. zorunlu bi seçimdi ama bence çok güzel oldu..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ZynaX, 16 Aralık 2005 14:17 tarihinde demiş ki:
ben ashquia clanında angelus la beraber oynadım.. bu adamlar dupe bilmez bişey bilmez.. onlar kek kullanma kararı aldığında şaşırmadım.. çünkü cz de 10 15 kişi kosp açık geziyor.. adamın elinde +8 ib kosp açık.. pot a basmadan yerdesin zatn.. e bunla nasıl başa çıkarsn pk yapmak istiosan? kek.. zorunlu bi seçimdi ama bence çok güzel oldu..

:D:D:D:D:D:D[signature][hline]Vazgeçtim Knight-Empire'den Charımı birine verip kurtulacağım bu illetten.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
256, 16 Aralık 2005 14:56 tarihinde demiş ki:
said:
ZynaX, 16 Aralık 2005 14:17 tarihinde demiş ki:

:D:D:D:D:D:D

LoL..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Angelus,

Bu ne biçim örnek yahu? Sapık mısınız? Aklınız başka türlü çalışmıyor mu? Adam gibi başka örnek veremiyormusun? Tecavüz gibi dünyanın en rezalet en iğrenç suçunu anlattıktan sonra bir de gülücük işareti yapıyorsun!!! Yuhlar olsun hatta yuhalar olsun![signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 68
NP: 170xxx
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: Az kaldı...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bilinc, 16 Aralık 2005 15:04 tarihinde demiş ki:
said:
Angelus,

Bu ne biçim örnek yahu? Sapık mısınız? Aklınız başka türlü çalışmıyor mu? Adam gibi başka örnek veremiyormusun? Tecavüz gibi dünyanın en rezalet en iğrenç suçunu anlattıktan sonra bir de gülücük işareti yapıyorsun!!! Yuhlar olsun hatta yuhalar olsun!

dogru 256 böle bırısı ıste :P[signature][hline]clan :AshQiyA
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ZynaX, 16 Aralık 2005 15:05 tarihinde demiş ki:
bilinç sen post kasamıosun buralara mı yazıosun? adam yukarda anlatmış.. o da örnek vermiş.. tecavüz edelim dememiş.. gergin gördüm seni..

Bir de edelim deseydi bari. Bir şeyi anlatmak için ahlaklı uygun örnekler bulmak gerekir. Demek istediğim bu.
Ayrıca ne post kasması ben KO'da yazıyorum sürekli. Post kasmak umrumda olmaz.
+1 +3 yapıp geçmem postlarımda en kötüsü 2-3 cümle yazarım konuya ilişkin.[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 68
NP: 170xxx
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: Az kaldı...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LioNHearT545, 16 Aralık 2005 13:17 tarihinde demiş ki:
Kullanmayan 1 tane adam göster sana charımı hediye edicem !!

Ben koxp makro kullanmadım kullanmamda ben bilegimin ve anlımın teriyle o çarı adam ettim bunu cogu orclarda bilir daha 1 ay önce raptor parası toplamak için milletten item,para isterdim sonra soyuldum 90m vardı kasamda onu chitinlerimi aldılar ama yılmadım şimdi millet benden item para istiyo[signature][hline]ID : MiLiTaN_44
LvI :5x
Server : CypHer
np : 6xxx
CLan : __DarKRoaD__
Sosyal ağlarda paylaş

Dün 32.gün programını izlemiştim.Orda kadına şiddet ve tecavüz konusu ele alınıyordu, ordan geldi aklıma.Tecavüzü örnek vermek ahlaka aykırı birşey değil ki.Eğer tecavüz kelimesi ahlaka aykırı ise neden TV,sinema,dergi ve gazete gibi yayın organlarında bunların haberleri yapılıyor ve yazılıyor?
Ben verdiğim örneğin arkasındayım.Macro ve dupe olayında ilk yapan değil tüm yapanlar suçludur.Ben de dahil :D[signature][hline]Vazgeçtim Knight-Empire'den Charımı birine verip kurtulacağım bu illetten.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...