Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

pınar prebiyotik in reklamı

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

Çok güzel bi reklam yaa kemiğin konuşma süper her yer delik kaynıyor dedim çimentoyla kapatalım taarzı bişi çok hoşuma gitti tipleride :P siz beendiniz mi ?[signature][hline]Neden bu yaşamın saçma kurallarına uymak zorundaymışım ben ? Bunlara uymama beni kimse zorlayamaz. Sonunda ne var ölüm ? Değil mi sadece ölüm ? Herkesin bir gün karşılaşacağı ünlü kişi ölüm ...
Sosyal ağlarda paylaş

yuh murun yazıyor orda :D Mipi yazmıyor ki :D[signature][hline]Neden bu yaşamın saçma kurallarına uymak zorundaymışım ben ? Bunlara uymama beni kimse zorlayamaz. Sonunda ne var ölüm ? Değil mi sadece ölüm ? Herkesin bir gün karşılaşacağı ünlü kişi ölüm ...
Sosyal ağlarda paylaş

tipsiz bişi ama :D konuşmuyor hiç D:[signature][hline]Neden bu yaşamın saçma kurallarına uymak zorundaymışım ben ? Bunlara uymama beni kimse zorlayamaz. Sonunda ne var ölüm ? Değil mi sadece ölüm ? Herkesin bir gün karşılaşacağı ünlü kişi ölüm ...
Sosyal ağlarda paylaş

:-) Beyin reklamın soununda bırakcam cepip gidip antalyayamı bodrumama mi ne yerlestcem die kapatcam b urayi dio digerleri böle bi tırsıyo ona güldüm baya euhau[signature][hline]Davut Vedaoglu says in episode 3: Fezagezer join me beKaos Ay em yor fathır ...
FEzAGezer:noooooo
Tam bu sıralarda bi ses
O Bİ Vanlİ: Yuguz Dı Fors look
Sosyal ağlarda paylaş

acaip komik reklam ya az önce izledim..
kapatır giderim bodruma yerleşirim lafı gzl olmuş..
bide okan bayulgen süper ya kopartıo walla super sesi war..:)[signature][hline]-houston, üşüdüm olm ben güneşe yaklaşıcam biraz.
-apollo bu cok tehlikeli yapma. gemiye zarrar verebilirsin.
-hey .....na koyum ne değerli geminiz varmışş sicem yaa.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ancalagan, 21 Kasım 2005 15:00 tarihinde demiş ki:
:-) Beyin reklamın soununda bırakcam cepip gidip antalyayamı bodrumama mi ne yerlestcem die kapatcam b urayi dio digerleri böle bi tırsıyo ona güldüm baya euhau

+1 mükemmel orası orada koptum ben:)[signature][hline]Deli eder insanı bu dünya;
Bu gece bu yıldızlar bu koku
Bu tepeden tırnağa çiçek açmış ağaç...
Sosyal ağlarda paylaş

Süper reklam, bende soldaki bağırsağa hastayım. Kemik konuşurken göz ile gülüşmeleri çok matrak. Bu arada kemiği seslendiren de Erol Günaydın nam-ı diğer Zabıta İrfan ya da Avrupa Yakası'nın Burhan'ı.[signature][hline]In God I Trust
For Rest I Just Test
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten Engin Günaydın'ın o sitemkar sinir bozucu başa kakıcı hali ve konuşmaları koparıyor beni. Bu kadar mı pişkin olunur ya![signature][hline]small]Quantum Unit Engineered for Exploration and Nullification
OkuzumTruck'tım ben aslında.
Oha falan olunmaz, oha falan doğulur.
Sosyal ağlarda paylaş

Okan Bayülgen'den tiskinen biri olarak reklamı izlememin ve beğenmemin tek nedeninin Engin Günaydın olduğunu düşünüyorum.[signature][hline]"I pwned your head with my awp."
"I just pwned your ass noob!"

Murtaza, 10 Kasım 2005 22:57 tarihinde demiş ki:
saklanbaç oynarken 2 abiyle kömürlüğe girdiğin hikayeyi anlatıcaksan anlatma HasMez..
Ahaha
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...